Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 19 minutami:

Uno ko si v Pragi 1 teden in greš eno popoldne v muzej mučenja in se prvih 5 minut še malo smejiš in tauntaš napravam, čez 10 minut si tiho, čez 15 minut ti je slabo, čez 20 minut imaš pa popolnoma prazno dušo in se sprašuješ, kaj je narobe z ljudmi kot z vrsto in zakaj za vraga je šel folk razvijat te naprave...

 

...pol pa poskušaš povezat Kobo ebook reader, Cobiss/Byblos račun in Adobe digitalni certifikat pa ti je takoj kristalno jasno, da si judje, čarovnice in določeni devi preprosto to ZASLUŽIJO. 

 

JEZUS

KRISTUS

 

Urejanje vize za Rusijo je čokolešnik proti temu satanskemu vozlu

najprej v muzej mučenja

pol v uno bajto, kjer lahko zastonj seksaš, če pristaneš, da te posnamejo

pol pa še v muzej komonizma za zaključk

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Uno ko si v Pragi 1 teden in greš eno popoldne v muzej mučenja in se prvih 5 minut še malo smejiš in tauntaš napravam, čez 10 minut si tiho, čez 15 minut ti je slabo, čez 20 minut imaš pa popolnoma prazno dušo in se sprašuješ, kaj je narobe z ljudmi kot z vrsto in zakaj za vraga je šel folk razvijat te naprave...

 

...pol pa poskušaš povezat Kobo ebook reader, Cobiss/Byblos račun in Adobe digitalni certifikat pa ti je takoj kristalno jasno, da si judje, čarovnice in določeni devi preprosto to ZASLUŽIJO. 

 

JEZUS

KRISTUS

 

Urejanje vize za Rusijo je čokolešnik proti temu satanskemu vozlu

To je zarad Biblosa, ki je smeti. Predstavljaj si to isto delat na inkbooku, ki je še 40 % počasnejši in bolj okoren

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 45 minutami:

To je zarad Biblosa, ki je smeti. Predstavljaj si to isto delat na inkbooku, ki je še 40 % počasnejši in bolj okoren


No ja, Biblos iOS app deluje kar OK. Odzivno in brez kakšnih errorjev. Res je, da ni skoraj nobenih nastavitev (ki jih za samo branje sicer niti ne potrebujem). Imaš pač velikost pisave in osvetljenost. Kindle app ima sicer precej več tega (od nastavitve robov, pisave, barve ozadja ...), ampak tudi tam kaj dosti ne "nastavljam".

Zdaj, če je na e-bralnikih to okoli Biblosa slabše (zelo slabše), potem še ena minus točka, da bi sploh šel v nabavno bralnika.. Povprečno pa berem 2 do 3 ure na dan. hmm.
In, btw: komu moram težit, da v e-knjižnico dodajo Nevromanta? (William Gibson, SLO prevod) :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Uno ko si v Pragi 1 teden in greš eno popoldne v muzej mučenja in se prvih 5 minut še malo smejiš in tauntaš napravam, čez 10 minut si tiho, čez 15 minut ti je slabo, čez 20 minut imaš pa popolnoma prazno dušo in se sprašuješ, kaj je narobe z ljudmi kot z vrsto in zakaj za vraga je šel folk razvijat te naprave...

 

...pol pa poskušaš povezat Kobo ebook reader, Cobiss/Byblos račun in Adobe digitalni certifikat pa ti je takoj kristalno jasno, da si judje, čarovnice in določeni devi preprosto to ZASLUŽIJO. 

 

JEZUS

KRISTUS

 

Urejanje vize za Rusijo je čokolešnik proti temu satanskemu vozlu

Jaz nisns da bi sow v tak muzej.... raje zivim v iluzuji, da je svet lep

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


hehehe, na ipadu pa imaš to urejeno v petih minutah.
Pod črto: Čeprav namenski e-reader kupujem že res dolgo, bom očitno spet še malo počakal. Ko ti bo uspelo vse usposobit, napiši še kakšno kratko recenzijo Kobota (par stavkov, če se ti bo dalo). Namreč, ravno tega imam nagledanega :) 

ne bodi maksi in sam naroči

 

https://www.mimovrste.com/e-bralniki/amazon-e-bralnik-kindle-paperwhite-2018-sp-15-2-cm-6-8-gb-wifi-300-dpi-crn?src=bestsellers

uredilo bitje MihaKihot
Povezava do prispevka

sony: 

 

Navedek

The Last of Us: Part II launched in June, but revealed as part of the July NPD report, life-to-date dollar sales of the sequel are already the third-highest in Sony history.

 

kitajci: hold my slavery

 

Navedek

Tencent Games made around $400 Million in the month of July

Navedek

The top grossing mobile game worldwide for July 2020 was PUBG Mobile from Tencent with $208.8 million in user spending, which represented 10.8 percent growth from July 2019. Approximately 56.6 percent of PUBG Mobile’s revenue was from its Chinese localization, Game For Peace, followed by 10 percent from the United States and 5.6 percent from Saudi Arabia.

 

Honor of Kings from Tencent was the second highest earning mobile game worldwide for July 2020 with more than $192 million in gross revenue, which represented 34.8 percent year-over-year growth from July 2019. About 94 percent of Honor of King’s revenue was from China, followed by 2.4 percent from Taiwan.

 

Povezava do prispevka

Ma kakorkoli obrneš, mene najbolj jezi, ker pri Kindle Oasisu ni niti malo jebenega odstopanja od (pre)visoke cene, ampak pičku mater, da bi imel rahlo večji ekran. Zato se tudi jaz spogledujem s tisto Kobotovo "spako", ki ste jo že prej omenjali, čeprav meni se zdi kar prikupna zadeva. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Okej, bom tako rekel: kadar sem ga jaz iskal in ko sem vedel, da je na popustu, je bilo vedno, da ga ni moč naročiti v Slovenijo, ni se mi pa dalo preveč jebat. Čeprav zdaj vidim, da je na nemškem amazonu 8GB verzija 225 €. Če pade spet pod 200, ga verjetno nabavim :) Hvala ti za tole, btw! :) 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 10 minutami:

kej, bom tako rekel: kadar sem ga jaz iskal in ko sem vedel, da je na popustu, je bilo vedno, da ga ni moč naročiti v Slovenijo, ni se mi pa dalo preveč jebat.


Podobno kot pri meni z Echo Plus zvočnikom. Nabavim enega v akciji (borih 50 € + ca. 5 poštnine !!!), ga dobim in mi je kul, pa želim res hitro še enega naročit... No-go za SLO. In je bilo več kot pol leta, da so jih spet dodali v območje pošiljanja (ampak ne več po akcijski ceni! Nope... konkretno nad 100 € so šli s ceno). Potem mi je itak dojadilo in nisem nič več spremljal... drugega sem pač želel postaviti še v eno drugo sobo, zdaj me je pa tudi to že minilo.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 16 minutami:

A je Fall Guys možn sam prek neta kupt?


Jaz sem vzel preko Steama za PC. Za PS4 na PS+ pa sploh nisem preveril, ker konzole nisem vklopil že vsaj pol leta. V glavnem, če to misliš: fizične zaenkrat (še) ni. Oz. vsaj nisem nikjer zasledil...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
carek reče pred 1 uro:

Kupujem stol in mi je tale še nekak naobolj všeč (tekstil, ne maram usnja). Mnenja?

 

https://www.mimovrste.com/gaming-stoli/arozzi-vernazza-gaming-stol-svetlo-siv-mehka-tkanina

 

Glede na ceno ti priporočam, da zadevo prej malo sprobaš. Takih stolov je praktično 1000 in vsi so si zelo podobni, vendar so razlike v podrobnostih. Jaz poznam npr. tole https://www.ergoles.si/products/pisarniski-stol-enjoy?variant=13542448365638 , ki sicer v osnovi ni "gaming" stol, vendar to hrbet ne ve in je isto ali pa še bolj hvaležen... :)

 

Bojim se, da omenjeni stol ne "diha" dovolj in bi imel mogoče lahko probleme s tem...

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...