Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 minutama:

Poponoma razumno kar predlagaš... ampak on dejansko po moje niti PS4 ni prižgal že celo večnost, ker 99% iger igra na PC.


Navadni PS4 sem že prodal Smrku. Oz. ga je prodal moj sin. PS4 Pro pa še imam doma in pubec ga občasno še igra. 
Je pa točno tako, da jaz 99% igram na PC. Edino zdaj sem malo štartal RDR1 na PS3 in Zeldo na Switchu., 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

PS4 pro na Bolhaču dejansko prodaš za ene 250 €, daš še enkrat toliko zraven in imaš PS5, ali pa prodaš zraven še neke crap PS4 igrice in je še ceneje

 

Za nekoga, ki pol dneva igra igrice, mi je res nerazumna ideja "iZpUsTiL BoM pS5"

Vse tole, samo da namesto ps5 kupiš xbox s+gamepass :D 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 18 minutami:

Goran spozna makedonko na družbenih omrežjih. Se dobita na parkingu (ali na kafetu shoping centra morda), gresta sedet v avto in se menita. Gorann jo pelje domov, kjer fukata (JOJ GORANE ŠTA MI RADIŠ), pol jo pelje nazaj. Repeat nekajkrat.

 

Pozabil si dodat bistvo: ass fucking in fisting pune rore hamre!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 10 minutami:

Kmalu bomo na 1000 strani Gostilne

 

Kaj čemo priredit za to obletnico, mogoče repost DaCapove slike s Kitajko, meni med best momenti te teme


Naredi neko kompilacijo "best off"! 
Meni je kitajka tudi ena izmed best momentov.  :) 


kitajska_papica.jpg.a249138539e674fa0c4d1de494d21838.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Mislem glede na tvoje pice in juhe smo vedli da nimas okusa. Tale thaiboy to samo potruje.

Ladyboy :D

drugace pa carski komentar

 

sicer ne izgleda salbo ampak ves kako je pri teh zebnskah ko se nasminkajo... ko je uni reku ladyboy .. i cannot unseen it now

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...