Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

nah, najjači je model v vesolju ki rabi keš da pride nazaj na zemljo

 

Navedek

Subject: Nigerian Astronaut Wants To Come Home
Dr. Bakare Tunde
Astronautics Project Manager
National Space Research and Development Agency (NASRDA)
Plot 555
Misau Street PMB 437 Garki, Abuja, FCT NIGERIA

Dear Mr. Sir,

REQUEST FOR ASSISTANCE-STRICTLY CONFIDENTIAL

I am Dr. Bakare Tunde, the cousin of Nigerian Astronaut, Air Force Major Abacha Tunde. He was the first African in space when he made a secret flight to the Salyut 6 space station in 1979. He was on a later Soviet spaceflight, Soyuz T-16Z to the secret Soviet military space station Salyut 8T in 1989. He was stranded there in 1990 when the Soviet Union was dissolved. His other Soviet crew members returned to earth on the Soyuz T-16Z, but his place was taken up by return cargo. There have been occasional Progrez supply flights to keep him going since that time. He is in good humor, but wants to come home.

In the 14-years since he has been on the station, he has accumulated flight pay and interest amounting to almost $ 15,000,000 American Dollars. This is held in a trust at the Lagos National Savings and Trust Association. If we can obtain access to this money, we can place a down payment with the Russian Space Authorities for a Soyuz return flight to bring him back to Earth. I am told this will cost $ 3,000,000 American Dollars. In order to access the his trust fund we need your assistance.

Consequently, my colleagues and I are willing to transfer the total amount to your account or subsequent disbursement, since we as civil servants are prohibited by the Code of Conduct Bureau (Civil Service Laws) from opening and/ or operating foreign accounts in our names.

Needless to say, the trust reposed on you at this juncture is enormous. In return, we have agreed to offer you 20 percent of the transferred sum, while 10 percent shall be set aside for incidental expenses (internal and external) between the parties in the course of the transaction. You will be mandated to remit the balance 70 percent to other accounts in due course.

Kindly expedite action as we are behind schedule to enable us include downpayment in this financial quarter.

Please acknowledge the receipt of this message via my direct number 234 (0) 9-234-2220 only.

Yours Sincerely, Dr. Bakare Tunde
Astronautics Project Manager
tip@nasrda.gov.ng
http://www.nasrda.gov.ng/

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
uros678 reče pred 32 minutami:

@DaCapo: in ti se mas za mariborcana pa nisi bil v pomodorotu? Sram te bilo. Dokler ni blo la pizzerije je to bla defakto najbolsa pizerija v totem nasem mariboreji. Zaj pa je na drugem mestu recimo...lep lp

hmmm... kaj naj sploh rečem :blush:  Povej več o La Pizzeriji (pa ne me zdaj totalno sjebat). /tote namreč tudi še nisem poskusil

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

By the way dacapo hvala ker si me svinjsko nategnil s Pico Maxi v Mariboru. Najmanjša pica v mojem lajfu, če bi lizal frendu kurca, bi se bolj najedel od tega. Cena pa ko prava xxl size pica!!!! ne se fukat, da te preživijo v Mariboru:wacko:


Komaj zdaj sem opazil komentar. Hja... več kot 25 let že obstajajo. So male ja, to priznam. Ampak jaz imam že eno dejansko dovolj (za večerjo, da ne bo pomote!, ne kot glavni obrok npr. za kosilo ali kaj podobnega). Testo je seveda debelejše (to je ravno finta), ampak res dobro,  "puhasto" ali kako bi rekel in vseeno ravno prav zapečeno. Okusi so pač različni. Včasih se mi  celo zdi, da se od te pice bolj najem, kot od neke tanke klasične premera 40 cm. Hm, Katero pa si vzel in ob kateri uri si naročil? 

Sicer pa, kot pravim: različni smo si.
Meni recimo tukaj prav nič ne manjka, pa še ananas so mi posebej zapakirali.
pica_A.thumb.JPG.e14749ce9cf84579ff54e5a3d15edb01.JPG

In btw, seveda imajo tudi "družinske":
pica_B.thumb.JPG.54588af85622f017491142b6aaf521fe.JPG

:)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@MihaKihot Vivaldi imam jaz kar visoko na listi. Je pa tudi res, da zdaj vsaj 2 meseca že nisem naročal pri njih. 
Pred ca. tednom dni me je pa presenetila dostava La Cantina: prvič sem naročil na dom (pod Pohorjem sem itak že res velikokrat jedel in je bilo vedno OK). No, za dostavo se mi je pač zdelo 10+ € za pico kar veliko (dejansko tudi niso neke velike, glede na to, da so "tanko testo"), ampak konec koncev se mi je vseeno zdela vredna tega denarja.  Dve sem naročil (pozabil točno kateri :( /moram si začet vodit neko evidenco in vsako tudi poslikat, hehe). 

No, da ne bomo samo pri picah ostalil, tukaj je še legendarni Trump Burger:

trump2.thumb.jpg.4f56b3c13f391e7cc47273c58c268e25.jpg  trump1.thumb.jpg.999dff7cba56801d5f376a2641b5bf45.jpg

Ampak mi je (bilo) to iz Meka dejansko precej boljše:
mac1.thumb.jpg.0b35d78c48d04e7d4441bb7c4ba89934.jpg   mac2.thumb.jpg.36139530704d39709aa6a6d652e72f52.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ne o McCountry... ta je bil tudi meni naj. grrrrr. ampak res tisto: top. pojedel sem jih več, kot po moje vseh ostalih mc burgerjev skupaj.
Še pred tem incidentom, pa jim tudi ne oprostim, da so nuggets začeli pripravljati brez drobtin. Prej so bili res hrustljavi (na zunaj, seveda), zdaj jih pa že ohoho let delajo zgolj v nekem bljak "testu/panadi". 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 minutami:

hren na pici

Mmm... fino. S tem, da mi je preveč, če je po celi, saj je močen okus. Zato ponavadi vzamem pol domače in pol kmečke. Na domači je domača šunka, domača salama, hren, gobice... - na kmečki pa slanina, suha salama in kisla smetana... Kisla smetana potem nekoliko nevtralizira močan okus hrena in mi je ravno pravo razmerje. Ravno par dni nazaj jedel. Drugače pa jem full malo pizz, nisem nek oboževalec in kupim samo, ko se mi res zalušta.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@tomazek: utemelji malo to glede pojma "domače". Npr. domačo šunko/salamo ima picerija, kjer recimo ješ, prav neko svojo lastno? Da poenostavim: zakaj točno "domača"? In v čem točno je razlika med domačo salamo in suho salamo? Domača je verjetno manj suha, ali? Drugo mi ne pade na pamet :) 

@darksaga: Hja, tudi jaz sem slišal nekaj pripomb na ta račun (če je mišljena ta ista picerija). Predvsem pa to okoli škarij. ??? Meni je to no-go in se mi zdi, da je samo neka čudna marketinška finta. Škarje za pico? Kaj potem je testo tako tanko in praktično ni nekega nadeva, da gre skozi? /če je to to, bom za naročilo, sploh preko dostave, definitvno še konkretno premislil

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Če gledamo širše, kaj žlikrofi so naša nacionalna jed ali so "uvoženi" iz kitajske? 

ja

akademik Ferdinand Avguštin Hallerstein je precej let preživel na Kitajskem, ko pa se je nato vrnil na Kranjsko, so ga prišli obiskat cesarjevi odposlanci; v Idriji so šli pregledovat rudarjenje in tam so mu tudi rpedali cesarjevo darilo - žlikrof like zadevo

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 1 uro:

@DaCapo Ma ja, tanko, sicer velika po premeru samo  z (pre)malo stvari gor (za moj okus). Sem bil zelo razočaran.  Grem rajši jest v Toscano kot tja, ni primerjave sploh ne v izbiri ne v kvaliteti.

 

Daj, ce bi vsaj reko pomodoro bi te se lahko resno jemal, s toscano pa samo odjava zgoraj desno...whats next, pizerija ali na drugem mestu po izbiri...lej ni zvaka za seljaka...pa lep lp

Povezava do prispevka

Jap, saj jaz isto trdim. Ko igram nekaj več kot uro in padem not... potem po končani seansi možgani ne delujejo normalno še 2x dlje časa. Zadnjič sem po koncu igranja na mizo dal jogurt, pristavil vodo za kavo in še hrenovke kuhat. Grem na čik... voda povrela, hrenovka zoglenela... Po vsaki končani seansi se baje košček možganov posuši, zato starejši gejmerji, ki nimajo veš take telesne regeneracije to toliko bolj občutijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...