Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Zelo proper. 1) vzdušje in setting igre so zadeli v piko. 2) Pedro in Bella sta odličen cast 3) okužene so vzpostavili kot resno nevarnost 4) pilotna epizoda je dolga 80 minut, ampak ker je vseskozi čutiti nujnost, se ne vleče 5) produkcijsko na res legit nivoju 6) občasni horror elementi delujejo. Se veselim nadaljevanja.

Povezava do prispevka

Ma evo... meni pa je že zjebalo immersion. Prav 3x sem dal minutko nazaj in pogledal še enkrat. Peče faking omleto (al umešana jajca) in se vidi, da so že čist gotova ter jih poriva gor in dol po ponvi. Nakar jo pusti PRI MIRU na vročem štedilniku in gre brskat po omarah, hladilniku, pogovarja se... potem pa naenkrat jeta OK jajca. To bi moralo biti vse prepečeno/prismojeno!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Ma evo... meni pa je že zjebalo immersion. Prav 3x sem dal minutko nazaj in pogledal še enkrat. Peče faking omleto (al umešana jajca) in se vidi, da so že čist gotova ter jih poriva gor in dol po ponvi. Nakar jo pusti PRI MIRU na vročem štedilniku in gre brskat po omarah, hladilniku, pogovarja se... potem pa naenkrat jeta OK jajca. To bi moralo biti vse prepečeno/prismojeno!

a si ti sploh sposoben gledat nadaljevanke?

se ja ne da skipat dialogov

Povezava do prispevka

Drugače mi je bil zelo ql prvi del

Od vseh likov sta me zmotila samo Pedro in Bella. Pri prvem mu ta badass osebnost res ne sede. Pri Belli pa njeni fakiči in psovke izpadejo res krinđi.
Zmotila me je tudi nalepka "desert storm vet" na avtu. Se mi zdi, da bi Joel drugače začel pogovor, ko se je srečal s soldatom
Polna kino dvorana ob dveh zjutraj v nekem random mestu ob dveh zjutraj je bila tudi rahlo NI ŠANS. Boston so tudi predstavili, kot malo boljšo kuliso iz gledališke igre in izpade fejk

Zaenkrat nič takega kar bi me odvračalo od serije

Marlene :avadodo:
Tess mi ni delovala fukabilna not mtka dokler nisem zvedel da jo igra bejba iz Mindhunterja :wub:

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

Kolk pa so visoke?

 

nimam pojma niti ne vem kaj ima veze višina s tem da si ripped ko ročna granata, verjamem pa da boš to informacijo ti povedal, o veliki modri neuprabnik Static?

 

sem pa pogledal prvi del. In evo da ne delim mega over 9000 hypa :D Sej je kul in vse, ampak priznam da se mi je na momente malo vleklo. Verjetno je glavni razlog, da poznam zgodbo, ampak sem jo tudi v Game of Thrones (in to še precej bolje), pa so mi prve sezone dogajale do jajc. Tempo mi je malo polžek jakob, pa tudi akcijski kadri do zdaj niso bili neki da bi mi strgal tangiče, niti si nisem pljunil na tiča od težkih/smešnih/tragičnih scen in dialogov, niti nisem zaradi mega carske scenografije in okolja spustil driskača po deki. Ena stvar mi ni bila zares fenomenalno huda. Če bi več vedel o produkciji in režiji bi mogoče lahko bolje opisal, ampak ne vem, tko mi je, mal mlačno, malo preveč fillerja? Gledljivo, itak, ampak ni me pa tok razfukalo kot sem upal. Mogoče se še razvije, House of Dragons so tudi rabili kar ene par delov, da je steklo.

 

Woke se pa tudi meni ne zdi niti malo (razen zaradi random race swappinga hčerke, kar sicer ne vpliva absolutno nič na nič in tudi igralka je čist kul, ampak je pač samo uno, but why?), tko da evo, ta bojazen je bila odveč.

 

Je pa Ellie castana 11/10 in Joel je še bolj brutal motherfucker kot v špilu. Samo da ga ne bodo naredili prehitro preveč evil zaradi S02 - tanka črta bo tole. Čeprav tr00 zvezda mi je brez kančka dvoma Ellie, res mi je cool, se nikakor ne strinjam da je krinđi - jst si glih tko predstavljam teenagerja :D Pa zadnji kader je noro carski, pač scena z Depeche Mode ne more bit slaba. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Meni je pa kul, da so dodali par stvari v serijo, še posebej cel segment na začetku. Dokler dodajajo na tak način, mi je super. Bolj dodelan in avtentičen svet.

 

Pa Ellie se mi zdi bolj zajebana tukaj na startu, kot pa v igrci :D Mala je res dobra. 

 

Pa tista scena ko ona stara na vozičku začne trzat za Ellie, najs najs!

Povezava do prispevka
AMF reče pred 8 urami:


Polna kino dvorana ob dveh zjutraj v nekem random mestu ob dveh zjutraj je bila tudi rahlo NI ŠANS. 
 

Zakaj pa ne? Američani imajo late night viewing kar popularen. Al pa k v Ljubljani za Halloween kupiš karto za 4, 5 filmov pa traja zadeva do petih zjutraj...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...