Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 1 uro:

Kaj zdaj pobje, a smo za kak meet 

 

glede na to, da so osrednja tema psihopatski ex-mn3čarji, si predstavljam meet najprej tko, kot iz ene found footage grozljivke:

 

 

 

...in pol uleti uporabnik Dejch s sekiro in se začne vsesplošen pokol

 

Povezava do prispevka

drugač sem pa ful zainteresiran za prvo udeležbo na enem Konjzolec meetu, bi blo zanimivo malo spoznat ljudi za mn3 personami, ne poznam nobenega aktivnega uporabnika v RL

 

edit: ne vozim, tko da bi za izven LJ skor rabil en prevoz, da se ne rabim z vlakom furat

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz vsem udeležencem posodim neke maske. Ampak Jason je rezerviran zame. 
Jason_bw.thumb.jpg.165fcfb12702bb226a1d7b26ecb8c5e6.jpg

Glede družabnih iger pa ne rabi noben nič nosit. Imam kultni Scotland Yard in še par drugih zadev. Če bomo sploh našli čas za igranje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Raz reče pred 28 minutami:

drugač sem pa ful zainteresiran za prvo udeležbo na enem Konjzolec meetu, bi blo zanimivo malo spoznat ljudi za mn3 personami, ne poznam nobenega aktivnega uporabnika v RL

 

Ma v golden časih meetov si bil še bolj "Igrovje za PC" guy, ker sta bili ločeni temi

 

Pol pa je prišla korona in nam razjebala meete

 

Jaz bi te tudi no homo rad spoznal, tako da podpiram, da se spet dobimo v malo večjem številu, pa @Galko je tudi že hypal idejo, da se dobimo s širšim krogom uporabnikov spet kaj

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Bo še kaj zraven peanut butterja in popečenega toasta?


Hja... jaz imam v mislih en dober domač roštilj + naročenega odojka. Pa neke dobre solate obvezno. Odvisno pač od števila udeležencev. 20 bi se nas lahko res komot zbralo, ali? 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 minutami:

Torej nekaj se bi nas nabralo za MB meet, I guess. DaCapo, če si resen, da daš prostor, bom organiziral ostale zadeve :) 

 

Brez trollanja: si res pripravljen gostit npr. 15 konjzolašev? 


Valda. V veselje in v ponos mi bo. Na vrtu imam dovolj prostora za najmanj 20 konjzolašev. Morate pa razumet, da bo tudi glasba, ples  in obvezno karaoke večer. 
Ajde, edino finančno si bomo pač malo pomagali, ker jaz vse hrane in pijače vseeno ne morem sam častit. Deal?
 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

@DaCapo, ti pa zrihtaj, da bo Tomazek prišel na meet, da se spoznamo 


To pa obvezno!!! Pa fotkanje bomo imeli, ampak to se bomo potem dogovorajali kaj se bo javno obljavilo in kaj ne. 
Dajmo enkrat sredi (oz. v prvi polovici) septembra to zorganizmirat. Meni bi bilo res coOl. 

@tomazek: dogovorjeno? Ker ti iz Ptuja si itak v pol ure na Radvanjski. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 urami:

Model, ki je mn3njalničarki gretchen ross ubil mačko in ji grozil z nožem

 

Vasilij Prašnikar, zdej je politik v domžalah :D

 

Model je zahteval od googla izbris vseh teh člankov kako je bil obsojen za stalkanje in ubijanje mačk :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...