Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us Part II


Priporočeni prispevki

Jz se igram koncno sm prilezel do terminatorja, haha kere roke no smehi orehi. morm pa rect da sn mal razocaran k zaenkrat je zgodba tocno to kar sm slutil day 1 da bo

 

 

misicasti picki je joel ubil starsa v bolnisnici ko je resil ellie. Ko so v spilu ubil joela sm bil 95% da bo to to sam sm se vedno upal na kak nepricakovan twist.. dobo pa im pregnant 

 

Sicr mi mozace ni neki zal itak fura oni/mi ko gre za pobijanje otrok in moj oci>tvoj ocim[ki me je resu pred zombaci] ko se gre mascevanja pol pa zganja tantrum k ji pride en pa pofuka njene frendse

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 urami:

se strinjam, tole od Gogija bi bilo samo za bruhnit si v usta :D:D 

 

Če bo res TLOU 3, ful upam na neke čiste nove like v tlou vesolju. Naj dajo Terminatorki in ostali gardi nek cameo, mogoče tudi celo Ellie, kakorkoli noro cool mi je bila v TLOU 2. Kar se mene tiče so dali ti liki res vse kar lahko da fiktivni lik v igrici, in še več :) 

 

V 3. delu Dina gre z malim v Oregon, kjer spozna tipa po imenu Deacon St. John (za prijatelje Deek)...

Povezava do prispevka

Jaz sem jo pred kratkim igral v NG+, in je pol igra za 10. Takoj lahk čistiš horde, ni treba delat copy/paste sidequestov za creditse. Main questi so dobro narejeni in vlečejo.

 

Mogoče se jo res pa splača igrat v kosih. 

 

Kakorkoli da obrneš, zadnjih 20 ur je noro dobrih in ena boljših open world izkušenj. 

 

Škoda, da je slab pacing naredu, da večina ljudi sploh ni prišla do tam.

Povezava do prispevka

Sto ljudi, sto čudi. Meni je dogajalo tudi takrat, ko si ubil hordo brez spimpane opreme. Sicer je trajal najmanj 20 minut, ampak mi je res huda fora naokol hodit, pobirat surovine in sestavljat pasti/municijo

 

Vsaj lahko rečemo, da je nek izziv in ni unfair, pač če ni šlo si probal pridt nazaj do motorja in spizdit

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 4 minutami:

Umirimo konje: predivje. 

 

Combat dober.

 

Traversal(ko upgradaš rezervoar) dober.

 

Tehnično(po patchih) dovršena.

 

Zgodba za zombijado dobra, ni da so v tej zvrsti neki literarni presežki.

 

Twist na formulo - horde - super.

 

PC, NPCji so med ok in dobri. Protagonist je klišejski, ni pa beden.

 

 

Problem igre, da je dobivala slabe oceneje bil ta, da je prišla ven buggy, da je story pacing zanič, da je imela tough guy biker protagonista in da se pol kurca nič ne zgodi prvih 30-40 ur.

Povezava do prispevka

Sem na tvoji strani, Buzzkill, samo da Last of Us Part 2 >>>> Days Gone >>>> Last of Us.

 

Imam sicer pripombo - valda da se dogaja v prvih 30 urah, njegovemu kolegu se zgodi svega svašta, Deacon pa počasi ugotavlja, da bi žena lahko bila živa. Samo ni tok dramatičnega efekta na teh story beatih, ker špil samo drvi naprej v primerjavi z Naughty Dog špili, kjer imaš na (vsaj meni) pravih mestih dolge neigralne sekvence, ki dajo meso v zgodbi tam kjer je treba. Days Gone nima tok dobrih piscev, ni pa slab plot overall.

 

Gre za različne izkušnje, vsak ima svoje preference, samo če primerjamo Days Gone z ostalimi (semi)open world PS4 špili -> Ghost of Tsushima, vsi AssCreed, vsi FarCryi, Mad Max,.... je Days Gone tam nekje na vrhu, verjetno je samo God of War pred njim, če ga sploh štejemo pod to.

Povezava do prispevka

Moja kritika na prvih 30 ur je predvsem glede prvega igranja, kot rečeno, v NG+ ti pomembni deli izstopajo bolj, ker ni vmes ur balasta zbiranja rando sužnjev, da ti lahko trgovec proda sidegrade orožje.

 

TLOU2 sem zaradi tega threada skinil čez vikend, palu NG+ in prišel do Tiger Woods dela in nehal. 

 

V bistvu bom igral samo poglavje po poglavje zarad combat aren, skozi to depro od zgodbe se mi ne bo dalo še enkrat. 

Povezava do prispevka

Pole glede na vaše ugotovitve, se mi splača preigrat zdaj na PS5, ko naj bi rešli težave z bugi, itd?

Je nisem nikoli igral, ker ste zmeraj omenjali dolžino igre... In me je kar minilo... :) 

Ko končam Last of Us - Part 2 na na "Grounded" in potem še na "Permadeath", grem poskusit to zadevo.

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 1 minuto:

Pole glede na vaše ugotovitve, se mi splača preigrat zdaj na PS5, ko naj bi rešli težave z bugi, itd?

Je nisem nikoli igral, ker ste zmeraj omenjali dolžino igre... In me je kar minilo... :) 

Ko končam Last of Us - Part 2 na na Goudned in potem še na "Permadeath", grem poskusit to zadevo.

Itak, igrej, ko sem jaz dobil PS5 v 2021 so med prvimi preigranimi špili bli Uncharted 4, God of War, The Last Guardian, Days Gone in Bloodborne. Pa je čist fajn delal, pa tud kot sama izkušnja si čist zasluži biti up there. Samo imej v glavi, da je to daljši špil

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

ti mogoče nisi najboljši za to vprašanje, ampak kok je woke od 1 do črn kurac v beli riti? :D Dej pliz reči, da ne padajo random woman power linerji in white privilege komentarji, za to serijo si RES želim da bi bila dobra

Sem si nadel chad kapico, da bi ja bil čim bolj objektiven.

0 wokeness detected.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...