Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Feget reče Pravkar:

Samo to niso bili woke filmi. Samo zato ker je v njih nastopala "strong independen woman" to še ne pomeni da so bili woke. 

Tudi takrat se je izpostavljalo feministične aspekte teh filmov, le da takrat so vsi hvalili Camerona, ker so to dejansko bili masterpieces.

Daj si že enkrat v glavo, da imaš ti ogromen bias proti ČEMURKOLI woke in te zato tej filmi motijo do te mere, da jim podeljuješ nov žanr. Tole je hkrati žalostno in smešno. :D

Povezava do prispevka

Woke agenda gre precej dlje od močne samostojne ženske. Vključuje še razsizem nad črnci, patriarhat moških, bel supremacizem, vse bad guyi so vedno beli, v vsakem filmu/seriji je vsaj en gay ali transič in podobno sranje.

 

Naštej mi 5 sodobnih dobrih woke filmov preden me obtožuješ pristrankosti. Moja trditev je, da jih ni.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

A zdaj je tudi okoljevarstvo woke tematika al kaj? :avadodo:

To me res zanima, kako bi izgledal opis Final Fantasy VII od teh anti-wokesterjev. Ne samo da je spil poln okoljevarstvena propagande (celo da thumbs-up ekoterorizmu :P), ostro nastopi proti kapitalizmu ampak poleg tega se protagnost se nasemi v drag!?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

Naštej mi 5 sodobnih dobrih woke filmov preden me obtožuješ pristrankosti. Moja trditev je, da jih ni.

Naštej mi 5 slabih filmih, ki nebi bili slabi, če iz njih vzameš woke elemente? Če je zadeva slaba ne pomeni, da je slaba ker je woke.

 

A bi zadnja epizoda Mandaloriana bila masterpiece, če bi namesto woke demokratično izvoljene črne kraljice bila not privlačna bela demokratično izvoljena kraljica?

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 17 minutami:

Naštej mi 5 slabih filmih, ki nebi bili slabi, če iz njih vzameš woke elemente? Če je zadeva slaba ne pomeni, da je slaba ker je woke.

 

 

Zakaj bi to počel? Dejstvo je, da wokerji ne morete producirat 5 dobrih woke filmov. Lahko ti samo povem, da bi 99% filmov, ki so dobri, bili zanič, če bi bili woke. Nikogar ne zanima politično sranje ameriških elit v filmih in serijah. Tako da ko je to vnešeno v filem ali serijo jo avtomatično poslabša za 99%.

 

Pri igrah se lahko izvadijo ven z dobro igralnostjo. Tako da četudi je zgodba woke, je lahko igralnost dovolj dobra, da je igra še vedno dobra.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 23 minutami:

Mad Max: Fury Road je meni dober woke film

 

Jaz ga ne bi označil kot woke, v njem praktično ni nobene politke? A so kakšni črnci in transiči notri sploh?

 

Bad guy je bel, pa tipi so večinoma predstavljeni kot neumni, plus imaš strong independent woman. Ampak po mojem vseeno premalo da bi bil zares woke.

Povezava do prispevka

Kaj je sploh poanta tega vasega woke pogovora? A hocete dokazat drugi strani, da nima prav? Al trollat? 

 

Pogovori na tem forumu so vecinoma kretenski ko pride do te teme. Atomic je lepo povedal par strani nazaj, al si skrajno levo al skrajno desno. Absolutno nobenega razumevanja, sam foromski mozgani skrajna mnenja. 

 

Razumem, ce je dolgcas pa vletis v pogovor, mislis, da si smesen, izpades pa edgy 35 letnik. 

 

Srecen podaljsan vikend!

Povezava do prispevka

V glavnem zaključek Fegetovega "razmišljanja" je:

 

Če je film slab in ima vsaj en woke element, potemtakem pade v woke žanr, kar ga naredi slabega.

Če je film dober, čeravno vsebuje celo več woke elementov, film ni woke in je to glavni vzrok za kvaliteto filma.

 

:avadodo: :avadodo: :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Mad Max: Fury Road je meni dober woke film

 

Hoho, zelo nice find. Se strinjam ja. V prvi plan postavljena močna ženska z edgy imenom Furiosa hehe, Mad Max ki je bil tri dele franšize alfa in omega moški je kle zreduciran na precejšnega bebčka. IMO ga to kvalificira za proper woke sequel :D Pa je kljub temu totalno carski film. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...