Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kirurg_frankfurt reče pred 10 urami:

Kako preverim kateri acc imam (če prav razumem US ni enako kot ostali) ter kako kupim pravo kartico s creditsi in zgornjimi popusti? Trenutno je 12M običen ps+ zgolj 45 eur, če bi kupil te creditse s popustom bi lahko prišel skozi še ceneje? Hvala!

 

Acc je odvisen od naslova ki si ga vnesel ob kreaciji. Če imaš Slovenskega potem creditsov ni in pač samo prpopaš paypal/MC gor in polniš po potrebi. Če imaš kako drugo državo pač kupiš creditse za tisto državo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Če imaš Slovenskega potem creditsov ni in pač samo prpopaš paypal/MC gor in polniš po potrebi.

Saj lahko tudi za našo regijo filaš creditse. Je pa res, da ne boš prišparal kakor pri ameriških top up karticah.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Jaz mam kanadski account ker so takrat meli najbolj cheap variante za naročnino na PSN. Mi je poteklo.

 

Direkt naročin ni več v prodaji? Zdej pač kupiš samo "dnar" oz gift carde?

 

A vsi ameriški gift cardi normalno delajo na kanadskem accountu? 

 

A se lahko kako "preselim" v ZDA? 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz bi si tudi kupil pass zaradi SF6. Ampak o teh čizih za popuste nimam pojma. Kaj, moram iti v PS5 narediti novega uporabnika in se kao z njem prijaviti na net? In tam izbrati da sem iz Aljaske, kljub temu da je vsakemu jasno da imam SLO IP? In kar je najbolj pomembno, ne bom več mogel biti galko23cm?? :cry:

Povezava do prispevka

Gre gre. PS+ imam na US računu igram pa z legacy UK računom, ki ga imam že iz pradavnine. Na UK računu le nimaš PS+ perkov če se ne motim (cloud save, store popusti...), online play dela normalno. Je pa tako, delovanje online play na drugem računu na konzoli je baje omejeno na 20 cm, bo moral Galko probati pri sebi, če bo delovalo potem je njegovih 22 cm v nicku fiktivna številka.

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Jaz imam od vsega začetka samo USA account,.. (seveda takrat pred 15mi leti ali koliko zajebal in sevada imam sales tax) Vseeno se mi zdi da sem na dolgi rok še vedno prišparal,.. ker Ameri itak dobijo vedno vse ceneje in popusti so res skoraj vedno,..

 

Ostale račune imam za demote )pred leti je bilo to bolj zanimivo),.. ali pa ko je bil Dragon's Dogma Online sem špilal to pač japonsko ali korejsko )pa še to mislim da si rabil proxy),..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Dans pride demo za FFXVI

 

+2 hours long 

Play the opening prologue as it is in the main game

Players will be able to carry on their save progress from the demo into the final game, on June 22nd

Demo includes cutscenes to introduce Clive and his story

Once you finish the opening prologue, it will unlock a special battle demo

Experience the action combat of Clive with additional Eikonic Abilities 

Demo also includes late-game abilities with the secondary special mode, because early in the game, Clive is still young and isn’t as capable as he will become later

Includes one of the darkest areas in the game
 

 

 

FyYRtIxWcAEVruZ?format=jpg&name=900x900

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...