Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 13 minutami:

Od vseh teh pizdarij, splaca se edino hbo. 


Nisem čisto prepričan. Jaz še vedno vztrajam na kombinaciji HBO + Netflix. To mi je res povsem dovolj in se dejansko tudi splača. Zgolj HBO pa mi je premalo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 9 minutami:

Od vseh teh pizdarij, splaca se edino hbo. 

Ma HBO mi je prebavljiv, odkar mi je legendica ke_kit sharal svoj VPN. Na Ameriškem HBO-ju je tok dobrih stvari, da se potem približno splača. Ke_kit, mega thanks!

 

Drgače pa meni je itak vse troje dosti meh. Ajde, ker je 6,2 EUR tako nizka cena za vse tri servise skupaj, niti ne razmišljam neki, sem pač naročen. Še najbolj bi mi bilo imet Amazon Prime, samo sploh ne štekam, kako ta servis deluje. Gor je čuda carskih filmov, ki bi jih gledal, recimo npr. Woman in the Dunes, ampak ko sem subscribal un trial, sploh nisem štekal, kako zdaj to pogledam. A bi moral dejansko film še kupit naknadno na naročnino? Ali je bilo krivo, ker ni bil v naši regiji (takrat še nisem imel VPN-ja)? Ne štekam, naj nekdo razloži ta Prime

 

Also bil sem naročen na MUBI, ki se specializira za stare in umetniške filme. Sam mi je bil drag k SVIJA pa takrat so imeli še precej uborno izbiro filmov. Je pa res kisla ja, če želiš gledat dobre filme, moraš plačat precej več kot če si Netflix/Disney+/HBO smeti tlačiš v glavo :(

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

ma sej štekam, da je kul uno, k ne veš kaj bi gledal, al pa se ti zdi moralno, da je treba plačevat

sam js mam itak večino časa backlog, pol pa ni panike

Meni je vseeno za moralnost, vsa kultura bi morala bit dostopna ljudem in kdor je za zaklepanje kulture bi se ga moglo pretepat na ulici (lp)

 

Prav tako ne maram, ko ne veš, kaj bi gledal, pa neki poklikaš, ker ko sem šel ta style sem neki dobrega poklikal lih v 5 % možnosti, ponavadi pa pač neke Netflix smeti :D 

 

Jaz sem res naročen sam zato, ker je pač 6,2 EUR vse troje skupaj in ker sem veliko na relaciji 'stanovanje' via 'obisk pri starših na Ptuju' via 'vikend' ter res sede, da se lahko kjerkoli priklopim in pogledam neki. Dosti uporabljam watchliste v posameznih appih, da si kar sproti not dajem stvari, ki mi delujejo zanimivo in ne rabim na pamet brskat 

 

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 7 minutami:

nice za posladek pa zgaga in en rupurut? 

Mene bi ubilo. :D

Tudi, ko sem jedel meso nisem nikoli maral pečenih klobas, oz. kateregakoli procesiranega ocvrtega mesa. Če daš te stvari v olje dobiš ven samo sol imo. Čisti ovekill za moje pojme.

Po drugi strani surove pečenice :wub:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Tudi, ko sem jedel meso nisem nikoli maral pečenih klobas

 

Te klobase so samo kuhane. Zgledajo pa res zdaj na sliki kot, da bi bile še popečene.

 

Jutri bojo za kosilo orade, da se skompenzira z malo lažjo hrano :D

 

Cel dan sem bil v Ljubljani na nekem pregledu in spet so me naročili, da moram v četrtek nazaj :confused:... tako sploh ni bilo časa in volje kaj drugega pojest. Malca pa je bla že na poti v Ljubljano dopoldan.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Mene bi ubilo. :D

 

Mene isto, se posebi surova cebula. Po 30, sem mogu konkretno spremenit prehrano. Prej sem lahko jedu kar sem hotu, neomejeno kolicino ob katerem koli casu pa se mi ni nic poznalo, zdej pa furam proper dad bod s tem da moram pazit na vnos. Grozn. 

Povezava do prispevka

To sem opazil že, ko je oče nazadnje kupoval novi VW 1 leto nazaj, imajo "DLC" tipa screencast/miracast po nakupu vozila, da kupiš kodo in odkleneš funkcijo infotainment sistema. Ali pa Golf 8, ki ima vse HW komponente vgrajene in se odklepajo/aktivirajo na podlagi SW-ja. Kot bi imel PC z integrirano grafiko + RTX 3090 ampak ti dela samo integrirana, ker RTX-a nisi plačal :panika:

Povezava do prispevka

@tomazek: lepo! Ti mažeš pikantne klobasice s prilogo, jaz pa sem pojedel eno skromno porcijo Wok-box (rezanci, svinja, kanton začimbe). 
WOK BOX od 4.8 € - 0.00€ : Kitajska restavracija Kitajska Palača, - Kosila, Wok Box, Jedi po naročilu, Dim Sum in dostava kitajske hrane v Mariboru (kitajska-palaca.si)

Btw, ne morem se spomniti imena nekega popularnega pikantnega madžarskega "namaza" oz. priloge. Ni kot ajvar, je pa malce podobno. Sila pekoče, vsaj zame.To bi ti pasalo zraven tistih klobasic! ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

@tomazek: lepo! Ti mažeš pikantne klobasice s prilogo, jaz pa sem pojedel eno skromno porcijo Wok-box (rezanci, svinja, kanton začimbe). 
WOK BOX od 4.8 € - 0.00€ : Kitajska restavracija Kitajska Palača, - Kosila, Wok Box, Jedi po naročilu, Dim Sum in dostava kitajske hrane v Mariboru (kitajska-palaca.si)

Btw, ne morem se spomniti imena nekega popularnega pikantnega madžarskega "namaza" oz. priloge. Ni kot ajvar, je pa malce podobno. Sila pekoče, vsaj zame.To bi ti pasalo zraven tistih klobasic! ;) 

 

Hehe... Ziher misliš Pištija :D Pa si nor. Nisem tak ljubitelj pekočega. So že same klobase bile dovolj zame. Najprej tisti ravno pravi pekoč okus, ko sem pojedel do konca, pa sem zaznal par kapljic švica polzet po čelu :)

 

fb7807826805293ee874a0b1ea9650c2--mmf400x400.jpg.a78a3572df7ed8f7b7b1138d6ba5bb62.jpg

Povezava do prispevka
reaper reče pred 9 urami:

To sem opazil že, ko je oče nazadnje kupoval novi VW 1 leto nazaj, imajo "DLC" tipa screencast/miracast po nakupu vozila, da kupiš kodo in odkleneš funkcijo infotainment sistema. Ali pa Golf 8, ki ima vse HW komponente vgrajene in se odklepajo/aktivirajo na podlagi SW-ja. Kot bi imel PC z integrirano grafiko + RTX 3090 ampak ti dela samo integrirana, ker RTX-a nisi plačal :panika:

Sam to se da pol piratsko odklent nekak

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...