Skoči na vsebino
Bessie

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 10 minutami:

Jaz umrem, če ne morem s kolegi za vikend v miru na pir. Ok umrem ne, zdržal bi še en tak lovkdown kot je bil, da pa bi blo dlje pa se mi doma spipa in se obesim.

01 520 99 00 – Klic v duševni stiski (vsak dan med 19. in 7. uro zjutraj)

ce bos kdaj slucajno rabu. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Lol. 

Ampak, če je nekdo cerkveno krščen, potem samomor dejansko ni dovoljen. Ali? 

Nikoli ne dvigni roke nad svojega bližnjega in še manj nad sabo! (ni to ena od zapovedi?) 

uredilo bitje DaCapo

Deli prispevek

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 13 minutami:

To mislim še največ za kak mesec, dva največ. Potem pa bo itak mir in se bo vse vrnilo na stare tire. 

Lol... takrat bo šele sranje. Zdaj sploh ni.

uredilo bitje tomazek

Deli prispevek

Povezava do prispevka

rad imam fantazijo sm ne tok da bi hodil na neke rituale in da bi dovolil da mi govorijo kaj smem in kaj nesmem delat u lajfu. Baje da je moral sin. Ampak sam ce vrjames v to. Podobno kot zmaji. Obstajajo samo ce vrjames v njih ;)

Deli prispevek

Povezava do prispevka

En mojih najboljših prijateljev iz res ranega otroštva se je obesil. Sicer že pred več leti, ampak vseeno... ker smo pač pri samomorih. Kaj je šizofrenija temu človeku nardila v glavi še danes ne morem dojeti. In to dejansko v zelo kratkem času. LIke: par let nazaj smo še hengali, potem za kakšno leto-dve malo izgubili stike, potem pa samo izvem turobno novico.

uredilo bitje DaCapo

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

Podobno kot zmaji. Obstajajo samo ce vrjames v njih ;)

Wtf? Kaj ne obstajajo?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Letos sem izgubil tudi že dva strica. Noben ni umrl zaradi Covida, ampak vseeno, sploh eden izmed njih mi je bil kot drugi foter in še nisem čisto pri sebi. Hočem pač rečt: Jebeno leto je to.  

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 minutami:

vse je subjektivno, nic ni resnicno  

Torej sem tudi jaz samo namišljen in obstajam samo zato, ker sam verjamem da sem dejansko tu?

uredilo bitje tomazek

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Življenja se najbolj zaveš, ko izgubiš koga res bližnjega. Saj mine občutek, ampak vseeno se še vprašaš: zakaj ni bilo še "par" dni danih? Ker toliko stvari se spomniš, ki so bile dogovorjene, načrtovane, pa tudi nenačrtovano spontane, ampak v nekem planu ... In dejansko se zaveš, da je pač... konec neke zgodbe. Game over man. Počivaj v miru in to je to. Nekateri bodo seveda ohranili spomin, spet drugi ne. Čeprav spomin tudi počasi bledi... 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 17. 9. 2020 at 18:43:

Neki random lignji na pariški način. In üpam, da zraven ne bodo dali več krompirja kot lignjev. :)

Kaki so bli?

Deli prispevek

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Kaki so bli?

Odlični. Krompir sploh ni bil pomfri, ampak takšen v malce večjih krhljih (kao to zdaj popularno, a'la ameriški krompirček v meku). Plus to, da je bilo samih lignjev res konkretno več kot tega krompirja. In lignji niti slučajno niso bili varianta, kjer dobiš več ocvrtkov/testa (beri: moke in jajc). Navadne pariške sem namreč vzel. In za 7 € top večerja! NImam kaj za pripomnit.
Btw, zadnje čase imam nekaj težav z želodcem, ampak to mi je pa res ustrezalo in ni bilo nobenih težav tudi kasneje.

uredilo bitje DaCapo

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Full rad mam lignje, ampak najraje na žaru, še raje polnjene na žaru in prilogo krompir z blitvo. Pizda sem se spomnil, da celo večnost nisem jedel tega. Nujno moram zdaj čim prej.

Deli prispevek

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Full rad mam lignje, ampak najraje na žaru, še raje polnjene na žaru in prilogo krompir z blitvo. Pizda sem se spomnil, da celo večnost nisem jedel tega. Nujno moram zdaj čim prej.

Tako gre tudi moj vrstni red. Torej po vrsti:  polnjeni na žaru, navadni na žaru, tržaški, pariški. Se jih pa sploh ne branim v kakšnem "brodetu" itd. "Golaž" z lignji mi je recimo super jed. Ali pa top enostavna varianta, kjer jih (pripravljene) samo zmešaš s špageti (brez nekih dodatnih omak; razen nekaj kapelj res dobrega olivnega olja, ščepca origana/bazilike, rožmarina in par kaper ter oliv).  
Lignji so zakon! (hobotnica pa še bolj :) )

uredilo bitje DaCapo

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ej, zdajle sem opazil, da je Statik aka "bratranec iz Slovenije" izbrisan iz foruma :D Kaj je naredil?

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Še nekaj... Kako pa v neko temo kopiraš link s foruma kot si ti zdaj to naredil? :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Aha dela :D Spet nekaj novega. Čeprav nimam pojma od kje je vzelo to sliko...

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Me je pa fotka spomnila, da moram še Telling Lies načekirat. Her Story mi je bil res carski, sva z žensko obrnila in na polno uživala v odkrivanju twista/skrivnosti (ki potem človeka pusti malce hladnega, ma dobro) 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...