Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 1 minuto:

Za 560€? Haha sm bil že navdušen nad BB kako kul guyi so ampak nenene

ja pa sej je cena nekako logična konzola 500€ + en kontroler 60€ skupaj 560€. Razen, če je šlo za digi verzijo potem je to druga zgodba.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

Jep ta teden bodo štartali popusti za igre, naročnine itd.

 

Ima morda kdo informacije koliko bo znižana naročnina na PS Plus 1yr (USA) in kje je čez dva dneva vredno spremljati ponudbe?

Vem, da so pri CD Keys navadno med letom najnižje cene. Je morda med trajanjem Days of Play kaj drugače?

 

Povezava do prispevka
TheSneakster reče pred 1 uro:

Hvala za info. Trenutno ne najdem ceneje kot $36.50.

Imaš morda kak namig?

 

Najbolje da si tukaj nardiš opomnik, da dobiš mejl, ko bo spet akcija: https://slickdeals.net/f/14952023-1-year-playstation-plus-membership-ps-usa-playstation-ps3-ps4-ps5-cdkeys-25-89?src=SiteSearchV2Algo1

 

Pred dvema dnevoma je bilo $26 :rofl: Še malo in boš dobil zraven čikov free ps+

Povezava do prispevka
TheSneakster reče pred 3 urami:

 

Ima morda kdo informacije koliko bo znižana naročnina na PS Plus 1yr (USA) in kje je čez dva dneva vredno spremljati ponudbe?

Vem, da so pri CD Keys navadno med letom najnižje cene. Je morda med trajanjem Days of Play kaj drugače?

 

CDKeys je v zadnjih tednih celo podražil USA PS Plus, bila je 24 evre, potem 27, sedaj pa že 32.

Povezava do prispevka

Ma saj žalost iskreno ni. Virtua Fighter 5 je sicer mega obskurna pretepačina, ampak tehnično sem bral tudi mnenja, da gre za najkvalitetnejši 3d fighter. Ampak ja, žal ga noben ne igra, tako da whatever, čeprav to se bo z vključitvijo v PSN+ itak spremenilo

 

Squadrons pa so na tem jocker forumu gladko hvalili, tako da jaz sem ga umestil na to play listo

 

Operation: Tango je nova igrica, samo zgleda OK za CO-OP play

 

Tako da all in all meni v redu mesec. Nisem sicer PSN+ naročnik in noben naslov ni neka Bloodborne bomba, samo PS+ vidim tudi kot priložnost, da si človek malo razširi korpus igric/žanrov, ki jih pozna. Če imaš PSN+ naročnino, da bi igral first party hite, se itak tok načakaš, da to igrico dobiš na razprodaji za sub 10 EUR. Dosti boljš it v zadevo z mindsetom, da je to tako uizi za mal razširit horizont pa kaj novega sprobat, mogoče zakoračit v čisto nov žanr "zastonj" 

Povezava do prispevka

meni je pa glih junija nora bera tbh :D

 

Squadronsov nisem igral in so mi vedno delovali cool, to bom z veseljem odlomil

 

VF5 je pa še vedno najbolj tehnična in najbolj globoka 3D pretepačina, tako kot pravi Čamir. Pač Guilty Gear med 3D pretepačinami, čeprav jo je Tekken (Street Fighter med 3D pretepačinami) peljal scat po popularnosti in spektaklu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...