Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Lol, Ne. Ampak ponavadi si dve-tri izposodim za vnaprej. Ker res res hitro preberem (vsaj 2 knjigi na 14 dni) in se mi potem ne da spet "brskati". Izposodim, shranim na bralnik in to je to.

Pa Ken Folletta počekiraj, če slučajno še nisi. Ker njegovi romančki so mi bili kar bomba. Lahkotno branje, ampak v določeni meri tudi zgodovinsko natančno.

Povezava do prispevka

@tomazek: Na Biblosu je Kingsbridge trilogija (tudi zelo dobra igra je bila narejena; pa tudi TV serija Stebri zemlje). To je iz srednjega veka.
Imaš pa še trilogijo Stoletje (to je pa od začetkov prve svetovne in preko druge do poznega 20. stoletja). 

Pa Črkožer izbo spremljaj. Je kar dosti dobrega objavljeno.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ja, nevem kako delajo ti bani, jaz sm ravno vceraj dobil v squad 2 mulca ki sta neki spamala slure pa ragequitala kmal po tem.

 

Mislm, to so itak 13 letni mulci ki bi mogl brcat zogo ne pa se s tok prevec energije vzigat po netih, bojo ze prerasli kot smo mi in presaltal na bl resne stvari kot je kreganje po foromih. 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

@tomazek: ma kalčki malo popestrijo, v smislu da je vsaj nekaj od zelenjave zraven (+ malo asociacija na kitajsko). Ne preveč komplicirat, ker avtorski recept je recept. Jaz ga kar vzamem (čeprav je verjetno najdražja pica na meniju). 
Ampak kot pravim, Galko bi tudi čisto sedel.  Klasika pač + dodatek. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni je pa dobra. Sam mam full rad koruzo.
1x sem si jo naročil na lan partyu pa so se vsi norca delali. Kao kir si je to naročil rofl

Pol sem pojedel od nekoga drugega pico, ker me je bilo preveč sram

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Pozabil si dodati besedo "meni". Jaz bi jo stresel ko keks. Ajde tuna mogoče res ne paše med ostalo meso. Vse drugo je totalno njamsi.

 

Aja... koruze jaz ne bi.

 

valda je tko pr lastnih postih, da pišeš svoje mnenje :D

 

pa ja, js mam npr dost rad in tuno in koruzo

sam ne na fucking pizzi :sick: (čeprav največji ofuj.gif teh pizz iz ponudbe so mi v vsakem primeru hrenovke)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...