Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

foker reče pred 1 minuto:

So,.. prvi batch je razprodan? Kdaj dobijo nove,.. ?? Me mika,.. ampak res ne mislim se skalpirat.

 

drugač prvi batch je bil razprodan cca 20. septembra :D

 

za nove noben ne ve, eni bi naj odprli nova naročila in jih niso, drugi imajo odprta in nimajo pojma kdaj dobijo, tak zlo urejen sistem

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

A mi lahko kdo pove kako spremenit jezik v angleški na amazon.fr? :D Pizda... berem po netu in bi moral biti nek globus zraven prijave, kjer bi naj spremenil pa ni nič tam. Nimam pojma kje kliknit, da mi spremeni jezik.

 

če si na chrome, pol desni klik -> translate to english

 

sicer pa je čas da se naučiš, jaz poznam izraze "košarica", "plačilo", "naslov za dostavo" v ene 15 jezikih, špansko poljsko portugalsko korejsko ni da ni

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
shure reče pred 56 minutami:

Amazon.fr pa preko UPS-ja. Ni mi jasno kaj bodo delali toliko časa, ampak dokler dobim se ne sekiram.

Men nemski amazon pravi da dobim danes, PostNL ki naj bi dostaljal pa pravi da se nimajo paketa in da predvidoma dobim v torek. Upam da je to zato ker imajo prevec dela da bi updejtal tracking.

 

PS5 launch na kolena spravu vse dostavne sluzbe, amazon je pa tud failal.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 5 minutami:

  

 

Lol 600 res ni scalp,.. približno tok je DDVja v teh rovtah,.. Nikoli tudi nisem trdil da sem 100% konsistenten,.. Vseeno če kdo proda za 600 z garancijskim listom in računom,.. se priporočam,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Pravkar:

Men nemski amazon pravi da dobim danes, PostNL ki naj bi dostaljal pa pravi da se nimajo paketa in da predvidoma dobim v torek.

 

PS5 launch na kolena spravu vse dostavne sluzbe, amazon je pa tud failal.

 

 

Men amazon.fr pravi da dobim v ponedeljek, DHL prav da so sprejel posto v Staufenberg DE in da dobim jutri. 

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

vglavnem če kdo ima ekstra konzolo,.. dam 600 na roko

  

foker reče pred 7 minutami:

Me mika,.. ampak res ne mislim se skalpirat.

 

:D

 

  

foker reče pred 7 minutami:

Kdaj dobijo nove,.. ??

Sony ACS pravi da bojo 8. decembra dobili novo zalogo. Sam verjetno majo se za nazaj prednarocnikom za dostavit, tko da vprasanje kolk jim bo ostal za folk ki bo random priklikal na njihovo stran. Pa se ceno so pojacal :rofl:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 15 minutami:

Drugače sem ugotovil, da imam ful preveč zbit makadam pred bajto. Prej sem komaj komaj slišal avto od poštarja, ko se je pripeljal.

Grem raje malo zrahljat z grabljami za vsak slučaj. BRB.

Hmm mogoce pa ze slabo slisis. To so una leta ves.. ce se spomnemo da je tvoj ps4pro ultra tih. Hmhm

Povezava do prispevka

hehe ya PS4 pro je

bigboss82 reče pred 7 minutami:

Hmm mogoce pa ze slabo slisis. To so una leta ves.. ce se spomnemo da je tvoj ps4pro ultra tih. Hmhm

Pomojem bo to to,.. Verjetno pa mu je PS4PRO uničil bobniče, kot nam vsem.

 

PS: a bo kdo že streamal kej,.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...