Skoči na vsebino

[multi] Avanture / Pustolovščine

Priporočeni prispevki

Jebentiš tole pa je eyesore. Če sem nekako rekel ajde, v gibanju še kar dobro deluje nov špil in me je malo zagrabilo pričakovanje, te ob temle Guybrushu res kr mine. Kaj da fak ma na obrazu?? :) a kao mal brade in tič namesto nosa? Elaine in LeChick delujeta še kr, tale je pa (meni) res sfaljen.

slika.png.442b46cc95b9669c264c0d962ca29547.png

slika.thumb.png.eceba0083b04cb361b5023904ab959f4.png

razhnjich reče Dne, 2. 7. 2022 at 21:32:

dubu sm zastojn virtuaverse zastojn. fuck ne se jebat, ker špil hud.

Kul, me veseli da je dobr špil. Js sm ga tud dobil zastonj tako da mu dam priliko ob priliki :)

uredilo bitje Vincent
Dodal slikico
Povezava do prispevka

Vizualno in karakterno najljubši mi je Guy iz 1991. S tisto komaj pognano bradico in vsemi njegovimi izjavami je res bomba. Tak nek tapravi "wannabe faker" je bil. Curse 1997 je sicer docela drugačen, ampak ga z veseljem vzamem v zakup, ker je bil res simpatičen, smeškan in všečno animiran. Katastrofalnega 3D 2000 raje sploh da ne vidim nikoli več v življenju. Dočim remake iz 2009 in 2010 pa mi tudi nikoli ni sedel (sploh 2009 verzija, kjer so ga vizualno vsekali mimo in postregli z nekim pederčkom).   Zdaj... tanovi mi je proti vsem pričakovanjem res soliden! Tič gor al pa dol, to je pač rdeč nos zaradi obilice dietnega groga. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pred in ob izidu trojke so mase jamrale cez podobo, rahiticnega Guybrusha in dejstvo, da Gilberta & Grossmanna ni bilo zraven, pa je Curse kljub temu zasluzeno postal klasika.

Zdej imamo teh par sekund posnetkov 'igranja' pa se vsi prepirajo okoli grafike, medtem ko sploh se nismo videli kurzorja. Izgled meni deluje cist cool, ampak a bo to sploh point&click? Kapavem, jaz sem vseeno cautiously optimistic

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
DaCapo reče Dne, 4. 7. 2022 at 0:49:

Vizualno in karakterno najljubši mi je Guy iz 1991. S tisto komaj pognano bradico in vsemi njegovimi izjavami je res bomba. Tak nek tapravi "wannabe faker" je bil. Curse 1997 je sicer docela drugačen, ampak ga z veseljem vzamem v zakup, ker je bil res simpatičen, smeškan in všečno animiran. Katastrofalnega 3D 2000 raje sploh da ne vidim nikoli več v življenju. Dočim remake iz 2009 in 2010 pa mi tudi nikoli ni sedel (sploh 2009 verzija, kjer so ga vizualno vsekali mimo in postregli z nekim pederčkom).   Zdaj... tanovi mi je proti vsem pričakovanjem res soliden! Tič gor al pa dol, to je pač rdeč nos zaradi obilice dietnega groga. ;) 

no men ni mk1 najboljši. men mk3 najboljši  razen guybrusha ta je wack.

keri fakeassi

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...