Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Jaja vi se zahebavate ma se najde folk ki ima dnar

 

Sej pravim tisti ki imajo dva in so omobocli soforumasem enega ao pravi komunisti in imajo moj totalen respect

Ma primorska komunistična mafija je best. Zraven ke_kita, ki se je do zadnjega trudil, je dzaver deliveral na polno --- konzola day 1 in še popust pod mizo. Thanks obema <3

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 29 minutami:

:avadodo:

 

s tem bi se dubu pa bi ga prefuku pa še tist PS5 bi mu v glavo fuknu

 

ma prej je bedno prodajati za 600, 700, ko veš da bo en revež, ki si ga ful želi, pa verjetno bi še tistih 500 komaj skupaj dal. teh 700 mu je verjetno maximum, pa še to bo slabo spal 1 mesec, prodajalca bo pa vest pekla. 

 

 če pa nekdo kupi pri 1000 +, pol veš, da je nesramno bogat, in ti res dol visi. če leži na dnaru, pa če mu en čuk ali dva nič ne pomenita, ne vidim, kaj bi bilo tu slabega. oba proftirata :) kupec in prodajalec. 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Sorry, ne igram tega. Jaz že 2 dni probavam podreti svoje stare rekorde v Mahjongu. Pri enem mi je uspelo. Grem naprej v borbo!

Daj stari, meni Mahjong zgleda res jak, sam ga ne štekam. A bi se ti dalo kdaj na haloški 2d Ormož reprezent način razložit, kako se to igra? 

Povezava do prispevka

Ta PS hype je ful ozko usmerjen drugče. Itak je blo vse sold out, tako da niti niso pretirano oglaševali in par kolegov, k so sicer tech savy, pravi da niso zaznali da bi bil sploh kakršenkoli interes alpa hajp. 

 

Samo ko pa stopiš en korak naprej v prodajni proces je pa povsod hype in gužva na polno :D

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Daj stari, meni Mahjong zgleda res jak, sam ga ne štekam. A bi se ti dalo kdaj na haloški 2d Ormož reprezent način razložit, kako se to igra? 

Haha...

 

Veš, da v bistvu ne vem sam, če je kaka ekstra fora. Pare pač skup zbiraš v različnih "okoljih" (različne postavitve). Tisti eni tajli, ki imajo cifre pa grejo tudi po sklopih, kjer ne najdem drugega načina kot, da se naučiš kateri pašejo skupaj. Potem pa drmaš pare dokler ne spucaš mize. :D Lahko prideš v situacijo, ko ni več rešitve, ampak ti potem ponavadi ponudi shuffle, da jih spet premeša in ponudi nove rešitve. Meni je kul to klikat včasih, ko imaš par minutk fraj.

Povezava do prispevka

 

tomazek reče pred 2 minutama:

Mah... saj prime, ko ene par krat stisneš F5. Ampak mislim, da ne bo nič iz tega. Lahko, da sploh ne bo nič, lahko bo ampak vprašanje kdaj... 5 minut še malo probam, potem pa odneham, saj tak butast pa spet nisem, da bom klikal F5 do 18h popoldan...

 

Vem ja, vsake tolko mi pokaže. Samo zdej trenutno tudi ne preklopi skoz na stran od konzole ko klikneš na PS5. ma to je milijon folka zdej na tem pejđu zgleda :huh:

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 minuto:

Vem ja, vsake tolko mi pokaže. Samo zdej trenutno tudi ne preklopi skoz na stran od konzole ko klikneš na PS5. ma to je milijon folka zdej na tem pejđu zgleda :huh:

Ja, to pa je pri meni problem na amazon.de kjer mi naprej meče kontroler in šele potem moraš klikniti na console. Drugače ob vsakem refrešu vrže na kontroler. Na amazon.fr pa je vedno na console.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...