Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 44 minutami:

Mislm da ce si sto prjatlckov vidu to sliko postat pol mogoce ti prevec visis na FB.


Seveda možno, itak. Ampak vklopim recimo 2x na dan in na hitro preskrolam, kar mi je pač servirano. In takrat je bila vsaka druga objava omenjena fotka. Vsekakor hecno naklučje, zato sem tudi malo prcnil Tomazka. Ajde, se zgodi. 
Drugo pa je seveda, da se moram vprašati kakšne prijateljčke točno imam na FB. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

@ke_kit @Kastor

 

Kje na vidiku kaka akcija za Sodastream sirupe? Prijatlca, ki mi nabavlja iz Avstrije iz Spara mi šla danes menjat CO2 in mislila kupiti par sirupov... pravi, da sirupov več ni in je vprašala trgovki, ki ji je rekla, da jih niti več ne bodo imeli... Sumim, da zadeva ne laufa glih in jih jebejo roki uporabe.

Lahko prekrižaš prste in ponovno kupiš tiste sirupe od zadnjič, ki jim je potekel rok avgusta lani. XD

 

Drugače ne "sledim sceni" in nimam pojma. Jaz vsake toliko ruknem en combo 7up free in Mirinda Zero v lokalnem Intersparu, ki mi pol traja par mesecev in to je to.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Lahko prekrižaš prste in ponovno kupiš tiste sirupe od zadnjič, ki jim je potekel rok avgusta lani. XD

 

Drugače ne "sledim sceni" in nimam pojma. Jaz vsake toliko ruknem en combo 7up free in Mirinda Zero v lokalnem Intersparu, ki mi pol traja par mesecev in to je to.

 

Ja, saj moram ob priliki še v slovenski Interspar pogledat. Nimam ga pri roki :( Če ne pa online na zalogo pač.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 37 minutami:

Ja, saj moram ob priliki še v slovenski Interspar pogledat. Nimam ga pri roki :( Če ne pa online na zalogo pač.

https://vervita.si/shop/online/sirupi

Cena je ista kot v Intersparu, ampak tam lahko koristim popust na en izdelek za 25%.

 

Aja, kakšen pa ti je Sodastream experience? Nad pričakovanji, meh poceni gazirana voda al čiste smeti? :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 52 minutami:

Aja, kakšen pa ti je Sodastream experience? Nad pričakovanji, meh poceni gazirana voda al čiste smeti? :D

 

Sem zadovoljen. Ni mi žal, da sem nabavil. Mineralne vode ali gaziranega soka nisem kupil že 2 meseca nekje. Prej pa Radensko na dan spil, poleti tudi 2. Full manj teh plastičnih odpadkov. Osebno večinoma koristim itak samo gazirano vodo in občasno kak sirup (limona), ki ga zmešam standardno in ne v flašo. Ne ugaja mi umetno sladilo v teh njihovih free napitkih, je pa mi bil fini malinovec iz Spara. Itak pa vseh sirupov dam precej manj od priporočenih količin.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...