Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

Playgame je zajebal, ker ni pravočasno dodal dodatne storitvene dejavnosti na svojo firmo. Namreč: plac ima, govoril je o glampingu, nastanitvah itd. Komot bi v par minutah na Ajpesu to uredil in bi lahko unovčeval te "turistične" bone. Seveda za nakup PS konzol, iger itd. Kdo bi ga sploh preverjal oz. preverjal stranke. :) 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 urami:

če imaš ps5 za igranje ubisoft igric, pol ga raje šenkaj playgameu, bo več koristi

 

Jah nimam, samo kaj ko samo to se delajo med korono.

 

Zdej cakam na GTA6, ki sem ga s ps5 dobil v bundlu, pa zgleda pride ravno takrat, ko bodo nasi mnenjalnicarji dobili tole parno palubo. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Arey reče pred 3 urami:

Jz mam precej normalne roke (imo) in sem na switchu, notoriously neergonomskemu kupu gumbov, komot preigral precej iger. A je blo tok udobno kot s proper kontrolerjem? Ne. Sam ni blo bad.

 

Meni po 15 minutah mezinca umreta, par minut pozneje pa zacneta se prstanca crkovat. Po dobre pol ure igranja sem s prsti priblizno tako spreten kot mefisto z zenskami.

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...