Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

carek reče pred 8 minutami:

Also, nobene kazni za ESL ustanovitelje. Tresla se gora, rodila se miš...  Ve UEFA,  da ne more kaznovati klubov. Vsi tisti xyz funkcionari, ki so pozivali iz banu, so špukali v lastno skledo vedoč/nevedoč.

too big to fail

 

edina izjema v sodobnem času je, ko je italijanska zveza vrgla Juve v drugo ligo

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 6 urami:

Aja, pa UEFA in Conmebol sta opravila "izmenjavo" sodnikov. Argentinec Rapallini bo sodil na Euru, Manzano pa na Copa America.

 

krasno, krasno. še več neposobnih sodnikov se rabi. :ododava: predlagam še kakšnega uzbekistanskega, ali pa malavijskega.

 

maksi reče pred 1 uro:

too big to fail

 

se opravičujem že v naprej za morebitno zavajanje, ampak kolikor nese moja italjanščina sem razumel, da njihova liga pripravlja tožbo proti vsem trem klubom.

 

ne bi se čudil, če bo UEFA prepustila sankcije posameznim ligam in jim ob tem nudila pravno/finančno pomoč.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 3 minutami:

se opravičujem že v naprej za morebitno zavajanje, ampak kolikor nese moja italjanščina sem razumel, da njihova liga pripravlja tožbo proti vsem trem klubom.

 

ne bi se čudil, če bo UEFA prepustila sankcije posameznim ligam in jim ob tem nudila pravno/finančno pomoč.

Tega jaz nisem še zasledil, je pa skupek ekip napovedal tožbo zveze zaradi neke frke pri prodaji tv pravic, isto je naredil tudi SKY.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 13 minutami:

Tega jaz nisem še zasledil, je pa skupek ekip napovedal tožbo zveze zaradi neke frke pri prodaji tv pravic, isto je naredil tudi SKY.

 

shiettttt, prav jezen sem, ker nisem shranil članka, zdaj ga pa ne najdem...

 

ampak kolikor sem razumel, naj bi šlo prav za nek poizkus vložitve tožbe proti vsem trem klubom...

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

se opravičujem že v naprej za morebitno zavajanje, ampak kolikor nese moja italjanščina sem razumel, da njihova liga pripravlja tožbo proti vsem trem klubom.

 

hawa meyta reče pred 42 minutami:

shiettttt, prav jezen sem, ker nisem shranil članka, zdaj ga pa ne najdem...

 

ampak kolikor sem razumel, naj bi šlo prav za nek poizkus vložitve tožbe proti vsem trem klubom...

A je to to? Gazzetta (reddit vse najde)

 

Če gre verjet reddit italjanu:

Navedek

For all the people commenting and not reading (or not understanding Italian). This is not a legal action because they formed the SL. This is a possible legal action against Agnelli and possibly Marotta (inter) because the former was the head the negotiator with funds for a possible media company, representing all Serie A club, and apparently tanked it once the funds ask to put a no super league clause.

Piše pa, da tožbo naj bi pripravljali predsedniki Serie A klubov, ne Italjanska zveza.

 

 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 urami:

men je to najjače gledat na raznih SPjih ko sodijo neki Angolci pa Vietnamci

 

klubi: dajte nam več denarja!

igralci: od klubov zahtevamo višje plače
trenerji: preveč je tekem

UEFA: evo vam s klubi usklajen kompromis, nova izvedba CL (več tekem, več denarja)

 

klubi: pizda vam materina, dajte nam ŠE več denarja!!!1

igralci: nočemo ESL, zahtevamo pa večje plače

trenerji: preveč je tekem
UEFA: v tem trenutku se nam zdi ključno rotirat med svetovnimi sodniškimi organizacijami

 

:ododava:

 

Tijuana reče pred 3 urami:

A je to to? Gazzetta (reddit vse najde)

 

kralj!

 

se mi je kar zdelo, da nisem dobro izluščil zadevo iz italjanščine. :hmm:

 

 

Povezava do prispevka

ma imajo 15 več tekem v nogah kot Mainz :D  In mainz se je pripravil tako kot se je moral. Upam samo, da se niso čisto iztrošili in bodo pol do konca sezone smao še kasirali, ker take tekme je fajn gledat. Nekdo ki da vse, da Bayern ne zmaga.  Pol se fajn vidijo vse hibe Bayerna, tako da imajo pol kaj analizirat in (ne)uspešno popravit.

 

Alaba sploh mislim, da je danes pokazal kako igračino dobi kdorkoli ga bo podpisal :lol: Neuer pa itak zadnje čase ...

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...