Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče Dne, 4. 2. 2022 at 18:06:

v kolikor uporabljaš škatlo od telesmeha tudi za wifi potem bo najbrž to razlog. ti šitboxi, ki ti jih zastonj dajo so ponavadi strojno prešvoh za kake hude sustained hitrosti, kaj šele ko delajo še vse ostalo zraven. za hitrost se v vsakem primeru izbere kabel, če pa tudi tam ne dosegaš nekih dobrih hitrosti pa se vprašaj po zdravju, zakaj plačuješ za 600mb, če tega ne dosegaš ali nekaj. :D

 

Ma niti škatla ni - ker sem kupil tudi že router 200€ ranga, pa ni bilo nobene razlike.

Po speed testih vedno dosegam oglaševano hitrost, ampak PS Store in torrenti (slednji preko kabla) pa ne vlečejo z več kot 20MB/s, da ga jebeš.

Torrente recimo če ne pobiram dolgo časa, prvih nekaj minut šopa na polno, potem pa se ustali nekje na 20MB/s - tako da vse bolj se nagibam k temu, da Telemach throttla določene povezave, ker druge razlage ne vidim. :(

Ima tukaj gor kdo Telemach, pa da je opazil kaj podobnega?

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

Ma niti škatla ni - ker sem kupil tudi že router 200€ ranga, pa ni bilo nobene razlike.

Po speed testih vedno dosegam oglaševano hitrost, ampak PS Store in torrenti (slednji preko kabla) pa ne vlečejo z več kot 20MB/s, da ga jebeš.

Torrente recimo če ne pobiram dolgo časa, prvih nekaj minut šopa na polno, potem pa se ustali nekje na 20MB/s - tako da vse bolj se nagibam k temu, da Telemach throttla določene povezave, ker druge razlage ne vidim. :(

Ima tukaj gor kdo Telemach, pa da je opazil kaj podobnega?

 

 

potem je lahko pa samo še kablovje, če je povsod isto sranje. če imaš možnost, jih probaj upgrejdat in probaj.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 20 urami:

 

Ma niti škatla ni - ker sem kupil tudi že router 200€ ranga, pa ni bilo nobene razlike.

Po speed testih vedno dosegam oglaševano hitrost, ampak PS Store in torrenti (slednji preko kabla) pa ne vlečejo z več kot 20MB/s, da ga jebeš.

Torrente recimo če ne pobiram dolgo časa, prvih nekaj minut šopa na polno, potem pa se ustali nekje na 20MB/s - tako da vse bolj se nagibam k temu, da Telemach throttla določene povezave, ker druge razlage ne vidim. :(

Ima tukaj gor kdo Telemach, pa da je opazil kaj podobnega?

 

Ker torrent clkent uporabljas?

Meni je isto utorrent dljal max 20-30MB/s in sem ga zamenjal s qbittorrent. Sedaj konstantno dowbloada 95-100MB/s

Probaj.

Povezava do prispevka

qbittorrent je zelo OK in več kot odlična zamenjava za µTorrent. Sicer mi slednji vsa dolga leta ni povzročal nekih konkertnih težav, ampak zadnje čase je bilo pa vseeno malenkost opazno in  zato sem tudi menjal. ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 5. 2. 2022 at 20:56:

potem je lahko pa samo še kablovje, če je povsod isto sranje. če imaš možnost, jih probaj upgrejdat in probaj.

 

Zgleda pri meni res ne gre brez usual plot twista. :D

Evo, zdaj sem za foro priklopil PS5 na kabel (do zdaj sem domneval da je isto kot na PS4), dal pobirat (3 poskuse, 3 različne igre, sem štopal do pobranih 10GB) in pizda mu materna, vleče 610mbit

Zdaj ti vedi - zakaj je potem PS4 vlekel samo z 200mbit in zakaj isto torrenti? :nicjasno:

Sem ga pa priklopil nazaj na WiFi, ker je lepše z enim kablom manj. :D

Itak ne igram online.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 urami:

Močno dvomim da je vzrok v opremi. Telesmeh pač nima tako široke pipce da bi laufal na max brzini skos verjetno. 

 

Kablovje je lahko problem, sploh če so stvari pod ometom in/ali plain old. Jaz sem imel prej baker 40/20 in cat5 (ne cat5e) kot glavni kabel do routerja. Ko sem šaltal na optiko 200/40, so mi vsi downloadi po parih sekundah padli na ~8-12mb. Potem sem zamenjal za Cat6 in zdaj dela tistih ~23mb, kot je treba. Kar je itak logično, ker cat5 je deklariran zgolj za 10/100 Mbps@100m medtem ko je cat5e deklariran že za 1000 Mbps@100m in je absolutni minimum, ki je danes potreben po bajtah.

Povezava do prispevka

Kul deal za vse wargamerje, ali pa te, ki bi morda želeli postati; velja od danes pa do 14. 2:

 

https://store.steampowered.com/bundle/24644/Wargaming_Publisher_Weekend_4in1/

 

Navedek

While the games are free to play, you can purchase an exclusive pack at a significant discount to enjoy a quick-and-easy start as you try out each game!

 

Sem moral kar screenshot narest :D

 

650944060_WorldofXpackage.png.63662027f324330b039f55e068421481.png

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 35 minutami:

V eShopu so sedaj neki popusti na first party naslove, recimo Donkey Kong Country: Tropical Freeze pa Mario Kart 8 Deluxe sta po 39,99€.

 

Pizda, treba je res kapo dol Nintendu - 5 let stare igre, digital verzija, (v akciji) po 39,99€ :blink:

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 16 urami:

V eShopu so sedaj neki popusti na first party naslove, recimo Donkey Kong Country: Tropical Freeze pa Mario Kart 8 Deluxe sta po 39,99€.

Link?

Aha nintendo eshop. Jst pa iščem eshop site 😇

Pa hotshot racing za 3,99

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Hotshot-Racing-1835129.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...