Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 10 urami:

Men je pa to zelo legit zamera / jeza. Kolikor se še spomnim enke, se Ellie 100% zavzema da se to naredi, sprejme zavestno to odločitev in se na nek način veseli, kaj bo ta žrtev prinesla vsem ostalim. Še zelo izrecno poudari, da naj se je za nič na svetu ne poskuša ustaviti ali ji to preprečiti. Pač nahypan najstnik, ki kljub vsemu gleda idealistično na svet in verjame v družbo. No, kljub eksplicitnim željam se zgodi točno to kar noče, in to na najbolj brutalno možen način.

 

15-letnik v meni feela njen pain :D 

To si pa neki sfalil. V enki nikoli izrecno ne reče, da bi dala življenje za to. Prvič se to zgodi v 2jki.

Bi pa najbrž to naredila tudi v enki, če bi bila postavljena pred odločitev. Mogoče si mislil to?

Povezava do prispevka

Sem zdele šel prav gledat clip na youtube, kjer v dvojki Ellie izve, kaj se je zgodilo v bolnici... Dejansko iz njene reakcije dojameš, da ni vedela, kakšno usodo bi doživela. Je pa pissed off nato, ja, ker bi se kao žrtvovala, če bi vedela; tako kot pravi ke_kit.

In pol si spet pri dilemi enke - bi pustil 14 letnici, da se odloča o 'usodi človeštva'?

Povezava do prispevka

Jaz sem še zelo svež iz enke in dvojke. Se strinjam, da je njena zamera na mestu. Kot pravim, survivors guilt + to, da ona zaupa Joelu maksimalno, in on se je odločil naredit nekaj drastičnega brez nje. 

Lahko to tudi gledamo kot Joel je sebičen, ker pač noče izgubit še enega otroka. Po drugi strani, še vedno noben ni vprašal Ellie. Zdi se mi pa, da jih ne bi zavrnila. 

Treba je pa tudi upoštevat zajebane okoliščine, svet brez prihodnosti, in tudi če obstaja mala šansa za zdravilo, ljudje bojo žrtvovali neko random "Ellie".

Ti isti ljudje so se kregali po Lidlu zarad olja med korono, kaj mislis, da bi delali, če zombiji vletijo.

 

Kakorkoli, čisto vse se mi zdi smiselno in človeško v dani situaciji. Žrtvovanje Ellie, Joelova odločitev in zamera Ellie.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

Ja, smeh so ti otroci - kaj bi dal, da bi se lahko vrnil v tisto obdobje, ko ti domišljija raztura. :)

Saj se mainstream industrija dandanes na vse pretege trudi, da bi potegnil otroštvo tam nekje do penzije :D 

 

Drgač pa Atomic, kar brez skrbi, samo šopaj naprej. Igrica je božanska, ful ne gradi na neki vsebini, ki bi se jo dalo bistveno uničiti s spoilanjem. Tudi če bi si prebral povzetek cele zgodbe, bi v igri pomoje ful užival. Preprosto ne gradi na nekih šokantnih nenadnih 360° twistih

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 23 urami:

A to misliš karakterno? Men so vse, ker so mi preveč možače po obnašanju (nimam pojma kakšne so izven tekmovanj seveda). Razen par izjem. Thorsdottir mi je cute za popizdit, čeprav bi me verjetno lahko zlomila na pol. :D

 

Ma ja, tako po unem kar gledam tekmovanja, mi ni neki simpatična - isto sem sicer pri moških mislil za Frazerja, dokler nisem začel malo spremljat njegov YT kanal, ko se je upokojil - tip je v bistvu ful faca izven tekmovališč :D - tako da mogoče je tudi pri Tii samo tisto, ko si nadene tekmovalno faco...

Teh crossfiterk je meni drugače ful luštnih (tako iz glave Chyna Cho, Lindy Barber, Brooke Wells, Lauren Fisher, Stacy Tovar, Danielle Brandon, Haley Adams, Emily Abbott..), ampak Julie Foucher je my all time favourite - z njo bi se najraje pohrval. :D 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Tko ja. Oziroma sem bil do danes ziher, da je vedela, da jo bo pobralo. Saj pravim, očitno bo res treba asap kupit in zalaufat Remake enke, ful sem že pozabil :)

 

A ni bolje najprej gledat serijo, ki bo očitno popolnoma sledila zgodbi igre in potem kupit remake ko bo vsaj -50%?

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 20 minutami:

Ma ja, tako po unem kar gledam tekmovanja, mi ni neki simpatična - isto sem sicer pri moških mislil za Frazerja, dokler nisem začel malo spremljat njegov YT kanal, ko se je upokojil - tip je v bistvu ful faca izven tekmovališč :D - tako da mogoče je tudi pri Tii samo tisto, ko si nadene tekmovalno faco...

Teh crossfiterk je meni drugače ful luštnih (tako iz glave Chyna Cho, Lindy Barber, Brooke Wells, Lauren Fisher, Stacy Tovar, Danielle Brandon, Haley Adams, Emily Abbott..), ampak Julie Foucher je my all time favourite - z njo bi se najraje pohrval. :D

Fak, koliko carskega fap materiala si mi zdaj serviral tukaj. Slava ti :avadodo:

 

Mmmm Fraserrrmmmm :wub:

Povezava do prispevka
AMF reče Dne, 16. 1. 2023 at 18:59:

Res mas.

 

V prvih 10ih minutah crnka krade, latino pa spet v cuzo

Plus to, da jo indijski cigo urar nategne da je kriva vzmet in to pri kvarčni uri :)

Prov razmišljal sem kaj je to fora, dejansko pozoomajo na uro, da se takoj vidi nek cheap quartz mehanizem un pa pogleda tamalo in pribije kriva je vzmet (zadeva ki "poganja" mehanske ure, v kvarčnih je pa sploh ni). Pač easy money za cigota al so si dejansko naredil mal brukice s to sceno?

 

To sem že večkrat razmišljal sicer, da mora nekdo v Naughty Dogu met resen fetiš na ure, že v Unchartedu imata vsaj Drake in Sully vedno uro na roki. 

  • Račka +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 9 minutami:

Okej pravi moški. 

 

Sam hotu sem rečt, da v igrah drugih razvijalcev nisem opazil tega trenda, da protagonisti nosijo ure. 

Malo iz estetskih (kontrast privlači pogled), malo iz praktičnih razlogov (nathan drake pri avanturiranju lažje počekira uro na roki, ob kompasu, kakor GSM), malo zaradi environmenta (v pre-smartphone časih (pa najbrž tudi v kaki apokalipsi) je bilo bolj common imeti uro, kakor smartphone (ki je pri večini folka nadomestil ročne ure).

Imo seveda.

lp,

armchair sherlock

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...