Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Flegma, kako pa kaj izbiraš filme za v zbirko? Moram reči, da imaš res carske artefakte (všeč mi je tvoj okus, ki ga je res težko razbrati iz nakupov :P). Dejansko bi si točno takšno zbirko čudaških in dobrih filmov želel imeti, če bi si jih kupoval, tako da sem tako zdravo jelly. Na srečo sem se ene tri leta nazaj odločil losat zbirke oriđiđi filmov, sem se odločil, da bom imel samo zbirki knjig in iger, sicer sem imel vsega preveč. To moram večkrat omenit, da se spomnim svoje odločitve in, dihaj dihaj, ne smem pasti nazaj v zajčjo luknjo. Obdržal sem samo ene par carskih artefaktov a la Dekalog serija itd. 

 

Povezava do prispevka

Dober.si se poslavlja... :cry:

Navedek

Dober.si zapira vrata...

Naslednji teden po 23.8, Dober.si zapira vrata... Po zaprtju svoje firme in po zaprtju kolegove firme, ki nam je šla na roko z gostovanjem, žal spletnega portala več ne bo, prav tako tudi mailov. Prosim, da si shranete pomembne informacije, če imate kaj na portalu.

Lep pozdrav,
Ekipa dober.si

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 5 minutami:

Dober.si se poslavlja... :cry:

V bistvu se ne poslavlja, če smo natančni :D 

 

image.png.8a60070707c20c1f50a426d66f3ae913.png

 

Kaj pa je bil value te strani? Spomnim se, da se je postavila v času PS3, pa da je vse skupaj imelo zelo playgame.biz forum vibe, pa neki se je prodajalo gor pa dol 

 

Če ima kdo account, naj spodaj pod novico napiše, naj pridejo na ta forum, ker sem videl, da folk sprašuje, kje se zdaj kaj pogovarja o igricah

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Zdej bom tko mal rekla kazala rekel, ampak mislim, da se je začelo tako, da niso prišli nekaj skupaj s KSi in postavili svojo stran, ki je bila dost podobna KSi, le da je en sam pisal kodo, value je bil kar nekaj uporabnikov in v najboljših časih se je dalo dobro prodajat rabljeno robo, je bil pa vmes sponzor tudi pg, še prej pa igabiba oz. colb. Je pa bilo tam tudi kar nekaj mn3njalničarjev.
Jaz nisem bil nekaj aktiven, poznam pa glavnega akterja.

Žal forumi počasi odmirajo.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

Jap lahko bi mal dobili nove userje, sam jih moramo sprejet civilizirano :D 

Jaz sem zelo za nove člane, bi sedlo malo sveže igričarske krvi, ki nažiga še kaj drugega kot Fortnite, GTA 5 ali Roblox 

 

Se mi zdi, da smo aktualni uporabniki malo zaciklani v ene in iste debate, tako 80 % se ponavljamo v debatah in si že desetič pišemo ista mnenja :D :D :D 

 

Drgač, kako vam je kaj Dark Souls 3 v primerjavi z enko? 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Kaj pa je bil value te strani? 

 

Takrat na vrhuncu je bila veliko bolj aktivna kot mn3njalnik. Kot že omenjeno bila je tudi fantastičen portal za menjavo iger. Pa IGABIBA oziroma neka Maja? je bila konkretno in stalno prisotna. Praktično vsak drugi dan so talali promo igre, merchendise..... Nikoli v lajfu nisem dobil toliko stuffa vsak mesec :ododava:

Problem pa je bil ego lastnika. Z vse večjim številom uporabnikov pač ni bil več glavni na vasi in se mu je odpeljalo. Pobenal ene 3/4 uporabnikov in se skregal z igabibo :confused: Potem pa šel v sodelovanje s playgame. To ti pojasni vse :D

 

 

Jin reče pred 6 minutami:

Ja, svoj čas je bila carska alternativna bolha – pač, skoncentirana ponudba iger – potem pa je stvar počasi tonila.

 

+1

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 56 minutami:

sam jih moramo sprejet civilizirano :D 

 

Hahaha, lol :D

 

Jin reče pred 55 minutami:

Ja, svoj čas je bila carska alternativna bolha – pač, skoncentirana ponudba iger – potem pa je stvar počasi tonila.

 

Jaz sem pred leti tam najhitreje prodal špile, tudi starejše. Sedaj pa že več let sploh nisem vedel, da še obstajajo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ds2 je nadaljevanje, ki zaradi tehničnih izzivov in manjka Miyazakija ni dosegel kvalitete enke, je pa najbolj ambiciozna njihova igra glede stvati kere so nametali noter. Po tej strani je malo kot Elden Ring.

Igra ima dost meh bosse, ampak dodatki so nori in oni popravijo slab okus bossov main igre.

 

Ds3 je pa rima na enko, le da je linearna, meni neinspirana, play it safe to get moneyz for Elden Ring game. Ima pa najjače bosse od DS iger, razen tu pa tam pozabljive stopnje in by far najbolj streamlined builde in fore. Je curated naslov ki spominja na enko, ni pa enka a ne.

 

Tko da ja, DS2 je meni kot igra bolja od DS3. Govorimo pa o niansah.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...