Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Sashua reče pred 1 uro:

halo če je zastoj. ene par sem jih že slišal, k se noben let ni cepil, letos se pa bi rad na vsak način ker je zastoj in zdj bentijo da ni cepiva...fakin ovce.

če bi blo razkužilo zastoj v igli pa bi pošlo

Koliko stane to cepljenje drugače?

Pizda sam da je zastonj pa vsi navalijo.

Povezava do prispevka

Pri nas na šihtu postaja stanje malce kritično. Je dejansko tu še folk, ki ne pozna nikogar, ki bi se okužil? Sicer to vprašanje v zadnjem času precej zamira, pa vseeno.

 

Čedalje več folka okoli mene ostaja doma bolanih, ne več zgolj preventivno. Je pa res da delujem v nekakšnem epicentru (Domžale, Moravče, Kamnik, Trzin, tu okoli je pojavnost izredno visoka).

 

Litijska občina (moj doma) je pa itak v kurcu, plus noben ne jebe ukrepov. Župan se čudi kako the fuck dosegamo 60% okuženost med testiranci, lahko bi se malce zapeljal naokoli, folk tu naokoli karanteno izkorišča za žurke, lokali furajo na polno, a to sploh kdo kontrolira? Sicer imamo vsako jutro policijo na občinski meji, ampak ne vem če je to to?

 

Kaj se dogaja okoli vas?

Povezava do prispevka

@DrAg0nBoY

 

Mogoče psihosomatski pojav?

 

Pri meni je bilo podobno, zbolel, zdravnica takoj napotila na testiranje, sprva sem bil 1000% da nimam virusa, bolj kot je rasla vročina in bolelo grlo, bolj sem dvomil. Potem sem imel že občasno občutek, da me duši. Test na koncu negativen, gnojna angina

uredilo bitje berghaus
Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče pred 11 minutami:

Sicer ne vem če koga zanima, ampak ker sem govoril o kolegici od sodelavke, ki je izgubila vonj in okus. Včeraj je bila na testiranju in je negativna XD

 

Pa neuradno več kot 2400 okužb.

 

 

Poznam familijo, kjer od petih so bili trije bolani več ali manj istočasno. Dva negativna, en pozitiven. Preostala člana nista mela nič.

 

Zdaj si razlagaj kakor veš in znaš.

 

 

Povezava do prispevka

Pri nas se folk drži, maske imajo praktično vsi tudi zunaj, čeprav od Torka al kdaj ni več potrebno.

 

Okuženih poznam 15+

 

- okužil se je tast, 67 let star, prebolel brez večjih težav, skupaj s taščo sta v karanteni

- okužil se je dober kolega, 38 star, dva dni je blo res hudo pravi, 40+ vročina, stiskalo ga je pri dihanju, ampak prebolel, sedaj v karanteni

- okužena punca od soseda, nevem poteka bolezni - vem, da jo je nekdo srečal v Hoferju v Sevnici dva dni po odredbi njene karantene - drugače je učiteljica

- v službi jih imamo cca 7-8, pozitivni ali pa v karanteni zaradi okuženih partnerjev / otrok

- okužene dve učiteljice na osnovni šoli, ki so v karanteni

 

Mam občutek, da je to samo začetek in bo v kratkem okuženih še precej več ljudi tukaj okoli....

 

Povezava do prispevka

@berghaus nimam pojma. Nekako dvomim da je psihosomatski pojav, ker, koliko mi je govorila sodelavka, ni imela nobenih drugih znakov. Sicer izguba vonja in okusa ni izključno covid znak, tako da mogoče pač kaj drugega narobe.

 

@Waslich yeah, ne vem kaj si naj pri tem mislim. Mogoče ostali štirje imuni? Ali pa pač testi zatajili. Who knows.

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 3 urami:

Litijska občina (moj doma) je pa itak v kurcu, plus noben ne jebe ukrepov. Župan se čudi kako the fuck dosegamo 60% okuženost med testiranci, lahko bi se malce zapeljal naokoli, folk tu naokoli karanteno izkorišča za žurke, lokali furajo na polno, a to sploh kdo kontrolira? Sicer imamo vsako jutro policijo na občinski meji, ampak ne vem če je to to?

 

 

Kje to, a prav Litija mesto al vasi okrog Litije?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...