Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bojler1 reče Pravkar:

Ne vem, meni je Monty Python top tier comedy še danes. Zraven Črnega gada. 

Pa M.a.s.h. Kaj takega več ne bo nikoli. 

 

Je kdo med vami gledal/gleda Trailer park boys? Meni je to top shit zadeva od "novejših" comedy zadev. Tipi so mi totalni cari.

Že sama stvar, da Ricky v čisto vsakem, ampak res vsakem kadru v roki drži kozarec z rumkolo, mi je nekaj najbolj smešnega ever :w00t::D

o mash si me spomnu. to je tud epic. pa nej mi še kdo reče, da je adam sandler neka komedija. ma dej driska čista.

Povezava do prispevka

Ma Sandler je car, imo  je tip, ki na polno uživa v tem kar dela (v Hollywoodu mu glede tega noben ne pride blizu).

Ima svoje kolege, s katerimi snema filme in se na polno zabava ob tem, filmi se pa dobro prodajajo glede na vložen denar, kaj češ boljšega. 

Pa pustimo to, kakšne kvalitete so filmi, ker na koncu sploh ni važno :D

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 7 minutami:

Malo se mi smilite vi kontinentalci ni ne poznate Fantozzija

Pizda, tole, tole in še enkrat tole.

Sem pred kraktim nabavil nek italijanski piratski iptv, kjer maš milijarde kanalov in tudi video on demand vsebine.

Za foro sem pogledal kanal Paolo Villagio collection in pognal prvega Fantozzija.

Mislu sem, da mi bo krneki, ker sem to gledal in cenil kot mladostnik, ampak moram reči, da sedaj samo še bolje razumem socialno-politični komentar in mi je vse skupaj še trikrat bolj smešno.

Kapo dol Villagiu res. Kako legendo od lika je tip ustvaril. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 7 minutami:

Ma Sandler je car, imo  je tip, ki na polno uživa v tem kar dela (v Hollywoodu mu glede tega noben ne pride blizu).

Ima svoje kolege, s katerimi snema filme in se na polno zabava ob tem, filmi se pa dobro prodajajo glede na vložen denar, kaj češ boljšega. 

Pa pustimo to, kakšne kvalitete so filmi, ker na koncu sploh ni važno :D

pač dela krep filme, dobi ful keša, to kar je call of duty pa vse to, sam respecta pa ne dobi. pač ma dnarja ko dreka. lej hudo :D

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka

Pa poserjem se na EA. Pokupl so vse, od westwooda, do maxxisa itd. načrtno uničl. Vse dobre špile uničl, zato da delajo Fifo letno, da ne govorim ker ološ je NFS serija. Kdo spoštuje te greedy govna. Noben. So what, če majo dnar. 

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 14 minutami:

Od starih italijanskih komedij poznam samo Don Camillo in Peppone iz petdesetih (posneto po knjigah). Odnos med duhovnikom in komunističnim županom v istem mestu, priceless

 

image.thumb.png.73130d597f1cba229f0eb2bb07076be4.png

Vse od povojnega obdobja do konca 90ih je bila zlata doba Ita kinematografije (tipi so vladali še v faking Hollywoodu). Res noro koliko kvalitetnih stvari so naredili, predvsem če primerjamo z dekadentnim stanjem v katerem so danes.

Dino DeLaurentis :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 minutami:

Ne bit uzaljen. Saj ti pa verjetno nemskih filmov in serij ne mors gledat

Čemu ne bi mogel gledati? Saj imam na voljo podnapise.

Ravno prejšnji teden smo na movie nightu gledali The Zone of Interest (majka od filma, ful ful priporočam).

 

Ti si pač plitka budala polna predsodkov. To je edino dejstvo, ki zares drži.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 urami:

hude majce, skor kot da bi dacapo poste bral

ne žalit DaCapo postov alo

 

Hernire reče pred 2 urama:

Z ženo sva pogledala oba Ace Ventura med karanteno, meni je še bolj smešen kot otroku. Pač ful nekih seksualnih džoukov, ki jih kot otrok sploh nisem razumel. Top robica.

 

Glede Monty Python pa moram povedat, da sem probal gledat Sveti gral, pa nisem štekal/mi ni bilo ZELO smešno. Ajde, ni bilo bad, ampak nisem pa se povezal. Mogoče je kaj veze z leti, ne vem, Kastor, kir letnik si ti? Med mojimi (91) je pač res malo, ki bi bili fani Monty Pythona. Sem bil v dosti alter družbah, ki so gledali svašta, sam MP pa res redki. Možno, da Holy Grail ni v redu vstop v to? Ker z določenimi starimi serijami nimam problema. Allo Allo in Black Adder recimo se cepam brez problema heh, isto mi je Only Fools and Horses bil ful smešen kot najstniku in bi mi verjetno bil še vedno. 

men je Monty Python sicer smešen, sam ne pa un za crknit nivo smešnosti

bolj jih cenim na satiričnem nivoju, iz primernih stvari se delajo norca

Povezava do prispevka

Monthy Python - filmi kul, serija (Flying Circus) mi je bila pa malo hit and miss, sem pa res vse od tega pogledal 15-20 let nazaj; mi je bla zelo všeč tista estetika vmesnih animacij v Circusu, niti ne vem, kako se temu reče - kolaži? Imajo pa MP dostikrat res tak abstrakten humor enih avantgardnih modelčkov iz 70ih, ki ga že naša generacija verjetno ni čisto štekala, ker se je vmes zamenjala kultura, pa itak nismo bli iz UK in nismo štekali vseh referenc, še tolko bolj logično da Ćamirjevim znancem al pa današnjim zoomerjem ni privlačno

 

mi je pa Allo Allo bil res beden, ko sem leta nazaj prvič po šolskih letih še enkrat pogledal par delov, daleč slabša zadeva od ostalih britanskih 80s klasik; nobene globine, nobene satire, vsi liki imajo en sam catchprase oz. lastnost, ki je kao smešna in z njo posiljujejo gledalca čisto vsako epizodo - Renejev you stupid woman, Edith, ki grozno poje, Gruberjev little tenk in gejevsko pecanje Reneja, undercover žandar s svojo fejk anglo-francoščino, pogrebec in njegov ubogi little ticky ticker srček, slika Madonne z joški, pa vlečenje dolgih klobas iz hlač... to je dobesedno recap cele serije :rolleyes:

 

Dosti bolje so se postarale ostale zadeve - Črni gad, Samo bedaki in konji, Državnik novega kova (Alan B'Stard, legendica Rik Mayall :(), You Rang M'Lord itd.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz swm gledal 4 epizode chainsaw boy al man al kaj je...

 

Izgleda tako smeh v izi.. v izi smeh v izi gore.. pa hitre epizode.. so far bo za pogledat

 

Uno ko je hotel naredit vsw da poslata joske se mi je prikupil na simpaticnosti +100  tock zdaj sem fan

 

uredilo bitje BigBoss82
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz se humorja sicer ne spomnim, ampak mi je ostala v spominu atmosfera, toplina, ton slike, prijetni karakterji, prijetna uvodna špica, vse je blo res on point za vzdušje, meni je to zares kvaliteta te serije. Moderne stvari več ne grejo za tem, samo da je nek kao humor, da se pokajo štosi in ves setting je plastičen in izumetničen. Recimo alo alo zdej ko razmišljam je isto imel ful lep setting, pa red dwarf.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...