Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 30 minutami:

Drugače to samo prcam @tomazeka , da se že enkrat spravi igrat souls igre. :D

 

Ufff :D Saj sem že večkrat pred časom opisal svoj problem glede tega... Enostavno ne prenesem ogromno umiranja v igrah, ker sem v preteklosti že razbil kake zadeve iz nervoze. Bloodborne sem kupil GOTY takoj, ko je izšel po takrat redni ceni... Probal par krat in ko sem 15x umrl pa vvedno vse od začetka, sem igro samo pobrisal in pozabil na njo. Niti onega prvega bajsija, ki se tam doleh potika nisem ubil :D

 

Nepredstavljivo mi je, da bi se z nekim šefom moral boriti 5 ali celo 10 minut. Nimam tolko koncentracija in živcev. Če bi bil tik na tem, da ga ubijem... in on ubije mene... bi verjetno pol dnevne sobe šlo v kurac :)

Povezava do prispevka

Meni ima že PS5 sam posebi dost veliko plusov. Ker sem trenutno lastnik zastarelega PCja in so grafične poletele v nebo. Je PS5 edini odgovor na "sodobno" in udobno igranje. Trenutno igramo s kolegi(imajo podobno zastarele mašine) warzone crossplay in sem se kar na poslušal nekih težav(namestite posodobitve pa potem še shaderjev, pa dropi fps, pa crash igre,..).  Pri meni par sekundi si iz menija v špili, končaš par sekund si že v drugem špilu.V ozadju se odvijajo posodobitve in namestitve drugi špilov. Dolgo nisem že tako lahkotno in udobno igral. Pa ne, da se nek Sony fanboy. Sam povem dejstva. Verjamem pa, da ti če imaš pod pokrovom serijo RTX 30. To ne predstavlja nekih hudih dejstev.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
fric reče pred 45 minutami:

Meni ima že PS5 sam posebi dost veliko plusov. Ker sem trenutno lastnik zastarelega PCja in so grafične poletele v nebo. Je PS5 edini odgovor na "sodobno" in udobno igranje. Trenutno igramo s kolegi(imajo podobno zastarele mašine) warzone crossplay in sem se kar na poslušal nekih težav(namestite posodobitve pa potem še shaderjev, pa dropi fps, pa crash igre,..).  Pri meni par sekundi si iz menija v špili, končaš par sekund si že v drugem špilu.V ozadju se odvijajo posodobitve in namestitve drugi špilov. Dolgo nisem že tako lahkotno in udobno igral. Pa ne, da se nek Sony fanboy. Sam povem dejstva. Verjamem pa, da ti če imaš pod pokrovom serijo RTX 30. To ne predstavlja nekih hudih dejstev.

 

 

A zato smo se boril da boš nek Warzone igral na PS5? :D

Povezava do prispevka

Evo zdej bom spet izpadel ful budala, ampak moram rečt res, težko si pomagam :D

 

Iz vidika večinoma PC gamerja je dost zabavno poslušat kako folk zdaj hvali PS4 igre na PS5, z večjimi FPSji. Med konzolaši je tam okoli leta 2008-2012 bilo ful pogosto slišat pluvanje kao da se več kot 30 fps sploh ne zazna z očesom, kasneje pa še da je 30 fps boljše ker je bolj "filmsko" lol.

 

Drugače vam pa ful privoščim izkusit 60 fps, to je res noro velik improvement v gejmingu. 144 fps/mhz je isto velik preskok in povečan užitek, ampak razlika ni tako velika kot 30-60.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Mene je v bistu raytracking svinjsko razočaral. Sicer že v osnovi nisem ravno pričakoval, da bo trgal riti, ampak ko sem ga vklopil v Control ultimate edition sem imel bolj mehkega tiča kot če bi se pred mano slekel mn3njalnik smetana team.

 

Tako da če bo 60fps 4k to generacijo pri igricah, bi bilo kar fino. Bojim se edino, da bomo hitro prišli nazaj na 30.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 16 minutami:

Med konzolaši je tam okoli leta 2008-2012 bilo ful pogosto slišat pluvanje kao da se več kot 30 fps sploh ne zazna z očesom, kasneje pa še da je 30 fps boljše ker je bolj "filmsko" lol.

 

Klasična fake news propaganda

 

Tole ni bil nikoli nek konsenz, neka splošna klima. Tu in tam se je našel kak bolnik, ki je tole trdil, ampak se ga je tauntalo in dissalo isto kot razne bolnike, ki se pretvarjajo da so bratranci iz amerike.

 

Imaš mn3čarje, ki so pravili da lahko igrajo igrico na 30, ali pa da raje igrajo igrico na 30 kot da je sploh ne igrajo, topajto. Ostalo je pač fake news.

  • Račka +1 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 minutami:

 

Klasična fake news propaganda

 

Tole ni bil nikoli nek konsenz, neka splošna klima. Tu in tam se je našel kak bolnik, ki je tole trdil, ampak se ga je tauntalo in dissalo isto kot razne bolnike, ki se pretvarjajo da so bratranci iz amerike.

 

Imaš mn3čarje, ki so pravili da lahko igrajo igrico na 30, ali pa da raje igrajo igrico na 30 kot da je sploh ne igrajo, topajto. Ostalo je pač fake news.

 

Ne pravim da je bil konsenz, niti ne pravim da so to govorili mn3njalničarji. Pravim da je bilo to pogosto slišat po raznih forumih, komentarjih na youtube videih in youtube komentarjih s strani konzolašev. In, vsaj kakor se spomnem, to takrat ni bilo s strani večine dissano, ampak je dosti ljudi ki druge izbire pač niso imeli valda podpiralo to idejo.


Drugače pa itak da rajši igram na 30 kot pa sploh ne, in se seveda da igrat. Nazadnje sem preigral RDR2 na 30 fps. Škoda da ni bilo 60, ampak še vedno top igra generacije zame.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Pac, ce imam opcijo igrat bloodborne na 30fps al pa ass-ass-ins creed oddyhalla na 240 je dost jasno kaj bom izbral. 
Drgac pa mislim da so ze v brizinskih spomenikih govorili o tauntanju ljudi ki pravijo da je 30fps boljse od 60. Sam kot ponavadi so, ironicno, ker so v hardwaru ponavadi v prihodnoati, pcjasi spet miljon let v preteklosti. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

Klasična fake news propaganda

 

Tole ni bil nikoli nek konsenz, neka splošna klima. Tu in tam se je našel kak bolnik, ki je tole trdil, ampak se ga je tauntalo in dissalo isto kot razne bolnike, ki se pretvarjajo da so bratranci iz amerike.

 

Imaš mn3čarje, ki so pravili da lahko igrajo igrico na 30, ali pa da raje igrajo igrico na 30 kot da je sploh ne igrajo, topajto. Ostalo je pač fake news.

Točno tole. Lahko potrdim.

Povezava do prispevka

Drugače je glavni argument konzole vs PC itak vedno bil, da na enem lahko igraš kvalitetne stvari, ki jih ni na drugem. Višji frejmi pri multiplatformih, drugačen kontroler, kavč ... So bile pač dodatne alineje, središče pa je bilo na ekskluzivah

 

Roko na srce je dandanes teh ekskluziv vedno manj. V bistvu furata ekskluzive v pravem pomenu besede samo še Sony in Nintendo, čeprav se pri prvemu zdi, da bodo počasi začeli vedno več - seveda z zamikom - releasat tudi na PC-jih. Danes če imaš aktualno zoni konzolo, Xbox ali dober računalnik, boš imel pretežno dostop do dovolj top igric, da ne potrebuješ drugega. Če imaš samo Switch, je malo slabša, saj vse multiplatform igrice zgledajo kot da so iz early-PS3 dobe. Tako da Switch je bolj posladek za zraven

 

Je pa pač ta argument ekskluzivnosti zelo validen, ker tako PC kot skoraj vsaka generacija konzol sta imela izredno kvalitetne ekskluzive. Ampak v resnici je kreganje okoli tega pač neka samovalidacija nakupa. Jaz sem izredno srečen, da nekih konzolnih vojn na tem forumu ni več, ker mi je na kakšnem tujem forumu/komentarji pod novico vedno ekstra žalostno, ko se trop 30-letnikov prepira, katera tehnološka firma je jača. Je pa smešen original content, ki nastaja okoli tega (kakšni memeti etc.), to mi je pa malo nostalgia blast na te prepire :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 16 urami:

 

 

A zato smo se boril da boš nek Warzone igral na PS5? :D

 

 

Kaj pa se sploh lahko igra? Odkar imam PS5, day one yolo nakup, je najboljša stvar kar sem jo dobu od nakupa: 

 

- rush veselja in adrenalina ko dobiš novo igračo

- neki pluskov ker sem ga slikal z mačkom 

- carski kontroler

 

Drugače pa dejansko že par let nisem igral tok malo igric kot pa od trenutka ko sem dobu ps5 do danes :D Največ res warzone. Za nazaj se mi ne da preigravat, obrnil bi Days gone do konca pa ne gre prenest savegame because region da jih jebem, dobrih novih igric pa ni ker je Cyberpunk zajebal life. Ta bi bil direkt za čez zimo,  da  potestiraš zmogljivosti nove konzole, tako mi je pa bolj zabavno če na kalkulatorju pišem s številkami osel in kažem folku. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

Kaj pa se sploh lahko igra?


Jaz mam še za dokončati Sekiro, ker me je igrica ujela z gatam okoli gležnjev in nisem pričakoval, da bom imel pri cutsceneu imel možnost izbire se sabljati z uno bejbo in plešastim starčkom ali pa proti Sovi (?).
Itak sem izbral bejbo in čičota. Na kratko (upam, da kitket ne bere)... igra mi je bila pretežka/ za biti slab sem zanič.

Potem moram še dokončati TLOU2 in HZD. Za slednjega sicer dvomim, da bom igral kaj več kot par ur. 
Pa mogoče, če BB dobi kak ps5 updejt bi dal še to na listo in pa seveda prvo Souls igrico.
 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 2 minutama:


Jaz mam še za dokončati Sekiro, ker me je igrica ujela z gatam okoli gležnjev in nisem pričakoval, da bom imel pri cutsceneu imel možnost izbire se sabljati z uno bejbo in plešastim starčkom ali pa proti Sovi (?).
Itak sem izbral bejbo in čičota. Na kratko (upam, da kitket ne bere)... igra mi je bila pretežka/ za biti slab sem zanič.

Potem moram še dokončati TLOU2 in HZD. Za slednjega sicer dvomim, da bom igral kaj več kot par ur. 
Pa mogoče, če BB dobi kak ps5 updejt bi dal še to na listo in pa seveda prvo Souls igrico.
 

 

Torej nič novega :D 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 15 minutami:

 

Torej nič novega :D 

 

Ma nej grejo v kurac! Zdejle do maja ni nič pol pa RE: Village in ME trilogija skor v enem tednu...  Pa pol takoj še R&C....  Ampak je pa vsaj PS+ deliveral. Control na PS5 je res čist neki druzga igrat ko na PS4Pro kjer so šli fpsji ob izidu konkretno v podn. MHW, Sekiro in GoW na 60fps so tud luštne zadeve za ponovno preigranje. Tak da moj PS5 je skos bizi.  Za tiste k majo PC je pa PS5 res bz ker razen DeS ni blo dosedaj še nič za igrat, pa še to je pač "samo" remake.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...