Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 7 urami:

Lies of P

 

Sam pol pa vidiš level dizajn pa sam facepalm.png. Prov uno, koridorji od točke A do točke B, zapakirani v nek wannabe "povezan" semi-open svet. Ampak kaj kurac ko ni nobenega raziskovanja, nobenega storytellinga skozi okolje, nobene izgubljenosti, nobene izbire, nobene prepletenosti, samo filing plastične linearnosti po faci.

 

Jaz sem tudi pri igri in se bolj ne bi mogel strinjati s tabo. Ker je toliko drugih obveznosti in lepo vreme zunaj, se s težavo tu pa tam vrnem v igro za kako urco. Enostavno me nekaj ne vleče, ker preveč pogrešam te zadeve, ki jih omenjaš. Meni je pri takih igrah raziskovanje, ubčutek utesnjenosti, izgubljenosti, groze... pač na prvem mestu. In tega mi igra ne daje. Zgleda imaš ti iste (ali zelo podobne) preference in ti predlagam, da ob priliki preigraš LOTF. Kot ljubitelj From iger, je po moje nikakor ne smeš izpustiti. Naj ti ke_kit posodi mojo kopijo, če hočeš sprobat.

 

Foter si postal? Jakofino, tega nisem vedel... iskrene čestitke :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

Otrok ima danes 15 dni in iz košare že občuduje očija, kako drobi glave puppetom :D

 

Čestitke! Pa le ne pozabi kdaj pa kdaj tut pelene zamenjat otroku, ne sam CD v PS5. :D

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

Prov uno, koridorji od točke A do točke B, zapakirani v nek wannabe "povezan" semi-open svet. Dej fantje koga zajebavate no, Nioh vsaj reče bobu bob in niti ne proba skrivat, da jim je level dizajn tko najbolj zadnja briga pod soncem, me čudi da so potrudili dati teksture po stenah. Kle pa dejansko ima neko logiko svet okrog tebe in bi lahko bil NORO CARSKI, že ideje začetnih lokacij so mega cool... Ampak kaj kurac ko ni nobenega raziskovanja, nobenega storytellinga skozi okolje, nobene izgubljenosti, nobene izbire, nobene prepletenosti, samo filing plastične linearnosti po faci. In to mi je za tak špil kot je LoP tako velik minus, da ne vem, če bom še lahko čez njega.

Meni je pa ravno to sedlo, sploh po nekem LOTF.

https://media.tenor.com/45eA7GB4AysAAAAM/the-weekend.gif

Enostavno je boj tako dober, da jim to v izi oprostim. Lokacije se ne ponavljajo in so dost izvirne.

Čestitke.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 15 minutami:

 

A potem že obvladaš plenice :P

 

Menjanje plenic, brisanje ritk, vožnja vozička, tummy time, izmikanje leteči driski, karkoli - NG++++ level skilla, no hit runi padajo SKOZ, bring it mali, očka je 30 let utrjeval hand / eye coordination

 

edino podiranje kupčka me jebe na polno :D  Pa ženo tudi. Tolčeva reveža po hrbtu in po riti, dajeva čez hrbet in čez kolena, skačeva po sobi, prov uno za socialno službo klicat, pa nič od nič. Pol pa zaradi kolcanja poskakuje pol metra u luft :( 

uredilo bitje Galko
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 5. 4. 2024 at 18:05:

Jaz pa ne opažam sploh. Očitno je treba res imeti otroke, da imaš boljšo predstavo o zadevi.

Jaz sem drugače 187, ampak večina folka, ki jih poznam so 180-185.

 

Ma meni se tko kot Atomicu tudi zdi, da so danes tamali (recimo 15-25) ful višji kot naša generacija

 

jaz jih mam 185 in sem bil 20+ let nazaj v osnovni in srednji gladko v zgornji tretjini, danes bi bil glede na moške žirafe, k jih dnevno videvam v centru LJ, kvečjemu povprečne višine

 

tud punc je navidez ogromno 1.75+, s petami je višja od 1.80 semi-škrata in pol itak dvigujejo standarde na tindru in drugje

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Kaj pa ta dva iz Markovc, ki sta umorila modelčkovo ženo

 

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/policija-po-najdbi-trupla-33-letnice-umora-sumi-zrtvinega-moza-in-njegovo-sodelavko/704297

 

image.png.b56b263745999abed0fc465bc51bea1a.png

 

Če prav razumem štorijo, si je model dobil ljubico, ki se je tako močno zaljubila vanj, da sta se skupaj odločila ubit njegovo ženo in začet na sveže

 

Prvič, srsly, tipo zgleda kot nek rahlo overweight goofy motherfucker, da mi en več ne napiše, da se tamau spiderman ne bi zaljubil v uno črno Julijo in se zaštihal zaradi nje v novi ekranizaciji Shakespeara 

 

Drugič, a ta dva še nista slišala za institut "ločitve" :D 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 urami:

Seveda je tudi prehrana 100x boljša.

Ciljal sem na dodatke, ki se jih tlači v hrano.

Moj ex šef je govoru, da dandanes 15letnice izgledajo 20 predvsem zaradi McDonaldsa. :D

 

Hernire reče pred 7 urami:

Drugič, a ta dva še nista slišala za institut "ločitve" :D 

Ma ne, ta tip je samo napačno razumel kaj pomeni ghosting. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...