Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Uf, Spiderman 2 letos!!

 

Ni backwards compatibility balasta, Insomniac, gameplay je že tko nor... Ne more failat pa da se potrudijo.

 

Če malo zmanjšajo Ubisoft collectathon in nardijo dobre side queste bo to resen GOTY kandidat.

 

Nenormalno hyped sem, pa nisem v lajfu gledal enga Spiderman filma ali igral Spiderman igro razen ps4 verzijo in moralesa.

Povezava do prispevka

Jaz bi rad videl v Spidermanu 2 malo več scripted sekvenc, sej gibanje po mestu je fajn, samo dejansko so mi ble story misije najljubši del teh špilov

 

npr. pri Gow (2018 in R) nimam te težave, ker mi je vse na nivoju, pri Spidermanu se pa malo dolgočasim med fajtanjem

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Hyped glede česa? Sej še nič niso pokazal praktično...

 

Nič kaj naredijo v dvojki ne bo bistveno spremenilo combata in potovanja po mestu,

za story detajle in zlobneže mi je pa vseeno, ker jih itak ne poznam. 

 

Odfukajo naj lepo tiste stelf misije, najamejo dobre pisce da napišejo kak kvaliteten sidequest, combat je bil v Milesu ok, le mogoče kako extra težavnost dodat.

 

Za hype je dost :)

Povezava do prispevka

Skrajni čas da ima Sony en major event ampak nekako se mi zdi da dokler ne bo zaključena vojna glede ActiBlizz nakupa ne bodo delal highprofile eventov al jih pa JimboBimbo dejansko noče več imet ker je pač kreten. Te random blogpost najave in StateOfPlay so pa men res zero hype zadeve in res pogrešam čase ko sem bil hyped as fuck za E3 event ki je res deliveral mnogo let zapored... Dejstvo je da se staram ampak to pomoje ni razlog da sem tako ravnodušen glede vsega kar je trenutno najavljeno...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Bodo imeli vsaj kake "ne E3" konference okrog tistega datuma?

MS je potrdil Xbox Showcase, da bo enkrat poleti. Za ostala dva pa se lahko samo ugiba.

 

Za Nintendo bi si upal trditi, da ne oz. kaj podobnega kot lani Direct Mini konec junija ali začetek julija. Tak izide njihov blockbuster špil (Zelda) maja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...