Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 3 urami:

Po mojem si me z nekom zamešal. Jaz nikoli nisem kurcal kvalitete OLED slike, samo burn-in. Ki pa je roko na srce še zdaj problem. Jaz ko sem bolj paranoičen ugašam TV že ko grem scat med igranjem. Ampak iskreno, če mi celo sliko zažge po ene 5 let uporabe, me boli kurac, ga bom vrgel v smeti in kupil novega OLED-a. Na LCD pasja jajca ne grem nikoli več. 

Nisem te zamešal. Paranojil si o burn inu in zaradi tega pravil, da se ti ne zdi smotrno zemnjati LCD za OLED.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 16 urami:

 

KVA!!!!!!!!

 

A nisi takrat napisal v TV temi ene 100 postov o tem kako je ta tvoj Samsung bulletprof na next gen in da ima 2.1???

 

PS5 tako ne podpira VRR, je pa 2.1 zelo lepo izkoriščen v igrici Ratchet in Clank, kjer lahko potem igraš na 120hz v 4k HDR v premium graphic mode in ti dvigne na 40 fps igrico, kar je kar optimalna izkušnja. 

 

Xbox beast po drugi strani podpira polni VRR.

 

Sicer ne bom pameten, ampak po mojem si se zajebal s TVjem, ko greš enkrat na OLED je res vse ostalo tak kos dreka, da sploh ne moreš več gledat navadnih ekranov:D Jaz od zdaj naprej samo še OLED TVje kupujem, oziroma če bo kaj kar bo še to nadgradilo. LCDji so zame preteklost. Imam jih še kot delovne monitorje, ampak resno razmišljam, da bi tudi main gaming/fun monitro zamenjal za enega mini oleda.

 

Nima 2.1 (2018 tega ni imel noben TV), ima pa vse za gaming potrebne featurje od 2.1 (VRR, ALLM) - edino kar nima je 4K 120 (ima 1440p 120), ampak to nima veze, ker native 4K 120 AAA igric itak ne bo.

Nisem pa vedel to za Ratcheta - bom probal, če bo delalo tudi na mojem, ker panel je 120Hz...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...