Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 minuto:

Katere so te odlične, da vidim če se splača, drugače bom počakal bundle za rusijo rajši(bo najbrž atomic heart noter :D )

Ma saj te dobrodelne stvari bolj kupiš za support akciji, ne za stvari, ki jih dobiš. To da dobiš pa odličnih iger vmes (ene par 8/10 po Ćamirju sem videl vmes), je pač bonus :D

Povezava do prispevka

Jaz osebno sem že dolgo nazaj nehal podpirat razne dobrodelne akcije, zdaj me zanima samo kaj dobim, primarna motivacija dobrodelnosti ima na mene nula vpliva. S starostjo se določene stvari spremenijo, so ljudje na temu svetu, ki imajo dolžnosti/obveznosti/pravice in z njimi povezano reševanje takih problemov. Ampak pustiva to, ker take debate zavoha ftg in bomo mel topic uničen, daj mi kak primer 8/10, da vidim a so to tiste tvoje alter scene, ki jih še jaz ne razumem :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 54 minutami:

Jaz sem vzel bolj za support. Če kdo rabi kaj iz tistega seznama, rade volje pošeram. V bistvu me mika samo Spyro Trilogy. :D

 

mene spili ne privlacijo tok, pa se doniral  sem drugje, bi se pa pofockal za core rule booke (pathfinder, starfinder, warhammer) ce se lahko shera :blush:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...