Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Zadnje čase se mal za hobi ukvarjam z game developmentu, pa sem začel drkat Blender in ful uživam v 3D kreacijah. Zanima me, če ima kdo od forumskih ilustratorjev za podarit ali pa poceni prodat kakšno staro/odsluženo grafično tablico, ki se mu praši v predalu? Nisem zadeve še nikoli držal v rokah, pa bi rad najprej nek star model potestiral, da vidim, če bi mi bilo fajn. Saj načeloma vse naredim z miško, ampak se mi tako romantično zdi, da bi s stylusom in grafično tablico še bolj užival pri delu. Ampak preden grem v nabavo neke proper zadeve, moram nujno vsaj neko krš/staro držat v rokah, da vidim, če mi zadeva paše :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 37 minutami:

Zadnje čase se mal za hobi ukvarjam z game developmentu, pa sem začel drkat Blender in ful uživam v 3D kreacijah. Zanima me, če ima kdo od forumskih ilustratorjev za podarit ali pa poceni prodat kakšno staro/odsluženo grafično tablico, ki se mu praši v predalu? Nisem zadeve še nikoli držal v rokah, pa bi rad najprej nek star model potestiral, da vidim, če bi mi bilo fajn. Saj načeloma vse naredim z miško, ampak se mi tako romantično zdi, da bi s stylusom in grafično tablico še bolj užival pri delu. Ampak preden grem v nabavo neke proper zadeve, moram nujno vsaj neko krš/staro držat v rokah, da vidim, če mi zadeva paše :D 


Jaz imam nekje še prastari Wacom A6 :) Ampak to je tako zastarelo, da se mi ne da niti brskati po omarah. 
Imaš sicer tudi Apple varianto, npr. če že imaš kakšnega iPada. Nabaviš primeren program, v tvojem primeru Blender, in seveda Apple pencil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@ke_kit pizda meni je na sodastream že šla prva bomba CO2. To se malo lažejo, ko govorijo o 90 litrih... Potem še ugotovim, da menjav bomb nima Spar, ampak samo Interspar, ki ga pri nas ni. Tako zdaj moram še za ceno celega soda streama nabaviti eno rezervno CO2 bombo in vsaj 2 dodatni flaši, da imam lahko nekaj različnih pijač v hladilniku v rezervi :)

uredilo bitje tomazek
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Kupil sem vse soke (12 kosov) samo zero. Mam občutek, da mi ne odgovarja preveč, ker mi je ob pitju okus dober, pookus tisto sladilo pa nikakvo (pa dam 1/4 doze ali niti ne). Moram probati navadnega, če mi bo z navadnim sladkorjem boljše. Itak dam tak malo dozo, da skoraj nič kalorij ne bo niti tam. 70-80% pa itak pijem samo gazirano vodo. Ostalim je tudi sok baje čist super in se uporablja, jaz priznam bolj redko. Je pa mi res fajn, da se ne jebem (in polnim vreč) več s plastenkami Radenske in ostalega.

 

Dodatno bombo in plastenke mi drug teden prinese prijatlca z avstrijskega Interspara. Je CO2 menda v akciji za nekih 27€ + sirup gratis in 2 plastenki 20€ + sirup gratis. Precej manj kot pri nas. Jaz pa se mogoče jutri zapeljem 25km do Interspara, da zamenjam to bombico, da ne bom imel sile čakat :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Damn hiter si tole sprašil, jaz skoz to gaziram sam je še noter :D 3x stisnem ponavadi in mam zadost. Jaz sem probal zaenkrat pepsi zero, 7up zero in rotebeeren s cukrom, tale zadnji je ubistvu oldschool malinovec, tisti ki ste kot otroc mešal domač malinovc z radensko, no to je to :D Imam pa še cola orange, ki sem ga privlekel iz avstrije, sam nisem še sprobal. Aja pa tistle malinovc je tud gost kot domač malinovc, posledično se ne meša tko na hitro ko pepsi in je treba mal obrnit ga :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 31 minutami:

Kupil sem vse soke (12 kosov) samo zero. Mam občutek, da mi ne odgovarja preveč, ker mi je ob pitju okus dober, pookus tisto sladilo pa nikakvo (pa dam 1/4 doze ali niti ne). Moram probati navadnega, če mi bo z navadnim sladkorjem boljše. Itak dam tak malo dozo, da skoraj nič kalorij ne bo niti tam. 70-80% pa itak pijem samo gazirano vodo. Ostalim je tudi sok baje čist super in se uporablja, jaz priznam bolj redko. Je pa mi res fajn, da se ne jebem (in polnim vreč) več s plastenkami Radenske in ostalega.

 

Dodatno bombo in plastenke mi drug teden prinese prijatlca z avstrijskega Interspara. Je CO2 menda v akciji za nekih 27€ + sirup gratis in 2 plastenki 20€ + sirup gratis. Precej manj kot pri nas. Jaz pa se mogoče jutri zapeljem 25km do Interspara, da zamenjam to bombico, da ne bom imel sile čakat :D

Sam pazi, da ti bo vzela tapravo jeklenko. Tastare so z navojem, tanove (mislim, da imaš to ti) pa se samo nataknejo al neki.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Sam pazi, da ti bo vzela tapravo jeklenko. Tastare so z navojem, tanove (mislim, da imaš to ti) pa se samo nataknejo al neki.

 

Ja, tnx. Sem jo takoj opozoril na to, ko sem gledal po spletu in videl vijolične in modre jeklenke. Jaz rabim vijolično, sem ji takoj dal sliko. Tudi za flaše sem rekel naj preveri, da so za Terra model (se tudi nič ne privijajo).

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 urami:

Ma jaz sem tudi po 3x stiskal. Naredim pa cca. 3 flaše na dan. Preveč teh enakih sirupov sem kupil zaradi akcije :D Kastor kje pa si nabavil ta rotebeeren? To bi full pil, saj sem si občasno tudi še zdaj kupil malinovec sirup.

Hodim občasno v Celovec v adidas outlet in sem usput skočil še v interspar. Imajo kar lepo založene te scene avstrijski bratje :D

Povezava do prispevka

Moja mama je extreme Tedi megafan :D in so potem res epic pogovori ko pride na obisk, brez heca da je takle vsak ta drugi dialog

 

Lej kupila sva vazo iz dinastije Ming ki jo je poslik...

- Tako vazo sem kupila včeraj v Tediju za 2 evra

 

Poskusi tole kavo ki jo je posrala urugvajska veveric....

- Kavo sem kupila ravno danes v Tediju, 5 kg za 2,3 eur

 

A ti nalijem kavo v skodelico ki jo je oblikoval sam Gustav Kli...

- Čisto ISTO skodelico imam tudi jaz kupila sem jo v TEDIJU za 50 centov

 

Prov uno, dej pejdi domov že enkrat :D

  • Za crknit smešno +1 9
Povezava do prispevka

A kdo kaj ve, a sta bacon cheez in triple cheez nazaj v supersredi?

Naši Klasiki so: Big Mac™, McChicken™, Chicken McNuggets™ (6 ali 9 kos.), Filet-O-Fish™, Dvojni Cheeseburger, Trojni Cheeseburger, Bacon Cheese Burger, McCountry, Vegi burger.

Cene pijač vključujejo 22 % davka na dodano vrednost. Cene hrane vključujejo 9,5 % davka na dodano vrednost. ALPE-PANON d.o.o., McDonald’s DL, Dunajska cesta 151, 1000 Ljubljana, 11. 10. 2022

 

virček

Povezava do prispevka
atomic reče pred 46 minutami:

A kdo kaj ve, a sta bacon cheez in triple cheez nazaj v supersredi?

Naši Klasiki so: Big Mac™, McChicken™, Chicken McNuggets™ (6 ali 9 kos.), Filet-O-Fish™, Dvojni Cheeseburger, Trojni Cheeseburger, Bacon Cheese Burger, McCountry, Vegi burger.

Cene pijač vključujejo 22 % davka na dodano vrednost. Cene hrane vključujejo 9,5 % davka na dodano vrednost. ALPE-PANON d.o.o., McDonald’s DL, Dunajska cesta 151, 1000 Ljubljana, 11. 10. 2022

 

virček

 

Trojni cheese bi moral bit, ki ga skoraj vedno vzamem - bacon pa ne vem...

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...