Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

darksaga reče pred 26 minutami:

Full metal alchemist ?nekaj? -  novejša verzija ki bolj sledi mangi

Fullmetal Alchemist: Brotherhood. 

 

Tudi jaz to verzijo zelo priporočam. Prva verzija začne zelo odstopati od mange.

 

Kot @ke_kit tudi jaz zelo priporočam brutalo od animeja kot je Attack on Titan. 

 

Lani pa sta prišla ven tudi dva animeja, ki sta men res must-watch.

Jujutstu Kaisen -končana prva sezona + film počasi (marca) pride v kraje izven japonske

Tokyo Revengers - končana prva sezona

Povezava do prispevka

Modeli omenjajo kao resne, dark animeje in nihče ne omeni sci-fi classic Psycho-Pass? Big dissappoint.

 

Berserk, Monster, Death Parade, Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) so definitivno med boljšimi stvarmi out there. 

Al pa politična ACCA 13. Short, but sweet. Uglavnem, sam da nima anime mejhnih piskajočih punčk v glavnih vlogah al pa pretiranega fan service-a so zadeve takoj 5x bolj gledljive.



Omenjeni Soul Eater ali pa Sword Art Online so mi pa take stvari, k so imele ogromno potenciala, pa ni blo ne.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 24 minutami:

Attack on Titan sem drugače bral mango, mislim da sem štiri volumeje stepel, pa mi je bilo dosti bedno, tako da pol nisem nadaljeval

 

Sem pa slišal par mnenj, da je anime jači

 

Kaj pa kakšne mecha zadeve?

Patlabor: The Movie

Tengen Toppa Gurren Lagann (Novejša zadeva)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 13 urami:

Kaj so pa še kaj essential mange/animeji? Me je Bersserk ddovolj nahypal, da bi še kaj. Pa bolj kratke stvari, nimam časa One Piece gledat :D. Od starejših krajših mang sem samo se uzumaki bral

ni ravno essential, sam ce ti je sedel berserk, lahko probas shigurui, kjer se samuraja, en enorok in en slep na turnirju stepeta do smrti. brutalno in tragicno.

 

osebno so mi ble tko zlo kul:

budda od tezuke

nijigahara holograph

hanaotoko (tak feel good story)

believers ce ti je kul bizarna zgodba o wannabe kultu

oyaji, ki ima najbolj badass fotra ever, ne te bit sram potocit manly solzice ali dveh na koncu

onani master kurosawa (zgodba o odrascanju srednjesolca, ki zabija cas z drkanjem na zenskem straniscu, dokler...)

 

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 5. 2. 2022 at 16:04:

Tengen Toppa Gurren Lagann (Novejša zadeva)

 

15 let stara serija novejsa zadeva :lol: ( je pa top in vreden ogleda)

 

Drgac pa ni glih serija pa pure mecha sam Redline je meni eden najljubsih fimov sploh, je spin off Trava: The First planet k je tud vreden ogleda 

 

image.png.bd0b2a8d1ffa2d802e1ab539eb19aa8a.png

 

Gantz je kr hud drgac, pa tbh je kr kul da so nehal delat serije, mal se mana razvlece, ampak se zmeri je dobra za brat. 

 

@Hernier mam filing da mas rad bolj odfukane zadeva in stvari k ti dajo za mislit, v tem primeru poglej Tekkonkinkreet, neverjeten art, zgodba in rezija. Po ogledu priporocam se making of je lustkan dokumentarc. https://www.youtube.com/watch?v=Dze5SYKtLsc

 

image.png.ab161f4d6ae21975b24e2ce0d240fe45.png

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 33 minutami:

Če ima še kdo kakšno idejo, kaj bi še v res dobrem emulator packu zraven PDF-jev navodil lahko bilo, z besedo na plan

 

Jaz bi predlagal, da se z ženo še malo angažirata ob večerih (ali pa samo ona, ker ti delaš programski del) in v teh dveh do treh mesecih naredi iz gline ali umetne mase še kak kipec za collectors edition...

 

spacer.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...