Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2021]


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 6 minutami:

drgač sm pogledu pred kratkim zadnje 4 GTAje all cinematics na drugmu monitorju

kr tko

zarad lune


:) Mimogrede sem se zdaj spomnil, da včasih smo pa imeli ravno obratno situacijo: "Rip" verzije iger niso imele vključenih cinematicov, internet pa itak še ni bil tako napreden, da bi si karkoli pogledal. Precej zajebano, ker pri pri veliko igrah posledično nisi imel pojma o zgodbi. Ampak to je res že "oldschool". ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz se spomnim, da so meli v moji piratski verziji Mafie 1 vsi NPCji take hecne, veveričasto visoke labodje speve, ko si jih ustrelil 😀

 

Nikol nisem pogruntal, al je bil to bug v gusarski verziji al neka namenska piratska zaščita.

Povezava do prispevka

Na EA Play se je pojavil spil z imenom Knockout City

Multiplayer dodgeball 3 na 3

S specialnimi zogami in moznostjo metanja soigralcev v nasprotnike (one shot kill)

 

Presenetljivo tekoce delujoce inu zabavno, priporocam zelo

 

WTF I love EA Play nao

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 2 urama:

Igra kdo Days Gone na PC ju ?

 

Dost ok spil. Sem pa se bolj na zacetku (cca 3-4 ure).

Ne vem kako je na PCju,.. Je pa špil dejansko super,.. Verjetno eden boljših gameplay loopov ever,..

 

Vsekakor meni osebno eden najbolj zabavnih špilov PS4 generacije,... tudi subtilna implementacija DS4 in giroskopov za natančnejše merjenje in meniji z svajpi,..so perfektni. Bom vsekakor preigral na hardcore -immerison mode (brez mini-mape, itd mode, ko dobim PS5)

 

Igral na Hard,.. Začetek je bolj počasen,.. ampak mi je bilo vseeno neverjetno dobro narejen ,.. še ene par takih trenutkov je kjer me je glasba res stisnila(nekako tako perfektno je tempirano vse,..Dejansko se upočasniš ker je tako kul. Mogoče Tlou1 ima take momente),.. Dejansko sem role playal Decona,.. Kar ne morem rečt niti za mnoge RPGje,.. Zelo teško past not v karakter. Tukaj sem not padu. Ne vem vglavnem meni je dogajal cel špil,..

Mislim da so pobral veliko perfekcije iz Resija 4 , veliko zelo zabavnih stvari celo iz State of Decaya,..mogoče malo samote in težavnosti iz Long Darka.( verjetno čopori volkov,.. ki te znajo fino zjebat) Ne vem,.. vsekakor, kot da je bil špil narejen zame. Tudi Deacon St. John, je super spisan karakter.. (tudi ko blebeta sam sebi,..in se mu malo trga)

Vsekakor priporočam igranje vsaj na hard... kjer ratjo momenti res fight or flight stvar.

 

uredilo bitje foker
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 30 minutami:

@foker Tnx za nasvet!  Moram za pubeca danes nabavit. Bo pa verjetno kar PC verzija, ker PS4 skoraj ni več v uporabi. ;) 
Btw, kako je z modifikacijami motorja? To mi je dokaj pomembno.

Ja zlasti rezervar na začetku,.. da se ti ni treba ustavljat preveč (ker zna bit tudi nevarno,.. in zna ljudem iti na jetra) meni je bolj vedno delovalo kot pustolovščina, ker sem v svetu vedno užival (Oregon in Pacifični severozahod mi očitno dogajata) Itak pa upgejdaš vse do konca in je pač tudi na nek način zabavno pimpat ride. (S časoma ni več zelo relevantno in je pač bolj estetsko)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

RE2 re... šele začel, a zgleda zelo obetavno. Mislim da starega (original) spila celo nisem preigral, tako da je tole še toliko bolje.

 

Days gone imam instalirano že odkar je bil zastonj na ps4, pa ga bolj ali manj le gledam od daleč (parkrat sem ga sicer zagnal, a sem ga takoj ugasnil), ker enostavno ni časa za takšno časovno luknjo.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

FFX - carska muska, slab angleški voice acting, dober combat sistem, carske miniigre sploh blitzball, ok zgodba, men osebno top final fantasy

 

FFX-2 - Koji kurac ej, kak jebeni košček dreka, kar nek borilni sistem, kar neka štorija(resnici na ljubo nisem dolg zdržal, mogoče rata hamlet ne vem in me ne zanima iskreno :D ), za kozlat final fantasy...(kaj so mi naredil iz likov adijo pamet)

Povezava do prispevka

Koncal z TLOU2. Ni dost casa tko da sm rabu par mescev, lol.

 

Gameplay mi je bil pa cist prevec ponavljujoc. Prakticno vse zombije pa ljudi lahk na cist isti nacin fentas. Tko da sm tiholazu dokler mi ni dojadilo in sm rajs zrtvoval metke kt cas. Zgodba mi je bla kul in tud edini razlog da sm se prisilu koncat. Pa firbec me je matral zakaj je tolk folka triggered zarad nje.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 45 minutami:

Za podporo avtorjem raje kupi direktno na Steamu. Na CDKeys avtorji nic ne dobijo, nekdo je celo rekel, da raje vidi, da si potegnes piratsko verzijo, kot da podpiras 3rd party kljuce, ki so ukradeni.

CDKEYS ni G2A lol. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

CDKEYS ni G2A lol. 

Mar res ? Mi lahko objasnis razliko ?

 

Edit:

Sem nasel nekaj glede tega. Ja naj bi imeli tudi pogodbe z dolocenimi dobavitelji. Ne vem pa ce to velja za vse artikle, ki jih prodajajo ?

In tudi ne najde podrobnih informacij ce to res drzi. Vseeno deluje nekoliko shady.

 

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Mislim, da velika razlika je, da na G2A lahko vsak prodaja na CDkeys pa ne more. CDkeys je bolj grey market. V regijah iščejo v posamičnih državah najcenejše deale ali kjer lahko izkoristijo menjalni tečaj in potem prodajo mal dražje naprej.

 

Sicer pa v Terms and Conditions imajo še vedno tole napisano, če si slučajo eden tistih nesrečnežev.

Navedek

CDKeys.com shall not be responsible for any loss or damage resulting from lost or stolen CD Keys or use of CD Keys without our permission.

 

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 5 urami:

Za podporo avtorjem raje kupi direktno na Steamu. Na CDKeys avtorji nic ne dobijo, nekdo je celo rekel, da raje vidi, da si potegnes piratsko verzijo, kot da podpiras 3rd party kljuce, ki so ukradeni.

Navedek

John Garvin said that, if you love a game and want a sequel, you should "buy it at f****** full price."


ja... lahko se samo napušijo.

Povezava do prispevka

prjatu @gojc, jaz te igrice ne morem špilat, evo. Špil mi je preprosto preveč bleak. Folk je skoz bolan, resno bolan, zebe ga, amputira se noge, otroci zbolevajo, crkuje ti prebivalstvo, pol folka je lačnega, skavte ti raztrgajo medvedi, pol rata še bolj mraz, stvari nehajo delat zaradi mraza, folk je nezadovoljen, folk je brez upanja itd... ni to zame, preveč sem nežen in prijazen človek :D 

 

grem se zdaj zjokat pod topel tuš

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 25. 5. 2021 at 8:33:

FFX - carska muska, slab angleški voice acting, dober combat sistem, carske miniigre sploh blitzball, ok zgodba, men osebno top final fantasy

 

FFX-2 - Koji kurac ej, kak jebeni košček dreka, kar nek borilni sistem, kar neka štorija(resnici na ljubo nisem dolg zdržal, mogoče rata hamlet ne vem in me ne zanima iskreno :D ), za kozlat final fantasy...(kaj so mi naredil iz likov adijo pamet)

 

fak sicer sem velik fan FF fransize ampak res ne stekam kaj je tak big deal glede FFX. Dobesedno je walking simulator z povprecno zgodbo. Mogoce bi bil bolj hype ce bi ga igral ko je izsel, sam sem tisto leto odkril droge tko da je blo marsikej drugega bolj pomembno. Sem probal preigrat remaster pred kratkim, pa sem ga nehal nekje na sredi. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče Pravkar:

fak sicer sem velik fan FF fransize ampak res ne stekam kaj je tak big deal glede FFX. Dobesedno je walking simulator z povprecno zgodbo. Mogoce bi bil bolj hype ce bi ga igral ko je izsel, sam sem tisto leto odkril droge tko da je blo marsikej drugega bolj pomembno. Sem probal preigrat remaster pred kratkim, pa sem ga nehal nekje na sredi. 

Delim mnenje. Najbolj overrated FF imo.

Ima pa igra res ful ful dober OST (sam to imajo itak vsi FFji). :D

Povezava do prispevka

Fak no Pursuer v DS2, ajd enkar ga premagam, pač s trudom in si mislim ok konc, ne še enkrat pride, se še bolj namatram in ajde zdej pa mir ne zdej je še na tretjem koncu, kolk mi gre na organ faker en. A se to kdaj neha, al teži do konca igre sem pa tja.
Whatever Trevor — The Pursuer Dark Souls 2 Fan Art

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...