Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2021]


Priporočeni prispevki

Igram Greedfall. Mi je začetek bil kar nekaj, ampak sem potem začel uživat. Me precej zadev moti, ampak glede na sušo bo čist OK za preigrat. Me je na srečo kar potegnilo noter. Sem v ozadnju že namestil Uncharted 4, da bi ponovil, če ne bo šlo z Greedfall... pa zgleda bo.

 

Sem pa probal tudi Perosno 5. Ne morem jaz tega igrat. Ne maram tega art stila, niti načina igre. Sem pobrisal igro v prvih par minutah igre.

 

Dokler ne pride kaj novega bom pač igral to kar mi je PS+ nudil do zdaj brezplačno in nisem niti nasnemal. Vsaj malo izkoristim to naročnino.

Povezava do prispevka

Kaj pa vem. Meni so vse Uncharted igre dobre. Hollywoodski rollercoaster v najboljšem smislu. Tudi novodobni Tomb Raiderji so se približali temu, ampak jim pa še vedno nekaj manjka. Čeprav je tam vseeno nekoliko več prostega raziskovanja. No, jaz govorim bolj o kadriranju in teh zadevah. Gameplay je pač tak kot je (in v tej zvrsti mi čisto sede). 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Igram Greedfall. Mi je začetek bil kar nekaj, ampak sem potem začel uživat. Me precej zadev moti, ampak glede na sušo bo čist OK za preigrat. Me je na srečo kar potegnilo noter. Sem v ozadnju že namestil Uncharted 4, da bi ponovil, če ne bo šlo z Greedfall... pa zgleda bo.

 

Sem pa probal tudi Perosno 5. Ne morem jaz tega igrat. Ne maram tega art stila, niti načina igre. Sem pobrisal igro v prvih par minutah igre.

 

Dokler ne pride kaj novega bom pač igral to kar mi je PS+ nudil do zdaj brezplačno in nisem niti nasnemal. Vsaj malo izkoristim to naročnino.

 

 

Kakšen pa ti je kaj Greedfall? Jst se že nekaj časa spogledujem z njim pa nisem prepričan.

 

On topic. Zdej sem začel preigravat Hitmana in priznam, da sem na trenutke prav  neučakan in bi najraje šel rambo stil ter vse postrelil... Sam to ni point te igre :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 41 minutami:

ne boš verjel, tudi jaz sem govoril o kadrih ko odložiš kontroller

 

del ko ga imaš v rokah je pa 4/10


No ja, tak nizko pa res ni. Znajo biti tudi gameplay scene sila zabavne. V tej zvrsti bi rekel, da je gameplay odličnih 7/10. Če ne celo 8. Ampak jaz sem pač fan :) 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 29 minutami:

Kakšen pa ti je kaj Greedfall? Jst se že nekaj časa spogledujem z njim pa nisem prepričan. 

 

Pa tak te no... Par urc mam zdaj. Ni noben presežek, niti odlična igra... Je pa mi kar ok glede na to, da nimam neke izbire. Al to al pa ponovno neko drugo, nisem pa ljubitelj ponavljanja iger. 

 

Ni pa tudi slaba. Ima pomanjkljivosti, zna pa biti tudi zabavna. Sprobaj pa raje sam oceni, ker nimam pojma kaj imaš ti rad 😄

Povezava do prispevka

Igram Subnautico, cool trenutek k je PS5 patch prisel. Cist sm notr padu in pozabu ze, kak uzivam v potapljaskih igrah. Ena in edina dobra igrica na WII mi je bila Endless Ocean 2, tko da @Cherniernier ce mas to konzolo, pa ce hoces chill igro je to to. Mal plavas, slikas ribe pa neka uganka z modrim pticem je cez vse biome. Lahko igras leze v pojstli, mislm da z enim kontrolerjen al kk gre ze to. 

Povezava do prispevka

Začel mal BF5 kampanijo,.. In je zelo zabavno,.. nevem ali igram na veteran (če je odprto na začetku) Vsekakor mislim, da tale težavnost je malce preveč za adekatno zabavo,.. Vbistvu skačem iz checkpointa na checkpoint z shotyjem, serious sam varjanta,.. Pokosijo te malce prehitro, da bi sproščeno igral,.. Je pa na svoj način precej zabavno,.. Loadi so precej hitri med smrtmi,.. tako da ni hudo,.. verjetno bi bilo pe lepše na PCju z SSDjem ali na novih konzolah. Bom pa probal dejansko končat,.. (Moram še kampanijo Coda obrnit,.. ker ko sem skočil na MP,.. se dejansko nisem več vrnil,.. in je škoda ker tale 2019? COD:MW zgleda neverjetno,.. Infinity ward dela čuda z tega engina)

Povezava do prispevka

Okej, prvi vtisi o Elite: Not so Dangerous - Odyssey

- serverjem se kolca obcutno manj, kot pa sem predvideval, da se jim bo, still, tu in tam fukne ven connection problem, sploh v taksijih,

- optimizirana je ornk, ORNK fejst, velik velik bolj kot pa smo od FDev navajeni, (tebe gledam, Horizons...) brez FPS dropov na postajah in planetih, brez alpha zatikanja,

- tut razhroscena je lepo, osim connection tezav in parih graficnih glitchev,

- NPCji v settlementih so prijetno retardirani, ravno dovolj pametni, da te naskocijo v grupi po dva ali trije in naredijo celo situacijo mal bolj napeto, sploh ko je treba spizdit v puscavo, da te lahko taksi pobere,

- nov planetary izgled je bolano lep, canyonsi na planetih so fukjeni, sploh ko vzames fighterja in kruzas po njih brez flight assista,

- nov graficni izgled, hyperspace animacija in ostalo je narjeno odlicno,

- metanje iz gora na low G planetih, wiiiiiiii,

- gadzanje in gazenje NPCjev v SRVjih, double wiiiiiii,

- PLEZANJE PO ANACONDI V PRVI OSEBI, OMFG OMFG OMFG, KAK JE TO VLKA LADJA, NE SE ZAJEBAVAT PUBECI INU DEKLINE, TRIPLE WIIIIIIIIIIIIII

 

Kar se pogresa:

- sprehajanje po ladjah,

- malenkost bolj razvejane in razlicne misije,

- boljsi AI,

- vec razlicnih izgledov settlementov kot pa samo trije al stirje razlicni layouti,

- isto velja za vesoljske postaje

 

All in all, 7/10, bi se fuknil iz Mount Olympusa se enkrat, definitivno. Lepa igra Frontier Developments, zelo nad pricakovanji, clap clap

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 19. 5. 2021 at 18:54:


No ja, tak nizko pa res ni. Znajo biti tudi gameplay scene sila zabavne. V tej zvrsti bi rekel, da je gameplay odličnih 7/10. Če ne celo 8. Ampak jaz sem pač fan :) 

 

najbolj očiten problem 4ke, ki je meni najboljša uncharted igra, je ta, da vsebuje čisto preveč plezanja. na trenutke se ti zdi, da špilaš dolgočasen in unengaging climbing simulator. če je bilo v prvih treh ful preveč streljanja so s 4ko šli na kontra stran. saj streljanja je še vedno dovolj, ampak plezanja je pa res ogromno. pa štorija oz. twisti so malce za lase privlečeni.

Povezava do prispevka
Navedek

V tej zvrsti bi rekel, da je gameplay odličnih 7/10. Če ne celo 8.

:wacko: fak. nikol.

 

Navedek

jaz sem pač fan

dobr tut men je dejansko všeč uncharted, ne me narobe razumet

sam če mi daš na izbiro

1)da ga igram drugič

2)da pogledam vse cinematicse no commentary ob pivu, čipsu mccounntryju

 

bom bolj užival v drugi opciji. u bistvu je nadcarsko, probaj, pa povej če bi ti blo res v drugi hod bolje replayat gameplay.

Tle itak nimaš nekih napetih scen kot npr pri TLOU  k saj mal cvikaš kaj bo za naslednjim vogalom da bi dodalo k izkušnji.

Tiste puzle ki imaš vse po istem principu to itak niso, ker so pa vmes dialogi boš pa to itak gledal v all cinematics 4k no commentary videju.

Gameplay ne zahteva nobenih skillsov in je samo filler da špil traja tistih 20 ur ko vmes razmečeš za 6 ur cinematicsov zaradi katerih na koncu dneva vsi kupijo ta špil.

 

recimo da znam vseen met rad špil kljub temu da pljuvam čez njega, pa mal mi je zabavno, k se pol folk ki tega ne zmore tok spotika čez gameplay komentarje ki se od 1ke tkorekoč ni spremenil.

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

1)da ga igram drugič

2)da pogledam vse cinematicse no commentary ob pivu, čipsu mccounntryju


Hja, iskreno rečeno, sem jaz bolj za 1.  Ker mi je bilo tudi v drugo (in tretje...) preigravanje odlično in še vedno se bom rad vrnil in užival na polno. Ampak kot pravim: to je pač takšna zvrst, torej "popcorn rollercoaster", kar jemljem v zakup. In zame trenutno ni boljših. No, vsaj zaenkrat in točno na to tematiko (a'la Indy Jones :) ).
Na drugem mestu je pa itak novodobna Tombrajderka, če smo že pri tej zvrsti. Druge konkurence (žal) ni.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

men je bil all cinematics uncharted po preigranem mogoče boljša izkušnja

pač boomer, 2 old in pol neučakan preveč na nasledni cinematic

pa ni isto če špil igram mal on/off 2 tedna

Navedek

Ampak kot pravim: to je pač takšna zvrst, torej "popcorn rollercoaster", kar jemljem v zakup. In zame trenutno ni boljših. No, vsaj zaenkrat in točno na to tematiko (a'la Indy Jones :) ).

 

tle  si ne nasprotujeva

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...