Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

v napadu ene od eksistencialnih kriz sem razmišljal, da bi v eno od težje dosegljivih omar skril ročno granato in varovalni pin privezal na vratca, kao da ko si tok star da se niti tega več ne spomniš itak ni več vredno živet

 

ampak mislim da sem našel nov filter :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Se pretežno strinjam z mladeničem

 

Tudi jaz mejo sovražnega govora potegnem pri grožnjah 

 

Me pa zanima, kaj menite o ponavljajočemu psihičnemu zlorabljanju, bullyjanju po domače? Se mi zdi izredno problematična zadeva. Po eni strani pač ne moreš omejiti, da javne osebe ne bodo deležne žaljenja, po drugi pa se mi zdi, da je to, da postaneš tarča nekega kontroliranega bullyjanja spletnih trollov, izredno zajebana situacija, sploh ker marsikdaj ne gre za javne osebe, ki bi se lahko od tega povsem distancirale (torej neke Hollywoodske zvezdnike, ki kot da živijo v ločeni galaksiji), ampak za pač neke semi-znane like, ki nimajo ne zaščite varnostnikov, ne privat lokalov ali drugih ustanov, kjer bi lahko hangali ločeni od ostalega sveta, ne PR-ja, ki bi delal na njihovem Twitterju in brisal grde komentarje ... 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

Zla stran interneta in z njim tudi družabnih omrežij. Preveč veljave in moči je dobil vsak posameznik, ki z lahkoto na sebe potegne še kopico drugih ljudi. Včasih je to bilo omejeno na gostilniške debate, klepet pri frizerju, pri maši... dandanes pa lahko glas vsakega Jožeka in Štefice seže v deveto vas. Najbolj pogosto pa ta glas ni pozitiven, ker je vsak vsakemu nekaj fouš.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...