Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 9 urami:

Sem vesel, da sem del za zdaj še močnejše strani, ne bomo pa več dolgo (jaz še mogoče bom za čas mojega življenja).

Ti skoraj ziher ne boš dočakal, da bodo muslimani večina. Bomo pa verjetno dočakali, da bodo muslimanske skupnosti v par evropskih državah imele zelo močne parlamentarne stranke

 

Most likely mid-point migration scenario identifies 13 countries where the Muslim population will be majority between years 2085 and 2215: Cyprus (in year 2085), Sweden (2125), France (2135), Greece (2135), Belgium (2140), Bulgaria (2140), Italy (2175), Luxembourg (2175), the UK (2180), Slovenia (2190), Switzerland (2195), Ireland (2200) and Lithuania (2215). The 17 remaining countries will never reach majority in the next 200 years.

 

https://ideas.repec.org/a/eme/prrpps/prr-12-2018-0034.html

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Kaj pa rolice kaj konzumirate? (da ne bomo samo pri klasičnih picah ostali)

 

Tu v MB imamo Pirolo, meni in DaPubecu so te rolice odlične. Na izbiro imaš seveda različne, ampak so mi čisto vse super. Npr. s kebabom ali pa mehiške s slanino in jalapeno papričko in nacho sirom... Ma vse so dobre.  Mmmmm. Pa super testo imajo in zgleda da pečejo v krušni peči. 
cenik 2023.cdr (pirola.si)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Ja za te SEO-optimizacija-rutinske-članke je ChatGPT pomoje mana iz neba :D. Itak jih je že prej dosti generiral AI, samo ChatGPT to dela neprimerno bolj smoothly

 

Sem bil na celodnevnem predavanju o implementaciji ChatGPT-ja za digitalni marketing in je bilo tko 70% primerov praks za SEO, ostalih 30% pa za social media content copywritting, lol. Celoten on-site SEO in offsite generiranje SEO člankov imaš pokrito s chat GPT-jem.

 

Sem bil pa zelo impresioniran nad tem, kako carsko ti ChatGPT generira ideje za content, recimo za FB. Modelček robotar obvlada. V promptu mu lepo definiraš področje, rdečo nit, ciljne skupine, ključne poudarke in USP ter ton komunikacije, pol pa sam šopaj miki, od predlogov za različne aktivacije do konkretnih sestavkov in same vsebine. Brutalno dobro naredi.

 

Pa ni to samo neka aliens USA praksa - tudi SLO agencije na polno štemajo AI generiran SEO / social media content. 

Povezava do prispevka

Sestra, ki trenutno išče šiht, si na polno pomaga pri pisanju cover letterjev in sorodnih tekstov s chatGTP.

Je pa ugotovila, da ji ne zna recimo zgenerirat teksta s podrobnejšo omejitvijo števila besed :rofl: če je hotla recimo 300 besed, ji je samozavestno prodajal vse od 220 do 400 kot 'točno 300 jih je'

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

 

Sem bil pa zelo impresioniran nad tem, kako carsko ti ChatGPT generira ideje za content, recimo za FB.


Jaz sem imel par predavanj za učitelje in implementacijo chatGPT v njihovo delovno okolje, in njim bo tudi lifechanger. Robot jim priredi kurilukulum, naredi teste, scoring kriterij, lahko razvrsti ucence po skillu in znanju ter dela vsebino specificno za posameznike. Da sploh ne omenjam kako lahko dobijo neskoncno primerov za vajo, ni treba dajat enih istih primerov iz delovnega mesta skozi leta. Vprašanje le, koliko tega se bo implementiralo na meta nivoju, posamezne tršice so na polno v GPTju, tko kot marketingarji.
 

V nekaj letih bo šolanje bolj izgledalo kot Diamond Agov Primer, kot šola ki jo poznamo danes.

 

Also pro primer, ucitelj naredi svoj custom GPT, not nalozi ves delovni material, ucbenik, zapiske in ga proper sprompta in voila, imaš perfect knowledge companion za ne vem Kemija 9. razred. Tako lahko sam prof ven vleče karkoli rabi, pa tudi ucenci ga lahko nucajo za bazo. 
 

Na sirsem nivoju, naredis zadevo za cel letnik. En popoldan dela in imaš primer vsega znanja z legit ucbeniki in delovnimi zvezki. Vse na voljo na telefonu np.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 urama:

Pizda, da sem bil presenečen, ko sem povsod na Siciliji videval pice iz konfrijem gor. 

 

Pa to tko, ne nek fast food, proper picerije. 

podobno. me prijateljica iz abruza pelje na proper span (societa pizzaioli anonimi napoletani) pico v bologni in nama tam priporocijo belo pico z mortadelo, pistacija kremo, burato in krompirjevimi kroketi. jaz prvo dafuq, ne se delat norca, ampak hej, ce mi napolitanci to samo schilajo, kdo sem jaz da ugovarjam. bila najboljsa pica ever. combo je to die for, ko se vse stopi v ustih. me ma da se peljem zdaj tja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...