Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Predlagam forum adminu, da namesto teh tagline for pod vzdevkom vsak napiše svojo From lestvico, da ne bodo tele debate vsaj 1/mesečno obnavljati.

 

Bloodborne in Sekiro sta najboljši igri Froma do sedaj, no pa ER je še tam, pa tut DS3 in 1, mičkeno nižje DS2 In DeS

 

Kera ma najboljšo menu muziko? meni Ds3

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Meni je tako DkS 1 mi je preprosto najboljši, ne morem si pomagat

 

Pol Bloodborne

 

Pol pa ostalo. Elden Ring mi je sicer grand dark fantasy game of my life, sem mega fan, ampak jebemti, da sta mi BB in DkS 1 više zapisana v srcu

 

Kdor pravi, da je BB kategorija pasjih jajc, pa je lahko prepričan, da ga bom osebno naznanil Kordišu, ko komunisti prevzamejo oblast. Boljše zanj, da ima mali flet ali pa sesa ekstra hitro 

 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Dark Souls 1 ima tako bedno zadnjo četrtino, da zjebe cel ranking. ER sem užival celi cajt, Bloodborne isto, torej je meni nemogoče dat DkS1 pred tadva špila. S tem da pri meni ima Bloodborne dejansko res šanse bit best game ever po overall kvaliteti ali pa vsaj top5

 

Kar je pri DkS1 res carsko so vse skrivnosti, bossi ki jih lahko fališ, NPCji isto, povezljivost sveta, kul lore.. samo to da je res bedno proti koncu + večinoma so bedni bossi mi zbije velik pik in imam manj želje igrati enko napram dvojki

 

meni osebno so bossi v dvojki veliko ljubši, sploh tist črni vitez ki te lovi naokoli je bil fajn fight vsakič, itd itd

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Amaterji eni.

 

from.png

S to lestvico bi se lahko strinjal

 

Edino meni osebno je deamon souls sekar zakon, res da jo je malo povozil cas(dolzina, lahki bossi), ampak.. meni je atmosfera in design zakon, jaz bi ji dvignil en tier samo zaradi tega kako kvalitetno je narejena.. remake se preigral još in još, da sem odkril vse kar sem zelel in vsi leveli so mi bili zakon, in replay value je huge, edino kar jo jebe pac, da so bossi malo preizi oz niso tako kompleksni, kot naslednje igre ampak po drugi strani so zelo izvirni.. skoraj vsak ima neko foro za ga cheesat.

 

Socim dark souls 2.. edina dobra stvar razen, da je dark souls 2 je dolzina in res huge level design in obseg vsega pac

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 48 minutami:

S to lestvico bi se lahko strinjal

 

Edino meni osebno je deamon souls sekar zakon, res da jo je malo povozil cas(dolzina, lahki bossi), ampak.. meni je atmosfera in design zakon, jaz bi ji dvignil en tier samo zaradi tega kako kvalitetno je narejena.. remake se preigral još in još, da sem odkril vse kar sem zelel in vsi leveli so mi bili zakon, in replay value je huge, edino kar jo jebe pac, da so bossi malo preizi oz niso tako kompleksni, kot naslednje igre ampak po drugi strani so zelo izvirni.. skoraj vsak ima neko foro za ga cheesat.

 

Socim dark souls 2.. edina dobra stvar razen, da je dark souls 2 je dolzina in res huge level design in obseg vsega pac

 

Itak itak, to je moja osebna lestvica. Na ocene ful vpliva to, da iger nisem igral v pravem kronološkem zaporedju.

Če bi moja prva obrnjena souls igra bila DeS, bi jo najbrž postavil višje, tako pa mi je bila izkušnja precej meh napram ostalim naslovom, ki sem jih preigral prej (Bloodborne, DS3, Sekiro).

DS1 pa mi je bila res fenomenalna izkušnja ne glede na to, da sem jo tudi igral kasneje od omenjenih.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 urami:

Jap lahko bi mal dobili nove userje, sam jih moramo sprejet civilizirano :D 

Ja, ja, najprej bojo naleteli na galkotov post o crnskih kurcih in fistingu, pol bojo na poti do mefistovega opisovanja sladkih malodletnic prebrali neberliv bigboss post, zvecer si bojo razbijali glavo s chernijevimi filozofskimi analizami igrice kjer sestavljas palce eno na drugo in za zakljucek nasli dacapov recept za gin juho. Obljubljena dežela! :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 23 urami:

@Flegma, kako pa kaj izbiraš filme za v zbirko? Moram reči, da imaš res carske artefakte (všeč mi je tvoj okus, ki ga je res težko razbrati iz nakupov :P). Dejansko bi si točno takšno zbirko čudaških in dobrih filmov želel imeti, če bi si jih kupoval, tako da sem tako zdravo jelly. Na srečo sem se ene tri leta nazaj odločil losat zbirke oriđiđi filmov, sem se odločil, da bom imel samo zbirki knjig in iger, sicer sem imel vsega preveč. To moram večkrat omenit, da se spomnim svoje odločitve in, dihaj dihaj, ne smem pasti nazaj v zajčjo luknjo. Obdržal sem samo ene par carskih artefaktov a la Dekalog serija itd. 

 Pa ... ne vem ... meni se zdi, da sem iber mainstream. Hec je le v tem, da rad gledam in spoznavam klasično, evropsko in B-produkcijo, s tem da mi v enaki meri dogajata arthouse in žanrski film. V bistvu jih rad izmenjavam. Če pogledam tri zgodnje Bergmane zapored, prav sede kak trashi 80s B-film za predah in obratno.  

Je pa škoda, da si ravno zdaj opustil zbiranje filmov. Program butičnih založb je trenutno izjemen, namesto steelbookov so »in« rigid case boxi, v katerih so običajno priložene fino oblikovane knjižice, vse pogosteje pa kar obsežne knjige z eseji o filmu. Na sploh se izdajatelji proti streamingu borijo z impresivnimi izdajami, ki kar buhtijo z dodatki tako na diskovju kot fizičnimi goodieji v škatulji. Aja, pa tole je ziher zate, a ne bi imel? :D 

Also: tisti tvoj graf filmov: do levela 3 še gre, kajti tam so še filmi, ki se upoštevaju v mainstreamu, kaj je naprej, ne vem  ... ampak je gotovo kar za browsing history in cookieje zbrisat, da ti kaki spletni algoritmi ne začno ponujat čuden stuff :P  

 

Also2: zdajle me je iz neznanega :P razloga prijelo kak Darks Souls igrati. (Ne saj ne, ni časa, grem na kratko Dave the Diver pognat.)

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 11 minutami:

Ti sm povej ti posljem kartone tega sranja.


Kaj si dobavitelj / distrubuter? Zaenkrat sicer hvala, ker sem samo za šalo nabavil oz. za pokušino iz čiste radovednosti. Ker Witcher 3 je ipak moja najljubša igra vseh časov. Marketing očitno pač dela svoje. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Imaš pa kar precej najljubših iger vseh časov :D Hmmm.... 


Niti ne ravno dosti. Na hitro: Monkey Island 1, The Witcher 3 in mogoče še ena, ki se je trenutno ne spomnim. To je  moj top 3 vseh časov. 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...