Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Ampak o čem za vraga govori v videu, da bi ga cenzurirali? Wtf? A ni pač navaden review igre

 

Je, vendar v njem predlaga, da igre v trenutnem zbuganem stanju folk ne kupuje oziroma naj vsaj počakajo, da se bugi popatchajo; za slabo stanje ob izidu igre pa krivi predvsem igralce, ki hajpajo špile preko vseh zdravih mej in preorderajo igre, kar pol studiu da že pred izidom dovolj keša, da se lahko požvižgajo na mnenje igralcev ob day 1 in jim pol tudi ni treba polirat raznih mehanik kot je recimo policijska AI, ker so pač že dobili keš povrnjen pred samim izidom (No Man's Sky  nas očitno ni dovolj naučil). Pa na koncu sploh ni dal ocene "not worth a buy", tako da je basicly samo njegovo osebno mnenje o pros in cons.

 

Zakaj se je pa to zbrisalo iz google searchov, pa jaz tudi ne vem, ker ni nekaj ful groznega notri; pravzaprav je povedal tudi dosti pozitivnih lastnosti.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Pcjaši bodo poskrbeli, da bo CP 1977 zmagovalec. Na isti način je Witcher 3 premagal Bloodborne v boju za igro generacije. :D

Why the fuck bi bloodborne sploh bila v pogovoru za igro generacije lol?

 

kemik reče pred 1 uro:

Če CP premaga TLOU II nebi bil presenečen. Nenavsezadnje sta obe igrici izjemno lep predstavnik svoje "sorte"

 

TLOU2 v kotu peasantov: Lep, spoliran, s tok smooth in advanced gameplayom, actingom in voice actom da misliš da si v filmu, idejno napreden do te mere, da folk piše spise zakaj je igrica zanič in pri tem kliče na pomoč bratrance iz amerike, ker niso zmožni sprejet drugačnosti

 

CP v master race kotu: Epski, ambiciozen in pokvarjen RPG z umetno pametjo nokie 3310, kjer je treba brat zapiske kako naštimat settinge da ti dela normalno in postat po forumu kok je hud špil vsakič, ko fašeš eror in te fukne na desktop (torej pogosto) 

Hja eno je ambituous game eno pa igra ki ima gameplay elemente iz prejšnje generacije in zelo high production story ki pa na žalost ni vec tako dober. Seveda gamerji ne vejo kaj so to odlične zgodbe ker večina teh plebcev očitno nikoli ni gledala nekih odličnih filmov. Js osebno ne vem zakaj bi se pretvarjal da je neka zgodba ki bi v kakšnem filmu bila POPOLNOMA POVPREČNA zdaj nek vrh ker pac nismo vajeni take produkcije v igri. TLOU2 je pac klasičen game of thrones season 8 primerek. Drop v kvaliteti ampak zelo visoka produkcija tako da veliko fanboyev bo to ignoriralo. Seveda ni tako drastično kot v game of thrones ki je postala obupna serija dejansko. In ne, tako kot tukaj ljudje ne hejtajo season 8 zaradi ene ali 2 odločitev v zgodbi ampak ker je bil sam execution enostavno 3 klase višje v prejšnjih sezonah, predvsem prvih 3.

 

Zdej valda ne mislim da ima slabsi story kot kakšna Valhalla(ki je solidna igra) ampak valhalla ponuja dosti dosti več iz gameplay vidika

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 4
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

 

Ker so jo pritlikavi spački konzolca izglasovali za drugo najboljšo igrico te generacije:rofl:

 

 

Vsekakor 10krat bolj zasluženo kot Witcher3,.. Ki je eden najbolj precenjenih špilov v zgodovini,..  Ni zanič,.. mogoče res celo 9 zaradi precej globokih Side Questov (po 4letih patchanja) (čeravno je animacija Geralda še zmeraj bolj blesava in clunky kot GTA4,.. CD projekt pa je zdaj res naredil macle bolj buggy Fallout 4 z slabšimi sistemi od modernih Deus Exov ,brez AI-a,.. in spet jim vsi ližete rit.

uredilo bitje foker
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

Ma daj malo umirimo predivje konje. Sem letos igral nov Deus Ex in je v primerjavi s Cyberpunkom res samo za smeti 


Ma, Deus Ex še gre skozi v primerjavi (ima ta cyberpunk "setting"), ampak ne vem, zakaj bi tu zraven vlačili Fallout? Slednja zadeva je res čisto nekaj drugega. :)

Povezava do prispevka

hehe, hujši smo ratal od gostilniške debate desni v rdeči.

Witcher 3 je top igra, TLOU 2 je top igra, Cyberpunk in Bloodborne sta top igri. Sj smo v v drugem topiku ugotovil, kako smo si različni glede settingov. Jest ne maram zombijev, ne maram eksplicitnega nasilja (doom to ni) ampak to ne pomeni, da je TLOU2 zanič igra, če je ena najboljših lol. Po drugi strani mi je setting v Cyberpunk tako hud, te klubi muska, neonke, bejbike... da ko zadanem na lotu, bom odprl diskač in ga poimenoval Afterlife in posledično gledam na igro s pink očali. Bug? Kaj je to? 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 12 minutami:

Po drugi strani mi je setting v Cyberpunk tako hud, te klubi muska, neonke, bejbike... da ko zadanem na lotu, bom odprl diskač in ga poimenoval Afterlife in posledično gledam na igro s pink očali. Bug? Kaj je to?


Jaz bi te kar "posvojil", al nekaj v tem smislu, vsaj glede na ta zapis. Pa bi skupaj odprla diskač itd. /me gre vplačat loto

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 7 minutami:

Glih to pravita dva fotra, ki niti v lokale več ne hodita v normalnih cajtih :D Spet je nekoliko ven vdarilo na otročje a ne? :)

 

No saj prav... tudi to je namen igračk.


Itak da zdaj ne hodimo v lokale, če je pa t.i. "lockdown". Ampak en tak cyberpunk lokal (v SLO) mi je pa res top ideja v RL. Pa ne zaradi igre, dejansko sem vedno sanjal o čem takem.
Mogoče bi se obneslo. Steampunk varianto smo že dobili v Prekmurju (Bunker), ampak nimam pojma, če še obratuje itd. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 7 minutami:

Itak da zdaj ne hodimo v lokale, če je pa t.i. "lockdown"

 

Saj sem lepo napisal v normalnih časih. Lockdown tu nima veze.

 

Si mel, al pa še maš kaos v Mariboru :) Ni nekaj takega? Nisem bil že od študentskih let.

 

Nekaj še on topic. A vas je več probalo tisto urediti po navodilih od Amnesie? Danes nisem nič igral, pa se nisem spravil probat tega. Malo me je zmotilo, ko sem v opisu onega, ki je dal to ven bral, da naj vsak naredi na lastno odgovornost in da bi v nahujšem primeru lahko sfukal igro ali pa tudi Windows sam, če gre kaj narobe.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ni nekaj takega? Nisem bil že od študentskih let.


Jaz sem v "študentskih" letih nazadnje vrtel Thunderdome CD-je na Štuku (dokaj hardcore zadeve). Pa na par rave partijev sem šel (večinoma v Pekarno in Krpana). ;) Nekega specifično cyberpunk lokala v MB pa se res ne spomnim.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

 

Saj sem lepo napisal v normalnih časih. Lockdown tu nima veze.

 

Si mel, al pa še maš kaos v Mariboru :) Ni nekaj takega? Nisem bil že od študentskih let.

 

Nekaj še on topic. A vas je več probalo tisto urediti po navodilih od Amnesie? Danes nisem nič igral, pa se nisem spravil probat tega. Malo me je zmotilo, ko sem v opisu onega, ki je dal to ven bral, da naj vsak naredi na lastno odgovornost in da bi v nahujšem primeru lahko sfukal igro ali pa tudi Windows sam, če gre kaj narobe.


Jaz sn naredo ja. Je dvignilo frejme za ene 10-15 od oka. Pa ne vem bolj smooth mi deluje al pa se mi vse skup samo dozdeva.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Nekaj še on topic. A vas je več probalo tisto urediti po navodilih od Amnesie? Danes nisem nič igral, pa se nisem spravil probat tega. Malo me je zmotilo, ko sem v opisu onega, ki je dal to ven bral, da naj vsak naredi na lastno odgovornost in da bi v nahujšem primeru lahko sfukal igro ali pa tudi Windows sam, če gre kaj narobe.

Vceraj probal, bolan update CPU moci. Gladko ultra nastavitve na 4K. Res priporocam:)

btw, nism vec v tej stroki ampak nekak ne vrjamem, da bi ena modificirana .exe datoteka zjebala winse? Naj me kdo popravi, ce je mogoce. Originalno exe si shrani, ce bi slo kaj narobe.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 59 minutami:


Jaz sem v "študentskih" letih nazadnje vrtel Thunderdome CD-je na Štuku (dokaj hardcore zadeve). Pa na par rave partijev sem šel (večinoma v Pekarno in Krpana). ;) Nekega specifično cyberpunk lokala v MB pa se res ne spomnim.

Cyber night life je bil combo stuk-trust-kaos. Cyber do jutra. :D

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 urami:

 

Kateri lvl pa si, na koliko % zgodbe? 

V valhalli? Končal igro 110h igranja. Ena izmed boljših AC iger zadnjih let. Primer valhalle sem dal ker ima dejansko dobro zgodbo. Mislim da ljudje pretiravajo s kvaliteto TLOU2 kakor da je to 4/10 game. Isto ljudje pretiravajo da je 10/10. Valhalli bi dal 7/10 za zgodbo TLOU2 8/10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...