Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jaz sem siguren, da bi ga Inter vzel nazaj ko se skregajo s Contejem kar je samo vprašanje časa. Pa za kakšen klub srednjega ranga, ki si želi malo več pozornosti bi bil tudi zanimiv. Klubi kot so kak Lyon, OM, Napoli, Lazio, Roma, Valencia če bi začeli kaj vlagati... Še najboljše za njega bi bila pa kaka reprezentanca, povsod drugje se bo še naprej sramotil. 

 

Sicer pa škoda, po toliko sramotah kot si jih je pripravil, sploh nimam več pravega veselja ko spremljam njegov strmoglav padec. :D

Povezava do prispevka

Glede na to, da se Conte res z vsemi skrega pričakujem naslednjo sezono Interja podobno kot sezona po tem ko je Conte s Chelsejem osvojil prvaka.

 

Drugače pa Čeferin rekel, da bi bli beni že iz letošnje sezone Lige prvakov skoraj nemogoče, ker bi televizije zahtevale od UEFE noro denarja nazaj. Če je kiri še upal..

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Ni več Rummenigge. 

No tole pa je še močnejši indikator kam se nagibajo v prihodnjih letih.  Žalost od žalosti.

Ti si tipičen uporabnik interneta, ki samo širi neke informacije, čeprav jih ne razume. 

 

Rummennige je postal predstavnik ECA v uefa izvršnem odboru, nikjer ni bilo rečeno da je spet predsednik ECA.   To funkcijo so vsi že pripisovali Khelaifiju takoj ko je Agnelli mrknil med vikendom. To je samo uradno potrdilo tega. 2 različni funkciji! ki jih pač lahko ima tudi ena oseba, kot je imel Agnelli.

 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 9 urami:

 

Čefko&Co. imajo srečo, da ga ni več, drugače bi gladko popušili. :mafija:

 

Ne, saj ne, s stališča Barce boljše, da ga ni, ker bi si še večje bruke naredil kot Perez. :D 

 

Tijuana reče pred 2 urama:

Ni več Rummenigge. 

No tole pa je še močnejši indikator kam se nagibajo v prihodnjih letih.  Žalost od žalosti.

 

Daleč od tega, da bi se strinjal z  vsem, kar je rekel Perez (je pa imel prav glede Tebasa, ki je imo največji problem španskega fuzbala), a meni je še vseeno manjši satan kot pa kombinacija Nasser (in katarski denar) +UEFA.

 

reder reče pred 19 minutami:

 

Sicer pa škoda, po toliko sramotah kot si jih je pripravil, sploh nimam več pravega veselja ko spremljam njegov strmoglav padec. :D

 

Meni se dejansko človek že malo smili. Ampak res čisto malo, še vedno je zanimivo spremljati njegove meltdowne. :D 

 

Tijuana reče pred 4 minutami:

Glede na to, da se Conte res z vsemi skrega pričakujem naslednjo sezono Interja podobno kot sezona po tem ko je Conte s Chelsejem osvojil prvaka.

 

Drugače pa Čeferin rekel, da bi bli beni že iz letošnje sezone Lige prvakov skoraj nemogoče, ker bi televizije zahtevale od UEFE noro denarja nazaj. Če je kiri še upal..

 

Saj to, da ne bodo prekinili letošnje sezone je bilo jasno.

 

Smo pa spet pri denarju, ki Uefi naj ne bi bil v prvem planu. :lol: ČE bi jim šlo res za dobro fuzbala bi po vsem tem rompompomu strogo kaznovali udeležene klube neglede na finančne posledice, ki bi jih sami utrpeli. Na koncu pa ne bo nobenih sankcij in bodo kvečjemu vse skupaj še nagradili.

 

Pa nimam nič osebnega proti Čeferinu, ki je sigurno boljši od Platinija (da o Blatterju ne govorimo), a UEFA/FIFA imata definitivno preveliko moč in bi bilo treba konkretno prenoviti obe organizaciji. Kljub temu pa kot sem že nekajkrat rekel v tem sporu tudi sama njihova moč ni bila dovolj in so morali vseeno vplesti politiko, ki jo sicer želijo zadržati izven nogometa oz. športa nasploh. Pač vrhunski dvoličneži, ESL klubi se vsaj niso pretvarjali in skrivali svojih namenov za nekimi višjimi cilji. 

 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 4 minutami:

Perez je včeraj imel nov intervju. Tip resno zgleda že senilen, pa še naprej nabija, da SL ni propadla.

 

"Madrid police were called up to the Sierra de Guadarrama Mountains after reports of an old man being spotted walking around aimlessly and shellshocked"
 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Majek reče pred 26 minutami:

Ti si tipičen uporabnik interneta, ki samo širi neke informacije, čeprav jih ne razume. 

 

Rummennige je postal predstavnik ECA v uefa izvršnem odboru, nikjer ni bilo rečeno da je spet predsednik ECA.   To funkcijo so vsi že pripisovali Khelaifiju takoj ko je Agnelli mrknil med vikendom. To je samo uradno potrdilo tega. 2 različni funkciji!

 

Med vikendom ko je Agnellli dal odstop in je veliko medijev pisalo, da ga Rummenigge menja, da prevzema njegove naloge. Sedaj pa s novico, da Šejk bil izvoljen namesto Agnellija sem mislil, da ni več Rummenigge. Oprosti uporabnik Majek, ker sem se med norim vikendom, kjer so praktično vsi Angleški in še drugi mediji vseposod in nonstop metali novice ven in jaz sem naletel na eno fake ali pa tisti novinar bil isto tele kot jaz in se tudi nafukal.

 

Tako, da sveti uporabnik Majek, ki nikoli ne dela napak in se ne nikoli ne nafuka s kakšno fake novico. Globoko se ti opravičujem. 

 

Drugače pa ja sem tipičen uporabnik interneta kot 99% folka tu in tudi ti si. Če pa misliš, da nisi in vse veš na svetu pa si senilen kot Perez.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 28 minutami:

Daleč od tega, da bi se strinjal z  vsem, kar je rekel Perez (je pa imel prav glede Tebasa, ki je imo največji problem španskega fuzbala), a meni je še vseeno manjši satan kot pa kombinacija Nasser (in katarski denar) +UEFA.

Se totalno strinjam.  Sam nebi bil presenečen, če bo ta naveza (Nasser (in katarski denar) +UEFA) v bližnji prihodnosti kakšen UEFA Super cup ali finale Evropske lige (mogoče celo Lige prvakov) sčasoma dala tudi Katarju (ali kaki Savdski Arabiji, ZAE).

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 20 minutami:

Med vikendom ko je Agnellli dal odstop in je veliko medijev pisalo, da ga Rummenigge menja, da prevzema njegove naloge. Sedaj pa s novico, da Šejk bil izvoljen namesto Agnellija sem mislil, da ni več Rummenigge. Oprosti uporabnik Majek, ker sem se med norim vikendom, kjer so praktično vsi Angleški in še drugi mediji vseposod in nonstop metali novice ven in jaz sem naletel na eno fake ali pa tisti novinar bil isto tele kot jaz in se tudi nafukal.

 

Tako, da sveti uporabnik Majek, ki nikoli ne dela napak in se ne nikoli ne nafuka s kakšno fake novico. Globoko se ti opravičujem. 

 

Drugače pa ja sem tipičen uporabnik interneta kot 99% folka tu in tudi ti si. Če pa misliš, da nisi in vse veš na svetu pa si senilen kot Perez.

Ti zdaj za svojo funkcionalno nepismenost kriviš druge. Mediji niso pisali narobe. Samo informiral se nisi. Agnelli je imel obe funckiji pred svojim odstopom. Tako predsednik ECA kot predstavnik ECA v UEFA izvršnem odboru.

 

in Nasser Al-Khelaifi je kot predsednik ECA še vedno odgovoren za in vsem klubom včlanjenih v to. Tako da mora zastopat želje vseh in ne samo po svoje delat.

Povezava do prispevka

 

Majek reče pred 41 minutami:

 Mediji niso pisali narobe

Navedek

Rummenigge je prevzel funkcije, ki jih je pred tem opravljal Andrea Agnelli. Legendarni Nemec je bil imenovan za prvega moža izvršnega odbora pri UEFA in predsednika Združenja evropskih klubov.

Pa res mediji niso narobe pisali. 

 

Drugače pa nisem na forumih, da bi se kregal in tudi zaklučujem s tem. Prosim, da me več ne omenjaš ali mi odpisuješ. Človek nekaj narobe prebere ali se nafuka s fake novico in ga nekaj napadaš kot največji primitivec. Kot, da ti nikoli nisi kaj narobe prebral ali se nafukal s fake novico. Sem tudi na konzolcu in ko si v Call of Duty temo pisal, da si vedno zmeden pri 12 PM in 12 AM ti tudi noben ni pisal, da si nesposobnež, ker zamešaš takšne osnovne reči, ki jih otroci v osnovni šoli ne ko se učijo angleščino. Še doro, da je na tem forumu takih kot ti malo. 

 

Over &  out. Peace.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Perez je včeraj imel nov intervju. Tip resno zgleda že senilen, pa še naprej nabija, da SL ni propadla.

škoda ker je stari ravno dobil nov mandat par dni pred tem in škoda ker nima vsaj nekega pol sposobnega protikandidata, ker tale fiasko z ESL bi ga gladko odnesu, kar sploh ne bi blo tko slabo

 

hval za vse zdej pa odjebi deda

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 11 urami:

 

No tole pa je še močnejši indikator kam se nagibajo v prihodnjih letih.  Žalost od žalosti.

 

počakajmo še nekaj let, da Beinu potečejo pravice za CL in da gre SP mimo. prav nič se ne bi čudil, če bomo čez 5 let Pereza in Agnellija s časovne distance iznačevali kot 'zmerna'.

 

predvsem me je strah včerajšnjih Čeferinovih besed, ko je omenjal Khelaifija v besedni zvezi 'res ima rad nogomet'. in to dobesedno tri minute po tem, ko je pripovedoval o kačah in izgubljenih zaupanjih...

 

Demogorgon reče pred 9 urami:

Perez je včeraj imel nov intervju. Tip resno zgleda že senilen, pa še naprej nabija, da SL ni propadla.

 

tip je dobesedno Janša svetovnega nogometa. vidno izgublja stik z realnim svetom in postaja nevarno paranoičen.

 

Berbasecks reče pred 8 urami:

Sej mene to nič ne moti, če bi se igralo "po evropskem času" npr.

 

oh, stari, ne, prosim, ne govori tega. :D

 

med tisoč glavo množico v Bački Palanki je boljše vzdušje, kot med 80k robotskimi ploskači na vzhodni strani planeta.

 

če kdaj, potem nam je v tem letu postalo jasno, da je poln štadion in ekstatično vzdušje 60% nogometne tekme.

 

maksi reče pred 1 uro:

Mislim da je vsakomur jasno, da bi tile klubi v SL v prihodnosti postali franšiza, ki bi se preselila kam drugje, če bi bilo dobičkonosno.

 

heh, točno to jaz razmišljam že dva dni; Perez, Angelli in ostali pohlepneži naj si lepo omislijo nove klube,- recimo Real International, Juventus International in naj se drkajo med sabo v svoji zaprti ligi.

 

btw, kakor razumem, so predstavnike vseh šestih EPLjevcev pometali iz čisto vseh odborov Premier lige in je zdaj vsa (pogajalska) moč skoncentrirana v rokah preostalih?

Povezava do prispevka
carek reče pred 11 minutami:

Lol, kake to človek sliši. A je treba biti v SL, da se to naredi?

 

Pereza sociosi razkosajo na tako tanke šnitke, da jih pretrga sapica. v Torinu (in po Italiji) bi gorele FIATove tovarne, kar jih je še ostalo...

 

to je Evropa, kjer tradicija nekaj šteje. ni to bizarna Amerika, kjer lastnik preseli ekipo v XY mesto zgolj zato, ker mu dajo del denarja za izgradnjo novega štadiona.

 

jebeš to.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
reder reče pred 19 minutami:

Nekje sem prebral, da je kot Junior Soprano v zadnjih epizodah :rofl:

 

model je včeraj vneto razlagal, kako je bilo pred štadionom 40 Chelseajevih navijačev in da dobro pozna priimek novinarja, ki jih je tja osebno pripeljat protestirat.

 

to je že tisočkrat videna zgodba. ko je nek človek predolgo na nekem položaju, zavit v svoj izbrani mehurček yes-man-ov, izgubi vsak stik z realnostjo.

 

itak je pa splošno znano dejstvo, da so stari ljudje enostavno zlobni. :D

 

trpotec65387628363 reče pred 11 minutami:

Kdor to trdi več kot očitno ni gledal sopranovih.

 

da rešiva ta dvom. Perez = Janice, Angelli = Junior :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...