Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Arey reče Dne, 3. 5. 2024 at 19:00:

Trava je tok dostopna da bi legalizacija izboljsala samo dostopnost (in kvaliteto) tistim ki ne poznamo dilerja po imenu ker premalo skadimo. Jz mam eno petko za 2 leti ziher, 100x raje bi sel po gram v dispensary pa kupil nekaj dobrega in preverjeno ok vzgojenega. 

Se podpišem.

Mam srečo da frend na popoldanski s.p. mal ganjo rihta ker rad hodi v hribe, tko da mi da res bio-eko gorenjko.
Jest mam tud 5ko za skor 2 leti :)

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 6 urami:

Ma jezos no… ce je dobra igerca sprasujem

:)

Če si bil vsaj kdaj mal fan Star Warsa ti bo špil zakon. Res je una zimska mapa bedna, k moraš it skozi in nazaj, da bi blo še boljše se še enkrat vrneš na ta planet in to je malo lol… v bistvu je tolk bedno da sem nehal igrat… ampak potem čez par let še enkrat in je vse ostalo pa tako dooobrooo, ta muska, ambient, zgodba… če odštejem tisto mapo mi je špil 9/10.

 

Ker problem je to, da je prvih 20min špil res bolan, pol pa pade tempo s tisto mapo…

 

Povezava do prispevka

Povzetek današnjega dogajanja
Meni je res fascinantno, ko starejša soseda pride k nam na kosilo kadar imamo kurjo obaro. Ne rečem, obara je res odlična. Fascinantno pa mi je to, ker omenjena soseda doma NE SME jesti perutnine. Mož ji tega enostavno ne dovoli (tako pod črto se mi zdi, da bi jo celo pretepel, če bi se prekršila, oz. se je to celo že večkrat tudi zgodilo). V letu gospodovem 2024!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 12 minutami:

Povzetek današnjega dogajanja
Meni je res fascinantno, ko starejša soseda pride k nam na kosilo kadar imamo kurjo obaro. Ne rečem, obara je res odlična. Fascinantno pa mi je to, ker omenjena soseda doma NE SME jesti perutnine. Mož ji tega enostavno ne dovoli (tako pod črto se mi zdi, da bi jo celo pretepel, če bi se prekršila, oz. se je to celo že večkrat tudi zgodilo). V letu gospodovem 2024!

Pa daj kaj ti bluziš človek, zakaj ji ne bi dovolil perutnine

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 14 minutami:

Pa daj kaj ti bluziš človek, zakaj ji ne bi dovolil perutnine


Prisežem, da ne bluzim. Moji sosedje so to in že od malega poznam zadevo. Sin je bil tudi večkrat pošteno tepen, če je pri nas slučajno kdaj pojedel kakšno ocvrto bedrco. (Ne vem sicer, kako je njegov foter to izvedel, ampak je 100% res). 
Na vprašanje, zakaj ji ne dovoli jesti perutnine pa lahko odgovorim edino tako: "On zavrača to vrsto mesa, ker po njegovem so kure manjvredne, kopljejo po gnoju itd. In če on tega ne je, potem tega ne bo jedel tudi noben v njegovi (maloštevilni) družini." Drugače povedano: je zelo zelo velik čudak (ne samo glede prehrane in družinskih odnosov). 

edit: p****, o tem sem že pisal. Recimo tisto, zakaj kolega (edini sin omenjenga starega soseda) ne želi imeti otroka.. Večkrat mi je povedal, da izključno zaradi tega, ker je bil kot otrok "maltretiran" in noče, da bi se podobno dogajalo njegovemu otroku. Tukaj sicer ne vidim neke logike, ampak tako mi je pač rekel. Psihične travme al neki... :(  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Če ima rad svinjino,  imam slabe novice zanj


Ja, svinjino ima kar rad. Najboljše, da ga kar citiram: "Svinje so zelo inteligentne živali, zato mi ni izpod časti da jih ne bi jedel."
Zdaj ga pa razumi (ali se celo igraj psihologa, če se ti da). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 4 minutami:

A je ta sosed slučajno eden od teh 200 bralcev Vojne in Mir, ki jih poznaš? 


Nope. On načeloma ne bere knjig, ker bojda poneumljajo. Če že, bere edino kakšne enciklopedije, strokovno literaturo ..  
(po izobrazbi je inženir elektrotehnike)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 8 minutami:

A pa mogoče zanga veš kok je lahk naredu sklec na minuto (ko je bil na vrhuncu svojih moči)?


Ne. Dvomim, da je sploh kdaj delal sklece. Je pa dal svojemu mačku ime Mengele. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...