Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 urama:

Od zdej naprej dej vse slike žensk v spoiler, kdo bo to gledal. Also mal creepy to shranjevanje slik, to ponavadi delajo serijski morilci, a slačiš slučajno kože in jih lepiš po steni?

fixed

 

Drugače pa resno @DaCapo. A ona ve in je privolila, da ti lepiš njene slike naokoli? Dej dvakrat premisli preden te pograbi nostalgija hajp. :D

 

Če je to kje javno objavljeno na netu za vsakogar, pol pozabi in se pardoniram za moraliziranje.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

Njega je uničil thread v Mali oglasi, never forget 

 

Sem pa pol slišal zgodbe, da sploh ni bil tak nice model, kot je deloval na prvi pogled. Vučko3 (??) mi je o tem razlagal, če se prav spomnim

wtf kakšni trači so to, vučko do tell more, men se je zdel en nedolžen nice guy :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 urami:

Če to ni lepa ženska, potem pa tudi ne vem kaj naj naredim s svojim okusom:

almica_moja.jpg.7e77a7b1670764a99e453c233dd91797.jpg
 

  Razkrij skrite vsebine

Moja Alma (bivša sodelavka in intimna prijateljica) iz Zagreba, trenutno stanujoča v Münchnu.

 

 

 

DaCapo reče pred 13 urami:

Tu je Almina malo manj thaiboyu podobna:

almina_draga.thumb.jpg.e42b9584e9e98b8ebe23921685c2bc15.jpg

Pa naj še nekdo reče, če ni to lepa ženska. Takoj mu dam procente :) 

 

DaCapo ne se pustit tem pedrom, prov PROPER baba je tole, sploh za enega napol norega modela ki ne more hodit po štengah in cele dneve je kikikirijevo maslo. Zapiši si z zlatimi črkami vsak dan ko jo vidiš, pa magari če ti samo pljune v ksiht

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Galko reče pred 13 minutami:

Aja tisto zgoraj so 99,9% cigani.


Cigan je stanje duha. ;) Lahko, da so po narodnosti kosovski albanci ali pa tudi čisto navadni romi. Kdo bi vedel. 

En mojih najboljših prijateljev, ki je bil malce obarvan je vedno govoril: "Jaz nisem cigan, to je zame največja žaljivka. Sem kosovski albanec in sem ponosen na to."

Ja, to je tisti, ki zaradi barve kože ni smel na vojaško parado v Ljubljani, dočim obvezno služenje vojaškega roka pa je moral opravit. Sicer je bilo to pred leti in danes se to mogoče ne bi zgodilo (če pa bi se bi verjetno vse novičarske spletne strani poročale o incidentu, rasni nestrpnosti itd.).

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne vem kakšne cigane mate vi, ampak naši niso, ker: 

 

1. Kombi ni parkiran na mestu za invalide in ima registrsko

2. Ni zraven žene-sestre ki pri 14tih vleče drugega otroka s seboj

3. No Ak in sight

4. Ta mož je očitno sposoben komunikacije z ustmi in rokami hkrati. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...