Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2021]


Priporočeni prispevki

Talam headshote in lovim zoge v league mode v Knockout City, ne sj ne, komi da sm v bronzeu, lol. Iz ure v uro bolj zabavna izkusnja

 

Medzutim kradem upgrade materjale in droge iz settlementov v Elite Dangerous Odyssey ter jih preprodajam po gostilnah na stationih, lucrative business these days fellas, lemme tell ya

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 7 urami:

he’ll keep coming 

nekje tud dva naenkrat :D 

Faaaak... ja vem, da moram krožit sam sem nekaj nestrpen in pač me dobi. Ta prvega sem itak s ta velikim samostrelom postrelili, ta drug mi skoraj načel živce ta tret mi pa načenja voljo do igranja... sej bi lahko šel stran... jok brate odpade! :ninja:

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 11 urami:

Fak no Pursuer v DS2, ajd enkar ga premagam, pač s trudom in si mislim ok konc, ne še enkrat pride, se še bolj namatram in ajde zdej pa mir ne zdej je še na tretjem koncu, kolk mi gre na organ faker en. A se to kdaj neha, al teži do konca igre sem pa tja.
Whatever Trevor — The Pursuer Dark Souls 2 Fan Art

Laufaš za ovinek pa despawna... 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 urami:

Faaaak... ja vem, da moram krožit sam sem nekaj nestrpen in pač me dobi. Ta prvega sem itak s ta velikim samostrelom postrelili, ta drug mi skoraj načel živce ta tret mi pa načenja voljo do igranja... sej bi lahko šel stran... jok brate odpade! :ninja:

Če si ga prvič srečal pri balisti, si ga enkrat prej zgrešil.

 

Si mi pa kar mal luste naredil, da bi zadevo spet zalaufal malo.

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Končal Greedfall... Ne vem od kje user score 78 na meti... Jaz ne bi dal kaj več kot med 65 in 69. Se mi vleklo kot jara kača na koncu in komaj čakal, da bo fertik. 

Jaz bi dal, da kdo ne ocenjuje po Ćamir beležki, da se ga sam s pajserjem po rami 

 

Bi hitro 78-ke izpuhtele pri takih igricah 

Povezava do prispevka

Včeraj sem pubecu naložil. Grafika je top, zgodba kar vleče, in vsaj tri ure je gladko zapravil že v prvem igranju. Ni slaba igra, vsaj zaenkrat. Čisto možno, da si bom enkrat ob priliki naložil tudi zase. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne, da je mi je zdaj slaba grafika, ampak jaz ne opazim neke razlike med ultra in tistim kar sem igral na ps4pro
Pa ni mi zdaj treba limati h2h slikic, ker itak obstaja razlika sam ni pač nekaj, zaradi česar bi delal salte v rikverc.

AI je drugače še vedno slab pa ni mi ql, da si omejen samo na eno vozilo in ene cote (?). Lahko bi mi dali vsaj pončo, če že moram igrati unga modela iz the walking dead

Je pa fajn špilati na ultra wide monitorju.

Povezava do prispevka

SOMA
Po vseh hvalah, ki jih je prejela ta igrica sm dost razocaran. Zgodba je odlicna, ampak vse ostalo je bolj kot ne precej weak. Ceprav razumem njegov namen, me gameplay, kjer vsake tolko bezis pred nesmrtnim sovraznikom, nikol ni pritegnil, nisem sicer dost takih igric igral (Amnesia, The Evil Within, Alien: Isolation), ampak tu sem bil se posebaj razocaran nad arenami, interaktivnostjo okolja in umetno pametjo sovraznika, predvsem pa mi ni uspela dodati k obcutka strahu oz. tesnobe, ki ga sicer vzpostavi sam svet. Grafika je sicer ceska ampak ok, to je indie igrica, tako da je vseeno dovolj dobra, da sluzi svojemu namenu. Poleg zgodbe gre kot mocno plat igrice mogoce izpostavit se dizajn stopenj in ravno dovolj razlicnih okolij, da ni prevec ponavljajoce vse skupaj. V glavnem najvecje razocaranje je gameplay, kljub zavedanju, da gre za walking simulator, so igralne mehanike bedne, uganke (ce se jim sploh lahko tako rece) trivialne, interakcija s posastmi (metanje smeti za distrakcijo) prevec simplisticna. Dve minuti tiscat gumb naprej, da se plazim kot polz po enem nesmiselnem jasku. Podobno mi je bil proti koncu podvodni del 4km pod gladino ze res muka za "igrat". Najbol na kurac mi je sel na koncu dialog, ko mu je čingčong mogla ze 17ic razlozit, da se je prekopiral na ark in da tam naprej zivi njegova kopija, on pa ostane tukaj ujet na zemlji, prou krcevinast dialog (nasploh so dialogi in voice acting cez celo igrico prej pod kot nadpovprecni), kot igralec sem se itak na koncu ze sprijaznil s svojo usodo in ta dialog je res naredil neko disonanco med tem kaj se dogaja na zaslonu in kaj v moji glavi.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 54 minutami:

Relativno hitro mas skos dovolj dnarja, da nafilas benz v bazi in popravis mopi. K pa ze prvic nadgradis reservoar pa se ti range fuul poveca

Kasneje imaš itak črpalke ob cesti tako, da se ustaviš in natankaš.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Relativno hitro mas skos dovolj dnarja, da nafilas benz v bazi in popravis mopi. K pa ze prvic nadgradis reservoar pa se ti range fuul poveca

Ja na zacetku je se bolj tecno, sem upgrejdal ze 2x pa zna biti se zmeraj nerodno.

 

V bistvu sem se spomnil se ene cudne fore in sicer, ko gres v dolocena "nova" obmocja ti napise "outside mission limits" ali nekaj podobnega. Vcasih je res smesno, ko gres po bljiznici pa ti kar to napise.

 

Drugace je vzdusje in podajajnje zgodbe prav kul.

Povezava do prispevka

Jaz že od sredine februarja igram Days Gone :D Najprej sem vsak vikend pa par urc, pol vmes tut dva tedna ne, sedaj sem pa prišel do "druge" polovice, pa kar vsak dan mal igram. Špil mi prav deluje, da ga ni kul preigrat v nekaj dneh, tak slow burn za več mesecev je čist fajn. Prav tako je fajn, da ni zakompliciran pri kontrolah pa gameplayu. Kakšen Bloodborne ne smeš odložit za dva tedna, tukaj ni tega problema. I like it.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 4 urami:

Ne, da je mi je zdaj slaba grafika, ampak jaz ne opazim neke razlike med ultra in tistim kar sem igral na ps4pro
Pa ni mi zdaj treba limati h2h slikic, ker itak obstaja razlika sam ni pač nekaj, zaradi česar bi delal salte v rikverc.

AI je drugače še vedno slab pa ni mi ql, da si omejen samo na eno vozilo in ene cote (?). Lahko bi mi dali vsaj pončo, če že moram igrati unga modela iz the walking dead

Je pa fajn špilati na ultra wide monitorju.

No, ne vem kaj mislis na eno vozilo. Ker jaz sem vceraj naletel na en motor (mojmu je seveda zmankal goriva) in se lepo odpeljal naprej po gorivo :D

Povezava do prispevka

  

Sovica reče pred 1 uro:

Vsi ki dejansko igrajo days gone jim je kul

 

Rly makes u wonder

 

Meni je bil povsem isti brainelss openworlder kot so Spidermon in Ghost of Tsushima ter verjetno tudi Assassins Creed (poudarek na "verjetno", ker te serije pa res videti ne morem). 7 ocena pa roka.

 

Tko da če si Days Gone zasluži oceno 70, si tudi Spidernom in GoT zasluži 70. Če si Days Gone zasluži 90, si tudi ostala dva 90. Ker so faking isti špili. Mogoče imaš lahko par pik odstopanja glede na tematiko in kok ti sede lik, zgodba, okolje, core mehanike itd... Ampak v osnovi so to trije isti špili.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

No, ne vem kaj mislis na eno vozilo. Ker jaz sem vceraj naletel na en motor (mojmu je seveda zmankal goriva) in se lepo odpeljal naprej po gorivo :D

Avto, tovornjak, skiro...

Drugače pa tega nisem vedel

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

  

 

Meni je bil povsem isti brainelss openworlder kot so Spidermon in Ghost of Tsushima ter verjetno tudi Assassins Creed (poudarek na "verjetno", ker te serije pa res videti ne morem). 7 ocena pa roka.

 

Tko da če si Days Gone zasluži oceno 70, si tudi Spidernom in GoT zasluži 70. Če si Days Gone zasluži 90, si tudi ostala dva 90. Ker so faking isti špili. Mogoče imaš lahko par pik odstopanja glede na tematiko in kok ti sede lik, zgodba, okolje, core mehanike itd... Ampak v osnovi so to trije isti špili.

 

 

Realno Days Gone ni noben presežek kot tudi noviteta na trgu. Tudi pri game mechanics sem pa tja kdaj šepa... Samo meni je kul, ker igra ne zahteva 100% zbranosti od tebe in tudi zgodba je kar všečna. Tako, da pri meni za casual dneve več kot sede.

 

Ko pa hočem celega sebe zlit v igro in bit 100% zbran mi pa sede Hell let lose. Tukaj sem našel paket Angleških fotrov, ki so res zabavni za igrati z njimi in tudi igra sama mi daje še najboljši feeling ww2 shooterja.

 

Povezava do prispevka

community v HLL je res dober. K enim Švedom (ne Zlatan Šved) so me vrgli v tank pa sem pričakoval brco v rit.
Me je pa tank maister lepo usmerjal kako naj igram, kam naj streljam, s čim naj streljam itd...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...