Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

Ko se lagano pelješ iz obiska na Vrhniki in ti zaprejo severno obvoznico, ker zalivajo protestnike. Ajme, 5 sekund prej bi šel, pa bi bil ujet na sredi, prvi sem bil, ko so zaprli XD 

Jz sm bil dans 4x na severni, oblivious da se je kej dogajal. Prav hvala stvarnici_ku za to :D

Povezava do prispevka

Basic + 2 kontrolerja... bomo videli, ohranjen je dobro :D 

 

btw eno vprašanje, vem da v zlatih časih so obstajali špili, ki so se igrali na sistem pošiljanja po emailu, se pravi en premakne in pošlje drugemu itd itd, a obstaja kak tak sistem pač da se igra na tak potezen način in da samo prižgeš komp, ko si na vrsti potem pa pač nasprotnik odigra, ko ima čas itd....

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 19 minutami:

Basic + 2 kontrolerja... bomo videli, ohranjen je dobro :D 

 

btw eno vprašanje, vem da v zlatih časih so obstajali špili, ki so se igrali na sistem pošiljanja po emailu, se pravi en premakne in pošlje drugemu itd itd, a obstaja kak tak sistem pač da se igra na tak potezen način in da samo prižgeš komp, ko si na vrsti potem pa pač nasprotnik odigra, ko ima čas itd....

Danes maš namesto teh igric prepir z antivaxerjem na FB

Povezava do prispevka

jaz sem moj PS4 "Avion" Pro z dvema kontrolerjema prodal za 200 na bolhi glih ta vikend. Tko da neki zanimanja očitno še je. Takoj je padel lajn ali imam "mogoče še Fifo zraven za prodat", hehe.

 

Je pa uletel po konzolo en mlad momak s tako kirurško natančno zabrito prečko in v tako fancy BMW-ju, da sem potem prodal še firmo in se zdaj ukvarjam s crypto. Tudi jaz bi bil rad mlad in uspešen :( 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Sam saj po svoje štekam, tudi on pol mora naredit profit, tebi pa ni treba dajat na Bolho in se jebat z 20-imi mejli random spačkov, ki bi spustili ceno za 90 €, pa če lahko v Spodnji Duplek mogoče prideš menjat za staro kosilnico in 2 litra borovničk :D 

 

fixed

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...