Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Kaj sem edini, ki imam težave tam ko greš v trainer? Najprej streljaš, hekaš, potem stealth in na koncu, ko te uči hand to hand combat pa me v zadnji fazi kjer bi moral blokirati 2 heavy attacka sploh noče udariti in samo hodi okrog mene. Tu sem že včeraj prekinil in danes loadam na istem mestu... pa je isti problem. Sploh ne morem zaključiti tega "tutoriala". Tolčem in skačem okrog njega že celo večnost pa nič.

 

@Janša pobrisal sem staro igro komplet ven in mi je na Codex kljub temu zaznalo sejv od včeraj.

če znova loadaš trainer je isto?

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Super Km3t reče Pravkar:

 

Sony nima refund politike. Period.

 

Rečt karkoli drugače je flat out debela laž.

 

Dokler ne downloadaš igre z lahkoto dobiš refund. Sem 1x po pomoti nabavu PS3 verzijo Destiny DLC in enkrat sem Dark souls 2 naredu preorder digitalne verzije pol pa nabavu CE pr Igabibi ki sem ga dobil ene 3-4 dni pred izidom. V obeh primerih sem brez težav preko online chata dobil refund.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 16 minutami:

Zakaj 5 ur in 25% kampanje? Dovolj je dobra ura. Mogoče max 2, če si res skeptičen. Sicer pa raje grem od začetka špil igrat kot pa fuknit čez okno 60-70€, ker nasedeš hajpu in po pov ure vidiš, da špil ni zate.

EU study finds piracy doesn’t hurt game sales, may actually help

Study Again Shows 'Pirates' Tend to Be The Biggest Buyers of Legal Content

 

Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega. Zdaj pa meni je gladko vseeno, če mi ti verjameš ali ne. Očitno si trdno prepričan, da veš kaj jaz delam ali ne, čeprav me niti ne poznaš.

Nisem trdno prepričan, zato tudi vprašanje. Je pa res, da nekako dvomim v teh resničnost trditev. Še nisem srečal nekoga, ki bi v trgovini neko stvar uspešno ukradel in jo nato čez 1 dan plačal, ker je z njo zadovoljen. Nimam pa razloga, da ti ne bi verjel.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Dokler ne downloadaš igre z lahkoto dobiš refund. Sem 1x po pomoti nabavu PS3 verzijo Destiny DLC in enkrat sem Dark souls 2 naredu preorder digitalne verzije pol pa nabavu CE pr Igabibi ki sem ga dobil ene 3-4 dni pred izidom. V obeh primerih sem brez težav preko online chata dobil refund.

Nintendo ma isto foro. Dokler ne downloadaš. Samo je problem. Ko kupiš špil ti ga v naslednji sekundi začne downloadati.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

 

Dokler ne downloadaš igre z lahkoto dobiš refund. Sem 1x po pomoti nabavu PS3 verzijo Destiny DLC in enkrat sem Dark souls 2 naredu preorder digitalne verzije pol pa nabavu CE pr Igabibi ki sem ga dobil ene 3-4 dni pred izidom. V obeh primerih sem brez težav preko online chata dobil refund.

 

jst sm kupu na dobrih dealih nekaj indijev. Road rage al neki mi je sličilo na road rash al kaj je že blo tisto na PC včasih. sprobam in sem skoraj kozlal. igral sem 5min. refund ni mogoč.

 

pa bi popolnoma lahko bilo mogoče glede na to da ti sejve itak shranjuje v njihov cloud in tudi najbrž imajo vso telemetrijo sejva in špila zraven, da ne gre mešetarit z igralnim časom. dej mi 3 pofukane ure al nekaj, kot za nek jeben demo, glede na to da špili itak večinoma nimajo dema.

 

to zame ni refund policy. glede na vse consumer protekcije pri digitalnih (spletnih) nakupih, da to Sony nima je naravnost laughable, ampak itak popolnoma nešokantno glede na horseshit s sejvi in ps+.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 51 minutami:

A ti praviš, da piratiziraš igro, potem igraš npr. 5 ur in nato se odločiš, da boš kupil igro, jo downloadal na novo in spet znova štartal cel špil, čeprav si tam že npr. 25% špila preigral? 

 

ca1d215c591d2356acb0b071583798d1.png

Divinity original sin npr sm potem kupil in za plejko in za pc

 

Operation flashpoint, armo, armo2, armo3, age of empires, private gold... 100% 

 

Many such cases.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Sej razumem da folk igra pirata, ampak da se pa pohvalš z "igram dons pirata, pol pa kupim GOTY verzijo za 20€" je pa mal patetično tbh.

 

Če misliš da je tale buggy mess vreden 60 eurov nevem iz katerega planeta si. Early access igre so praviloma krepko cenejše.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

@Gatsu

 

Sem igral na PS5, naredil Corpo štart, tutorial in act1.

 

Performance je dejansko dober, stalnih 60 fps v mestu. HDR sem dal na off, ker je zgledalo grše na ON (testirano na LG CX). Grafika po kakovosti pa mi ni niti malo všeč. Deluje dokaj sprano. Sicer ni to grafika iz leta 98, ampak če primerjam vtis z AC Valhalla, kjer je končni vtis, ko gledaš TV ''waaaaaw''... tukaj je bolj slab. Ni ostre slike, texture sprane... skratka, naj DF naredi še ne vem kak kasnejši video in mi 25 min bluzi o tehnikalijah... naj samo laično povem, da vtis, ko uletiš v sobo, pogledaš na TV... ni ravno najboljši na PS5. Valhalla zgleda lepše, pa tudi HZD ipd. Kar ne pomeni, da je špil grd, ampak gre za čisto laično subjektivno mnenje z moje strani. Je to tudi stvar samih tekstur in barvne palete, tako da je lahko komu ful lepo, drugemu pač grdo. Ni pa to leto 98 grafika, da ne bo pomote.

 

Kar se samega špila tiče: naj samo to povem. Že v prvi misiji sem fasal minoren bug, ko je moj kompanjon hodil skozi omare ter jih razbijal. Očiten bug, kjer pa se le nasmeješ.

 

Malo manj pa sem se smejal, ko mi je, malo kasneje, na koncu prve misije, PS5 crashal, točneje, ko je igra crashala na dashboard in sem zgubil ves progress od zadnjega checkpointa. Ne bom delal neke panike, ampak malo me skrbi, da se je to zgodilo že v prvi misiji... tako da save early, save often i guess?

 

Gameplay in podobno: ful sem šel počasi, bral vsako stvar, raziskoval vse živo, gruntal.... ta del ima klasika RPG vibe, dosti lahko lootaš, ampak fuuuuck, kak je špil na začetku overwhelming, prav ono, ko je 100 stvari na enkrat na ekranu, nič ne olajša dejstvo, da je debata ''težka'', v smislu besed in pomena besednjaka, pa ne pomaga, da je naracija preko ozadja, ki ti sprva ni nič jasen oz. sam kontekst. Sej to ni munus, ampak nasvet: vzemite si čas za poštekat, kaj se sploh dogaja. Skilli/perki... wow, pravi RPG, nebroj možnosti in potenciala za respecce in nove like/drugačnega pristopa. 

 

To bo res top igra na PS5 pro/ GTX 3080+ in čez eno leto, ko pride GOTY z DLCji. Sedaj pa... mmm... enjoy the RPG part in upaj, da ne fašeš preveč bugov ...?

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 5 minutami:

Kmalu bom začel igrat

 

A bo to 8/10 v ćamirjevo beležnico ali ne bo, to bomo zdaj vidli 

Kje maš lestvico 8/10 špilov, da vidimo ali bo al ne. Ampak glede na tvoj okus do sedaj, bi rekel, da je premalo pretenciozen :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...