Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2021]


Priporočeni prispevki

Zjutraj odprem forum, rdeč zvonček, ćamir te quota v trenutno igram, flashback po spominu, takoj švic, zdej bo hotu, da uploadam posnetek Ikaruge na S++ poj pa samo diss po MTB igrici, kamen se mi je odkotalil od srca.

 

Obrnil sem Control, fuuul boljša igrica, kot sem pričakoval, tko res sem užival v rahlo tesnobnem filingu in streljanju, čeprov je tempo in vibe proti koncu mal izgubil v primerjavi z začetkom. Vseen super zapravljenih 16 evrov.

Včer kupil (mastno znižan na Steamu) Blasphemous in probal ene pol urce, ne vem še kaj naj si mislim oz. če sem trenutnov moodu za tako igrico. 7 fps animacija, tekst v 640x480, štorija in vibe proti katerem DkS izgleda kot otroška basen. Bomo vidl :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 14 urami:

gamepass moj prijatelj, final fantasy x hd remaster... zanarkand party all over <3

 

Men je blo to kul, edini špil, k mi ma kul grind

 

Samo sm pršu do nekih bednih ugank pa se mi ni dal več igrat. Pa english voice acting je v pizdi, to morš v japonščini igrat

 

 

Povezava do prispevka

Moj raport, kaj sem zadnje čase igral:

- Planescape Torment obrnil. Razumem, zakaj je klasika, writing je res brutalno dober, gladko prejme tudi Ćamir beležnica hall of fame, ampak na koncu sem ji vseeno pribeležil 8/10. Kako bi to igral ob izidu - ne bi, ker sem bil star 8 let - si ne predstavljam, ampak tudi danes se da priti skozi. Igrico močno rešuje dejstvo, da je lahko velik del obrneš brez fightinga. Slednjega sem se drugače loteval z yolo warianto, da sem pač neki klikal, dokler sovražnik ni padel :D. Imam namen napisat kak daljši tekst ob priliki, ker sem si naredil par izpiskov

- R-TYPE FInal 2 sem končal, zaenkrat mi je nekje med 6-7/10, lahko pa postane dobra sedmica, če bodo hudi DLC-ji. Ima ogromno vsebine, zelo hookable, sem igral več kot sem pričakoval, da bom, ko sem prvič obrnil. Sam zdaj pa se že par dni nisem taknil, tako da pomoje bom kmalu izbrisal. Odklenil sem cirka 15 ladjic od predvidenih 99. 

- Lonely Mountains: Downhill - zelo hud indij špilček in verjetno mi je tako najkvalitetnejši "extreme sports" games, odkar so legendica tipa SSX in NBA Streets crknili (pa ajde, da ne štejemo Tony Hawk rimejkov, ker so pač rimejki). Noro uživam. Najljubši gori sta mi prva in DLC gora, ki jo zdaj igram in sem jo nadrkal do te mere, da se počutim kot speedruner :D. Uživam pune, zamorijo mi samo kakšni momenti, ko mi drevo/skala zakrije pogled <.<

- Potem sem malo lurkal po PS Libraryju, če imam kakšno na easy igrico, kaj sproščujočega. Sem downloadal episode 1 "novega" King's Questa in je v bistvu kar simpatična igrica. Sem igral ene dve uri. Prvo epizodo bom gotovo končal, za ostale pa še moram videt, če bom dljal. 

 

Zdaj pa imam na lagerju Returnal, ki se ga še kar nisem lotil, in dljal sem System Shock: Enhanced Edition, ker je nek mn3čar nalepil nek video, ki me je zazanimal. Nadaljeval pa bom še z Lonely Mountain Downhill, to bom pomoje naredil vse challenge razen iskanja "rest placov"

 

 

Povezava do prispevka

Čamir, sem obrnil The Witness - me boš moral branit. :D

Če sem kdaj sral čez igro (mislim sicer da ne), vzamem vse nazaj - toliko genialnosti (in v tako relativno majhnem svetu) jaz nisem videl še nikjer...ko najdeš vse skrivnosti, kar jih sam uspeš najti, mislim da moraš obvezno poiskati še rešitve na netu, da vidiš do kam seže domišljija.

Pa uganke proti koncu - ko že misliš da mu je zmanjkalo idej, dobiš samo "evo ti" po faci, kot bi reku Galko. :D

Za enih par ugank se sicer bojim, da lahko komu povzročijo epileptični napad, lahko pa da se motim...je bilo kaj kritik na to temo?

Najmanj sem sicer užival pri zvočnih ugankah - ker pač nimam posluha...in konec, ki je skoraj enako, kot da ga ne bi bilo, ampak to sem itak pričakoval.

Ful bi si želel, da moj prijatelj Mefisto tudi da igrici šanso. :)

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi zaključil z The Witness.

 

Od tistih v okolju skritih ugank sem jih sam našel ene 100 od 130+, potem je pa kup takih, za katere sem ziher, da jih ne bi nikoli brez pomoči, pa če še dodatnih par deset ur zabijem v špilu, lol :D Tko da sem preostale na koncu z vodičem poiskal, samo mi ni žal, ker jih itak smatram bolj kot neke stranske easter egge, za katere je bolj važna vztrajnost kot IQ in ne bi ogromno dodatnega časa zabijal v igrici za take stvari.

 

Me pa orenk frustrira (30+ poskusov) tisti časovno omejen challenge, ker ful ne maram takega pritiska pri ugankah, vedno bolj glasna muzika je noro trolovsko nadležna (namenoma :)) in čisto vedno me zmanjka na koncu pri zadnjih dveh stebrih, ker očitno moj možgan v paniki ne uspe najdet hitre rešitve pri teh okrog stebra ovitih labirintih.

 

Bom enkrat kasneje poskusil, res bi rad tist bragging rights achievement za ta izziv.

 

Aja, eno vprašanje - kako na tej verziji mn3njala najlažje dam del besedila v spoiler? Tisto ko izgleda kot quote, pa klikneš gor da se pokaže tekst? Nazadnje sem se jebal z markiranjem teksta s črno kot en totalen noob :blush:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 49 minutami:

Čamir, sem obrnil The Witness - me boš moral branit. :D

Če sem kdaj sral čez igro (mislim sicer da ne), vzamem vse nazaj - toliko genialnosti (in v tako relativno majhnem svetu) jaz nisem videl še nikjer...ko najdeš vse skrivnosti, kar jih sam uspeš najti, mislim da moraš obvezno poiskati še rešitve na netu, da vidiš do kam seže domišljija.

Pa uganke proti koncu - ko že misliš da mu je zmanjkalo idej, dobiš samo "evo ti" po faci, kot bi reku Galko. :D

Za enih par ugank se sicer bojim, da lahko komu povzročijo epileptični napad, lahko pa da se motim...je bilo kaj kritik na to temo?

Najmanj sem sicer užival pri zvočnih ugankah - ker pač nimam posluha...in konec, ki je skoraj enako, kot da ga ne bi bilo, ampak to sem itak pričakoval.

Ful bi si želel, da moj prijatelj Mefisto tudi da igrici šanso. :)

 

 

 

Katero vegansko restavracijo pa kej priporočaš na Obali? Avokado sem slišal da ima prijazno postrežbo in dosti kul cene?

Povezava do prispevka
Raz reče pred 22 minutami:

Jaz sem tudi zaključil z The Witness.

 

Od tistih v okolju skritih ugank sem jih sam našel ene 100 od 130+, potem je pa kup takih, za katere sem ziher, da jih ne bi nikoli brez pomoči, pa če še dodatnih par deset ur zabijem v špilu, lol :D Tko da sem preostale na koncu z vodičem poiskal, samo mi ni žal, ker jih itak smatram bolj kot neke stranske easter egge, za katere je bolj važna vztrajnost kot IQ in ne bi ogromno dodatnega časa zabijal v igrici za take stvari.

 

Me pa orenk frustrira (30+ poskusov) tisti časovno omejen challenge, ker ful ne maram takega pritiska pri ugankah, vedno bolj glasna muzika je noro trolovsko nadležna (namenoma :)) in čisto vedno me zmanjka na koncu pri zadnjih dveh stebrih, ker očitno moj možgan v paniki ne uspe najdet hitre rešitve pri teh okrog stebra ovitih labirintih.

 

Bom enkrat kasneje poskusil, res bi rad tist bragging rights achievement za ta izziv.

 

Aja, eno vprašanje - kako na tej verziji mn3njala najlažje dam del besedila v spoiler? Tisto ko izgleda kot quote, pa klikneš gor da se pokaže tekst? Nazadnje sem se jebal z markiranjem teksta s črno kot en totalen noob :blush:

 

Od teh skritih (če bi res moral izbrat samo eno) mi je mogoče najbolj nora bila tista v močvirju s premikajočimi platformami in sencami - nisem dal v spoiler, ker itak živ bog to ne bo sam pogruntal, tudi če sem napisal. :D

 

Challenga pa tudi jaz nisem še naredil - verjetno bo tako tudi ostalo, ki ko imaš omejen čas, je druga pesem. :)

 

Povezava do prispevka

Se dva dni, pa se grem fuknit v najvecji prepad, pokrast vse engineering materjale NPCjem in risat vesoljske tice na povrsine planetov z rocket launcherjem v Elite Dangerous: Odyssey. Jedva ocekujem

 

Vmes nabijam Chronicon in se cudim, kako je lahko ARPG, narjen v jebenem Game Maker Studiju tako globok, premisljen in ene par svetlobnih let pred triple A naslovi ala Grim Dawn (slaba primerjava honestly, ampak Chronicon mi miljonkrat bolj sede) in Path of Exile

Povezava do prispevka

Nekaj dni nazaj je izšla Subnautica: Below Zero. Na žalost je v večini pogledov slabša od predhodnice (ta je bila zame gladko goty), ampak vseeno je pa bilo fino spet potopiti v raziskovanje tujega planeta z odpuljenim alienskim življenjem.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 18 urami:

vampyr :sleeping: zgoba je dost w/e pomoje bom kmal droppal

chtulu, nimam neki fetiša na davy jones supernatural stuff, zgodbo zaenkrat mnogo boljša

 

kamot dropneš. Jaz sem igral do konca ker so nekaj hvalili štorijo ampak ni blo ne... igra ima zelo malo dobrih mehanik, pa še tiste delajo sam na pol tbh. Če že hočeš eurojank RPG igrat je pomoje boljš izbira Greedfall.

Povezava do prispevka

Končal Resident Evil, ko potegnem črto, super igra. V primerjavi s sedemko je bolj zabavna.. Edino tretji del igre je malo dolgočasen, nič ne izstopa, tudi boss je precej nezanimiv. Vse ostalo pa odlična akcija z občasnimi creepy trenutki. 

 

Zdaj se pa vračam nazaj na Nier Replicant končno! In seveda dokončat Nioh 2 endgame!

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...