Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 48 minutami:

Mislim, da je bil hate širše javnosti predvsem zaradi tega, ker je bila predstavljena plat Abby in si jo kasneje tudi "moral" igrati. Folk je hotel simple revenge zgodbo in ne nekega rollercoaster čustev in mešanja bad in good guyev. Meni osebno  to ni motilo. Zakon mi je bila tista sekta iz otoka. Sploh, ko jih prvič srečaš in tam komunicirajo z žvižgi. ZAKON. 

Lol

Povezava do prispevka

Drgac najbl bullshit, unbelivable inconciveable not buying for a second part je da

 

Ellie zamer da joel ni pustu enmu hobi kirurgu neke teroristicne celice ji razzagat lobanje (do te mere da zarad tipa ki je pobijal cel tlou1 and then some, da jo resi pobija skor cel tlou2 da se zanj mascuje) 

 

Lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Drgac najbl bullshit, unbelivable inconciveable not buying for a second part je da

  Razkrij skrite vsebine

Ellie zamer da joel ni pustu enmu hobi kirurgu neke teroristicne celice ji razzagat lobanje (do te mere da zarad tipa ki je pobijal cel tlou1 and them some, da jo resi pobija skor cel tlou2 da se zanj mascuje) 

 

Lp

 

Men je pa to zelo legit zamera / jeza. Kolikor se še spomnim enke, se Ellie 100% zavzema da se to naredi, sprejme zavestno to odločitev in se na nek način veseli, kaj bo ta žrtev prinesla vsem ostalim. Še zelo izrecno poudari, da naj se je za nič na svetu ne poskuša ustaviti ali ji to preprečiti. Pač nahypan najstnik, ki kljub vsemu gleda idealistično na svet in verjame v družbo. No, kljub eksplicitnim željam se zgodi točno to kar noče, in to na najbolj brutalno možen način.

 

15-letnik v meni feela njen pain :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

 

Men je pa to zelo legit zamera / jeza. Kolikor se še spomnim enke, se Ellie 100% zavzema da se to naredi, sprejme zavestno to odločitev in se na nek način veseli, kaj bo ta žrtev prinesla vsem ostalim. Še zelo izrecno poudari, da naj se je za nič na svetu ne poskuša ustaviti ali ji to preprečiti. Pač nahypan najstnik, ki kljub vsemu gleda idealistično na svet in verjame v družbo. No, kljub eksplicitnim željam se zgodi točno to kar noče, in to na najbolj brutalno možen način.

 

15-letnik v meni feela njen pain :D 

 

Mater, tega dela se pa jaz iz enke ne spomnim.:blush: Je možno, da je res že toliko časa odkar sem špilal prvi del.:blink:

EDIT: jest mam v glavi, da sicer je za pomagat, ampak v smislu, vzel ti bojo kri, nardil par testov in arivederći, pejt se igrat naprej...Vrag vzame šalo, ko Joel vidi, da bo žrtev večja... 

Al sem jest to sanju?:)

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Če bi imela igra dva konca, kjer lahko izbereš če vstopiš v kirurško dvorano ali ne, koliko ljudi bi ostalo zunaj? 

 

Joel nima ničesar in nikogar razen Ellie. Ellie je po 20 letih prva oseba do katere mu je res mar. 

 

Jaz tudi ne bi verjel nekim random firefly kirurgom v usrani operacijski sobi, da bojo nardili cepivo, zdravilo al kaj že. Get fucked lol, where my flamethrower at. 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

To je tudi moje mnenje. Dokler je Ellie živa, naj se rešitev išče na drugačen način. Kaj če cepivo ne bi delovalo, tudi če bi Ellie fentali? 

 

Spet, navezujem se na to, da mi je res šlo iz glave (pa vem da smo to že debatirali ob izzidu dvojke), kdaj naj bi se Ellie eksplicitno strinjala s svojim žrtvovanjem? Da pa jo nekdo drug 'žrtvuje za višje dobro', pa tut poznamo iz zgodovine, kako je to ponavadi šlo...:whistle:

Povezava do prispevka

pizda vam prebija že vsa ta leta, kr se še niso nehale te debate, najbolj smešno je da ne morš nč rečt, da bi se nehal. Predebatiran u dupe, plus vsi taki kekci kot buzzkill se zbirajo na unem weird subredditu :D

 

Kle ni nobenga dobrga, ellie niso povedal, če bi ji povedal in bi se lahk odločla, bogve kaj bi se, sam bi mela to možnost. Tega niso nardil. Kar je Joel naredu je povsem razumljivo in valda človeško, sam pač tud on ji ni povedu, tko da pač je salty. Vse lepo razumljivo itd. To da je Abby salty in za vse kriivi Joela tud povsem normalno, ona ni špilala TLOU1, da bi bila tako noro invested.

 

Sam ne treba skoz ene in iste debate u dupe met, pizda od kar je ta topic odprt je blo za več knjig teksta, cel subreddit salty mfjev, k se ne morjo sprjaznt z zgodbo, kle po forumu pridejo iz vseh omar kadar je kerakoli debata. Zdej valda še serija, komi čakam da se konča druga sezona, da bo začel leakat še povsod drugje.

 

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 minuto:

 

Ja, samo to je v drugem delu, ko je bejba že 'odrasla'?

 

V prvem delu ve samo to da je imuna in da bodo probal narest zdravilo z njeno pomočjo. Nič pa noben ne pove ne njej ne Joelu da jo bodo morali ubit zato. Skratka nobenemu od njiju ne dajo možnosti da se odločita glede tega.

Povezava do prispevka

Uf kako površno eni spremljate zgodbo :)

 

Seveda Ellie ne ve nič ker je po utopitvi v komi !

Nato pa nastalo situacijo izkoristita tako Joel kot Marlene.

Obeh je namreč groza odgovora in se pretvarjata, da bi Ellie tako hotela.

Joela bi sesulo, da bi vseeno izbrala smrt in bi ostal sam.

Marlene je groza, da bi izbrala življenje in bi potem morala umoriti hčerko svoje frendice, kateri je obljubila da bo skrbela zanjo. Ja,  Marlene pozna njeno mamo in ves ta čas bdi nad njo. Bo verjetno v TV seriji to bolj prikazano. 

 

Skratka nihče Ellie prav nič ne vpraša in ji popolnoma odvzamejo možnost izbire.

In od tu zamera Joelu, ker ji je prav tako odvzel odločitev in ji po vsem tem še vedno lagal.

 

 

Povezava do prispevka

V bistvu vse te internetne debate ali je Joel ravnal prav oziroma ali je vredno žrtvovat eno življenje za potencialno rešitev človeštva so dejansko neverjetno licemerske in identične igri. Vsi bi kar uveljavljali svojo PRAVILNO odločitev ampak nihče pa ne bi vprašal Ellie :)

To je in bi morala navsezadnje biti namreč njena odločitev !

Povezava do prispevka

A tako kot je odločitev 14-letnika, da je v resnici punca in da naj se mu odreže kurca:rofl:

 

Po naši zakonodaji še seksat ne more pri teh letih, ne pa da bo sprejemala neke odločitve, ki vplivajo na celotno človeštvo.

 

Konec prvega dela še vedno eden najboljših koncev v gajmingu = Joel pravi moški!

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...