Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 13 minutami:

Sam fak kolk je realno da folk rata gobast zombie? To mene bolj zanima ko polna kinodvorana ob 2h zjutraj.... :rofl:

 

Pa sej to uvodna scena serije dobr ''razloži'. Ob povišanju temperatur bi se tut fungusi prilagodili in preživeli.

Povezava do prispevka

Kok dobre IGRICE mi igramo, da HBO z top produkcijo naredi celoten uvod točno tako kot je blo v igri, brez potrebe po spreminjanju? :worship: Sicer grem po spominu ampak mislim da je njuna hiša narejena v piko ista (njena soba, ko pride dol po štengah k je tista kitara v kotu in podobno) 

 

Mi je pa potem ta delčič mal padel, na začetku sem bil vesel ker je runtime 1:20, ampak bi ubistvu lahko spravili vse v eno uro. Je pa verjetno kul za worldbuilding tistim, ki niso igrali špila. 

 

Zaenkrat super, HBO produkcija je res neki najboljšega kar obstaja.

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 urami:

Sem precej potrpezljiv clovek (razen danes) ampak čakat cele sezone serij mi ni nikoli ni uspelo. Cestitke kolega!

Evo, saj sem pristal na bolniški z neko trebušno virozo. Včeraj tako ob 18h začel čutit strong pain v trebuhu, danes že ležim z vročino v postelji in veselo klikam na HBO app, da pogledam prvi del :D

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Res je. Netlfixova Witcher izpade Esmeralda proti temu, kar se tiče produkcije.

 

Netflix in Amazon si delita eno slabo lastnost, pa mi ni jasno a tega ne dojamejo ali je s tem res toliko več dela (in stroškov): njihovi liki (oblačila, izgled kože ((umazanija, ki je dostikrat prisotna v teh časih, obrabljenost armorja) in okolica (jame, narejeni seti v gozdu in drugje) izgledajo popolnoma fake. Tam ti wičer pride v sijočem armorju iz tedija (in ne worn out od bitke) v eno jamo, ki zgleda lepše pospravljena kot moja dnevna soba. Da Rings of power niti ne omenjam. 

 

Medtem ko si v HBOjevih materialih tam, z njimi, tok believable setting naredijo. 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 8 minutami:

Evo, saj sem pristal na bolniški z neko trebušno virozo. Včeraj tako ob 18h začel čutit strong pain v trebuhu, danes že ležim z vročino v postelji in veselo klikam na HBO app, da pogledam prvi del :D

Vidiš, kako vesolje uredi te zadeve :D 

 

Sicer pa, baje se pogosto dogaja, da pixel gnusači povzročajo trebušne viroze :D get well soon buddy!

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Vidiš, kako vesolje uredi te zadeve :D 

 

Sicer pa, baje se pogosto dogaja, da pixel gnusači povzročajo trebušne viroze :D get well soon buddy!

Super ogled je bil, pri intervjuju v seriji sem zaspal (torej minuti ogleda) in se zdaj zbudil še 5x bolj sfukan :D

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Evo, saj sem pristal na bolniški z neko trebušno virozo. Včeraj tako ob 18h začel čutit strong pain v trebuhu, danes že ležim z vročino v postelji in veselo klikam na HBO app, da pogledam prvi del :D

Evo, Čamir prva žrtev na slovenskih tleh, kerega bodo sfukali fungi, simptome maš prave :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

 

nimam pojma niti ne vem kaj ima veze višina s tem da si ripped ko ročna granata, verjamem pa da boš to informacijo ti povedal, o veliki modri neuprabnik Static?

 

sem pa pogledal prvi del. In evo da ne delim mega over 9000 hypa :D Sej je kul in vse, ampak priznam da se mi je na momente malo vleklo. Verjetno je glavni razlog, da poznam zgodbo, ampak sem jo tudi v Game of Thrones (in to še precej bolje), pa so mi prve sezone dogajale do jajc. Tempo mi je malo polžek jakob, pa tudi akcijski kadri do zdaj niso bili neki da bi mi strgal tangiče, niti si nisem pljunil na tiča od težkih/smešnih/tragičnih scen in dialogov, niti nisem zaradi mega carske scenografije in okolja spustil driskača po deki. Ena stvar mi ni bila zares fenomenalno huda. Če bi več vedel o produkciji in režiji bi mogoče lahko bolje opisal, ampak ne vem, tko mi je, mal mlačno, malo preveč fillerja? Gledljivo, itak, ampak ni me pa tok razfukalo kot sem upal. Mogoče se še razvije, House of Dragons so tudi rabili kar ene par delov, da je steklo.

 

Woke se pa tudi meni ne zdi niti malo (razen zaradi random race swappinga hčerke, kar sicer ne vpliva absolutno nič na nič in tudi igralka je čist kul, ampak je pač samo uno, but why?), tko da evo, ta bojazen je bila odveč.

 

Je pa Ellie castana 11/10 in Joel je še bolj brutal motherfucker kot v špilu. Samo da ga ne bodo naredili prehitro preveč evil zaradi S02 - tanka črta bo tole. Čeprav tr00 zvezda mi je brez kančka dvoma Ellie, res mi je cool, se nikakor ne strinjam da je krinđi - jst si glih tko predstavljam teenagerja :D Pa zadnji kader je noro carski, pač scena z Depeche Mode ne more bit slaba. 

 

Zakaj why?

Moja bivša soseda (živela v Clevelandu, na stara leta prišla nazaj v Slovenijo) ima sina, ki ima ženo črnko - in mala je skoraj točno taka kot Sarah. :D

Sem se še neki štulil, ko so hodili k noni na počitnice, samo me ni jebala 5%. :D

 

Drugače mislim da HBO ima novo hit serijo in mi imamo najboljšo gaming priredbo do zdaj.

Malo je bala, da poznam zgodbo, ampak še vedno uživancija...

 

Povezava do prispevka

Moja žena je nekje na pol zaspala, prva side chick je sicer pogledala do konca, medtem ko je druga sidechick nekje sredi sama postala nenasiten zombie, ki gleda s tabelimi. If you know what -I mean.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Moja žena je nekje na pol zaspala, prva side chick je sicer pogledala do konca, medtem ko je druga sidechick nekje sredi sama postala nenasiten zombie, ki gleda s tabelimi. If you know what -I mean.

My side chick's my main chick cuz my main ho aint feelin TLOU no mo'

Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 17. 1. 2023 at 11:59:

Sicer kapo dol za dosežke, ampak Tia je meni ful antipatična...

A to misliš karakterno? Men so vse, ker so mi preveč možače po obnašanju (nimam pojma kakšne so izven tekmovanj seveda). Razen par izjem. Thorisdottir mi je cute za popizdit, čeprav bi me verjetno lahko zlomila na pol. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 urami:

Sam fak kolk je realno da folk rata gobast zombie? To mene bolj zanima ko polna kinodvorana ob 2h zjutraj.... :rofl:

Precej realno. Samo ozri se okoli sebe po somnenjalničarjih.

 

Jaz sem gledal z muco, ki ji je ime Ellie. Spala je že pred začetkom in prespala celo epizodo. Ni je zbudila niti uvodna špica, ko se je od Santaolalline strune tresla cela hiša. :wub:

Bova ziher še kater del pogledala.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 13. 1. 2023 at 11:42:

Morm mal boostat temo hehe...

 

Evo tudi jaz sem začel z igranjem, zdej k je bila 9,99€. To pa zato, ker igra ima vse, česar ne maram. Ima zombije, k jih hejtam, nima hude orkestralne glasbe, gameplay ni tak, da bi testiral moje ninja skillse, veliko je nekega govorjenja in cutscenov, pa še PS4 igra je ne PS5. Pa še dosti neke negativne publicete je dobila zaradi neke mavričnosti itd...

 

Tole kar sem je do sedaj videl je nov mejnik v igrah:

Kdor je delal sound design v igri, mu jajca poližem. Take genialnostido sedaj  nisem zasledil, kako se vklaplja glasba, ki to ni hehe, soundi, surround... skratka vse je tako lepo premišljeno, da sem brez besed. Sem misli, da mi ne bo woofer pokal, ker pač ni nekih 5m robotov in explozij, vendar je glasbeni efekt tako nizek, da je res v harmoniji z visokimi frevencami clickerjev in drugih zomobijev, da pokrije cel zvočni spekter.

 

Režija, zgodba, igralci, čustva med njimi, ma je to res ne verjetno, kako je ratalo režiserju to dobro narest. Ker to niso značilna za naš prostor in čas, ampak je prav tako narejeno, kako bi se ljudje odzivali v tistem času in prostoru po vsem tem kar so doživeli. Skratka grozljivo.

 

Potem grafika je res čeljust dol pade, res vse tako svojnsko artistično lepo narejeno, da se včasih kar po stanovanjih v blokih sprehajam, gledam in gledam po sobah in si rečem, ej to sj te Seatle bloki/flati niso bistveno drugačni, kot naši na komunistični na Planini. In gledam, razpored, opremo itd... Bršljan kako je zarastel notri v flat. Mislim na prvo žogo nepotrebni detajlom so posvečali toliko pozornosti, da je neverjetno.

 

Ne razumem, pa kaj je bilo toliko hejta, o nekem SJWvju pred leti na forumu. A sem jest red debilen čefur? Ampak jest nisem kaj motečega zaenkrat še zasledil. Jest sem pričakoval najmanj, da bo Joel noseč. Glede na to, da sem ravnokar obrnil Frozen Wilds, k tam je pa to zapretiravano v božjo mater. Tukaj nič...

 

Potem še ena, ker mi pač tehnologija dosti pomeni hehe... Igra piše, da je PS4 ane... Ampak igra je dejansko PS5, saj če imaš PS5 ti teče na 60fps. Kar je imo dejansko čisto dovolj za PS5 certifikat, glede na to, da je PS5 samo 2,5x močnejši od PS4 za za 60fps over 30 pa rabiš 2x več moči, samo za to... Za isto stvar sem moral doplačati 10€ v akciji za Uncharted pa je to ista firma... Tko da tukaj tudi samo kapo dol.

 

Lol 9,99€ :)

 

Skratka zaenkrat brez sramu jo postavil ob bok Bloodbornu v prejšnji generaciji.

 

 

 

Mislim, da je bil hate širše javnosti predvsem zaradi tega, ker je bila predstavljena plat Abby in si jo kasneje tudi "moral" igrati. Folk je hotel simple revenge zgodbo in ne nekega rollercoaster čustev in mešanja bad in good guyev. Meni osebno  to ni motilo. Zakon mi je bila tista sekta iz otoka. Sploh, ko jih prvič srečaš in tam komunicirajo z žvižgi. ZAKON. 

 

Kar se tiče serije. Če sem čisto izkren, mi je bila malo dolgočasna. Morda ker poznam zgodbo. Ampak vseeno moram dat propse, da so dejansko šli po "source material" in niso experimentirali po svoje.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...