Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 8 urami:

 

Mislim da je kar zapleteno kupovati na turškem PSNju ker nimajo vrednostnih kartic. Sem enkrat čekiral navodila na hotukdeals.com pa me je hitro minilo.


Kolikor sem na hitro preveril rabiš samo FUPS account, plačaš pa s kreditno ali google wallet (kar tko more met vsak). Cene pa so take:
 

285 TL FC 24 (8€)

PS Plus Essential 1400 TL (40€ vs 72€ Slovenija)
PS Plus Extra je 2340 TL (68€ vs 126€ Slovenija)

Alternativa je tudi da narediš turški google account, topaš z google Turkey kartico, ki se dobi.
Kupiš, downloadaš in skočiš na star račun.
Sicer pri Xboxu jst kr uporabljam Turčijo kot primarni račun, ker če nastaviš ANG na Xboxu, je vse v Angleščini. Pa pri Xboxu za topanje rabiš VPN.

Kdo bo probu?

uredilo bitje Konzolko
Povezava do prispevka

Jaz sem srecen, da nisem vec toliko reven in se ne rabim vec ukvarjat s temi stvarmi.

 

Za prihodnost pa samo upam, da bom zdrav in da ne bom nikoli vec toliko reven, da se bom moral s5 ukvarjat s cenami iger.

 

Pomoje v lajfu rabis tolko kesa, da ne gledas vec koliko stanejo hana in video igre. In to je to.

 

Kar je vec je ze preseravanje v prazno.

 

 

 

 

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Se ena zanimivost, danes sem podaljsal se za eno leto po akcijski ceni, tako da imam sedaj veljavno do 15.3.2026 :D

 

Sicer se dovoli nakup kar naprej po akcijski ceni, tako da bi si verjetno lahko podaljsal tudi za 10 let :)

 

 

IMG_6030.png

IMG_6031.png

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Drgač če mislite ostat v PS ekosistemu se pomoje splača stackat, ker naročnina bo šla samo še gor, "game pass" system naročnin je pomoje dost prihodnost (posledično je malo možnosti, da ga bodo ukinili, kvečjemu nadgrajevali), pa PS ima zdaj dovolj zameta, da še bo vsaj 2 generaciji gladko uspeval, tako da ene 15 let komot na safe varianto nastackate :D 

Povezava do prispevka

Hehehe ja, jaz sem takrat kupoval ps+ po cca 23 dolarjev na leto in nastackal do leta 2029:D Potem je bila pa transformacija v ps premium (al kaj je tisti paket brez ps3 igric) za nekih 60 dolarjev.

 

Tako da sem dobil skoraj 8 let ps premium za malo več kot 200 dolarjev :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

To govoriš o Extra (best paket imo, Premium je čisto razočaranje).

Ja sam je tudi od extra do premiuma ful malo doplačila, medtem ko je od essentiala do Extra, kar veliko.

 

Premium ima tudi nekaj svojih jokerjev, ala classics, TLOU part 1 remake, Stric Fajter Aniversetiy... itd...

Povezava do prispevka
Feget reče pred 11 minutami:

Hehehe ja, jaz sem takrat kupoval ps+ po cca 23 dolarjev na leto in nastackal do leta 2029:D Potem je bila pa transformacija v ps premium (al kaj je tisti paket brez ps3 igric) za nekih 60 dolarjev.

 

Tako da sem dobil skoraj 8 let ps premium za malo več kot 200 dolarjev :) 

Insane deal, škoda da si nisi nastackal za 60 let, da bi si zagotovil doživljenjsko rento premiuma 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 8 minutami:

Ja sam je tudi od extra do premiuma ful malo doplačila, medtem ko je od essentiala do Extra, kar veliko.

 

Premium ima tudi nekaj svojih jokerjev, ala classics, TLOU part 1 remake, Stric Fajter Aniversetiy... itd...

Moral bi dodati, da je to subjektivno mnenje seveda. Verjamem, da je marsikomu lahko tista dodatna ponudba zelo kul. Mene ne gane.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Moral bi dodati, da je to subjektivno mnenje seveda. Verjamem, da je marsikomu lahko tista dodatna ponudba zelo kul. Mene ne gane.

Ah kje no... :) Vsaka stvar, ki se napiše je neko subjektivno menenje.  Jest sam napisal, da ni tako letno doplačilo do premiuma in ga tudi nimam, ni pa to nek denar...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Ah kje no... :) Vsaka stvar, ki se napiše je neko subjektivno menenje.  Jest sam napisal, da ni tako letno doplačilo do premiuma in ga tudi nimam, ni pa to nek denar...

Aja, to se pa strinjam, sam osebno res ne vidim nobenga razloga za doplačilo.

Povezava do prispevka

Ma, nestrpno sem čakal, da skinem Premium, ker imajo pac glub sistem in ni blo ajnfoh preklopit. 

 

Preigral sem GoW in RDR1. Ostalo pa tam ni ničesar zame. Tudi, če je 10€ letno razlike v ceni, mi ne pomeni nič. To je nekje v rangu tistega, ko sem claimal vse free igre kjer so bile na razpolago (Epic ipd.) in si samo zasvinjal library, pognal pa nikoli nič. 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Evo, identično kakor @Aktivist Vanč. RDR sem sicer samo sprobal, ker imam prepočasen internet za dovolj tekoče igranje, mi je pa prišel prav, da sem končno preigral GOW 3. Ampak to je to, druge starejše igre me ne zanimajo neki.

 

Edina kul stvar so mi game trials, ampak imaš omejene vsebine. Če bi tisti 2 uri free igranja veljali za čisto vse igre, ki pridejo ven na PSN, bi morda celo ostal subscriban.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Konzolko reče pred 23 urami:


Kolikor sem na hitro preveril rabiš samo FUPS account, plačaš pa s kreditno ali google wallet (kar tko more met vsak). Cene pa so take:
 

285 TL FC 24 (8€)

PS Plus Essential 1400 TL (40€ vs 72€ Slovenija)
PS Plus Extra je 2340 TL (68€ vs 126€ Slovenija)

Alternativa je tudi da narediš turški google account, topaš z google Turkey kartico, ki se dobi.
Kupiš, downloadaš in skočiš na star račun.
Sicer pri Xboxu jst kr uporabljam Turčijo kot primarni račun, ker če nastaviš ANG na Xboxu, je vse v Angleščini. Pa pri Xboxu za topanje rabiš VPN.

Kdo bo probu?

Imam FUPS in lahko potrdim da s PSN Store TR špila brez problema. Dobil kar nekaj dobrih iger za par cekinov (Spiderman, Spiderman Miles Morales, Hogwarts, Ghost of Tsushima,...). 

Povezava do prispevka

Mislim, da od kadar se je prvi od Hendersonovih Playstation hardware leakov izkazal za resničnega (Portable) in kasneje tudi drugi (PS5 z detachable disk drivom) vsi mi tudi, ki smo sprva dvomili v proja že dolgo vemo da bo prej kot slej prišel. Cena zna pomoje biti kar precej višja od PS5ke. Bi rekel bo vsaj ene 699 €.

 

Sicer pa še vedno sem mnenja, da razen par 1st party studijev noben drugi nebo do konca izkoriščal moči proja.

 

Kdo bi si tudi mislil, da bo PS5 ratal Series S to generacijo :D  

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...