Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Evo, danes se mi je javil Epic support. Bojda so ponastavili mail naslov in mi poslali nov email za resetiranje gesla. Ker tega slednjega emaila (še) nisem prejel sem jim to seveda javil in so takoj odgovorili:

 

Navedek

Thank you for answering.
I am sorry to hear that you are having issues receiving our hard password reset email. Please be advised that our team is aware of this kind of issue you reported and we are further investigating the cause.
Please accept our apologies for the inconvenience that this issue caused to you. Thank you for your patience and understanding while we sort this out

.

Toliko samo, da malo poročam (če koga še sploh zanima :) .

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:

Evo, danes se mi je javil Epic support. Bojda so ponastavili mail naslov in mi poslali nov email za resetiranje gesla. Ker tega slednjega emaila (še) nisem prejel sem jim to seveda javil in so takoj odgovorili:

 

.

Toliko samo, da malo poročam (če koga še sploh zanima :) .

 

 

ta njihov email si lahko preberes kot: we fucked up. Your data was compromised we are aware of this and we are scrambling to fix this for all users affected. 

Tbh to mreobit jasno vsakomur ki je kadar kol delu v CS za ker kol tech company. 

Povezava do prispevka

@Niblonian: točno to, kar kar si napisal. Drugače itak ne bi objavil.

Trkam pa po lesu, medtem ko to pišem: recimo na Steamu že ohoho let nisem imel enega problema oz. sploh nikoli nisem imel. Pač, za primerjavo. 

Btw, zaradi suma na vdor v gmail account kljub 2step preverjanju preko fona itd. sem danes preventivno naredil komplet Windows reinstall (dejansko clean). jebat ga, po moje čisto brezveze, ker je itak Epic nekaj zajebal, ampak imam zdaj vsaj nek notranji mir.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Fak lidl omg kako lahko kdo vstopi tja. Meni imajo res jadno robo, prov uno Reven si in starši se te sramujejo. Katastrofa od izbire. V zadnjih 10ih letih sem bil po moje dvakrat tam, od tega enkrat takrat ko sem šel sprejat svastike po šipah ko so pobrisali križe iz jogurtov.

 

Hofer je pa za gospode, tam pa se kupuje kvaliteto in fuka ženske

Povezava do prispevka

Glede na to, kako zelo sem razočaran nad kakovostjo "premium" znamk, bodo mene tudi začeli klicati Lidlić.

 

Zanč sem rabil neke patike in je bila neka akcija vmassu  znižani iz 100€ na 70€, sem rekel ok pederska firma, ampak sj itak ni nikjer vidnega znaka, pa hejtam šoping.

images?q=tbn:ANd9GcQsD7EDhWSG58QwVTjDRV0

 

Ok sej zgledajo češke, samo upam stavit, da se v Lidlu nikoli ni prodajal tako slab čevelj take slabe kvalitete.

Povezava do prispevka

isti kurac sta, mal je odvisno od tega kako 'nov' je lidl al pa hofi. Kle na toplarniški mamo oba in je lidl bol nov in ma tud bolši experience :D Hodm pa v oba. Mislim, da sta dobesedno isti kurac trgovine, dostkrat majo tud kr iste stvari. V Lidlu so mi kul cheap cunje, pa razni posebni tedni (pocen chorizo, proper cheddar in drugi angleški siri, itd). V hofiju mi je kul ne vem, pač na splošno. Čeprav učeri sm se na polno zajebu k sm kupu coca colo zero vanilija pomaranča. Kok je pa to na polno nagnusno.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...