Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Well, za zjutraj pogledat čisto v redu. Sem pa vesel, da sem se odločil, da grem raje spat, namesto da sem crknjen zjutraj :D Cowabunga collection bomo nabavil kar na Steamu, pa igral na Decku, prav tako  The DioField Chronicle (pismo, a bi bilo res težko dat špilu naslov FF Tactics Re123, bi si lažje zapomnil), Valkyre Elysium bomo še videli, kako in kaj. Forspoken je izgledal kul, GigaBash bo mogoče celo nas zabaval občasno. Tko da, it's ok.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 9. 3. 2022 at 8:54:

 

Sej meni so tudi rekli tako, ko sem naročil - to rečejo, da se zavarujejo - drugače itak dobiš ful prej.

Če si želiš konzolo, imo brezveze da sploh zgubljaš čas s spraševanjem okoli - naročiš in je.

Sem se oglasil slučajno, pa je tip povedal isto kot prek mejla, do 3-5 mesecev za počakat, če naročim prek neta. Ne sej druga ni kot odmislit vso zadevo do jeseni, jeba je, kr je trenutno kr hype zarad Eldena pa HFZ. 

Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 6 urami:

Sem se oglasil slučajno, pa je tip povedal isto kot prek mejla, do 3-5 mesecev za počakat, če naročim prek neta. Ne sej druga ni kot odmislit vso zadevo do jeseni, jeba je, kr je trenutno kr hype zarad Eldena pa HFZ. 

 

Če bi naročil, namesto hodit okoli spraševat, do zdaj bi ga že imel :D

Sej ne vem kaj pričakuješ da ti bodo rekli...

 

Povezava do prispevka
Hell666 reče pred 22 minutami:

dobo za 850 iz ekstra kontrolerjem pa 3 sportnimi igrami

 

not great not terrible

very terrible

 

ampak glede na to da folk s svojim denarjem kupuje tudi plastične kurce pa si jih rine v rit who am i to judge kaj je prav in kaj narobe (drago, poceni)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...