Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 8 minutami:

ja ja, v to ne dvomim. zdi se mi le, da ne bo tako "transformative" experience kot bi lahko bil. implementiran bo pa na tak način kot pri (s)pedermanu najbrž. half asssed način reflekcij.

ja tko je, čeprav vsaj pri Spiderman Remaku zadeva super izpade ...če bi bil CP2077 v štartu delan za PS5/XSX bi bila tudi zadeva precej drugačna

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 36 minutami:

Sej razumem da folk igra pirata, ampak da se pa pohvalš z "igram dons pirata, pol pa kupim GOTY verzijo za 20€" je pa mal patetično tbh.

 

Meni je pa piratiziranje kar kul v smislu, da tiste igre, ki nimajo dema, da jih sprobaš, če je to sploh zate in potem vidiš, če je to to nabaviš.

 

velik hujše je, da tisti, ki piratizirajo in jim je res kul špil, da ne nabavi špila in podpre developerje.

 

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 8 minutami:

 

Meni je pa piratiziranje kar kul v smislu, da tiste igre, ki nimajo dema, da jih sprobaš, če je to sploh zate in potem vidiš, če je to to nabaviš.

 

velik hujše je, da tisti, ki piratizirajo in jim je res kul špil, da ne nabavi špila in podpre developerje.

 

 

A ti praviš, da piratiziraš igro, potem igraš npr. 5 ur in nato se odločiš, da boš kupil igro, jo downloadal na novo in spet znova štartal cel špil, čeprav si tam že npr. 25% špila preigral? 

 

ca1d215c591d2356acb0b071583798d1.png

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 2 minutama:

A ti praviš, da piratiziraš igro, potem igraš npr. 5 ur in nato se odločiš, da boš kupil igro, jo downloadal na novo in spet znova štartal cel špil, čeprav si tam že npr. 25% špila preigral?

 

why not? v prvo itak vedno zajebem build zaradi podpovprečnega poznavanja špila oz. neka pomembna odločitev (v smer char builda ali zgodbe) prvih 15min igranja pol ure kasneje pokaže, da tole pa ni blo ne..

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 24 minutami:

A ti praviš, da piratiziraš igro, potem igraš npr. 5 ur in nato se odločiš, da boš kupil igro, jo downloadal na novo in spet znova štartal cel špil, čeprav si tam že npr. 25% špila preigral? 

"Doubt pic"

Zakaj 5 ur in 25% kampanje? Dovolj je dobra ura. Mogoče max 2, če si res skeptičen. Sicer pa raje grem od začetka špil igrat kot pa fuknit čez okno 60-70€, ker nasedeš hajpu in po pov ure vidiš, da špil ni zate.

EU study finds piracy doesn’t hurt game sales, may actually help

Study Again Shows 'Pirates' Tend to Be The Biggest Buyers of Legal Content

 

Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega. Zdaj pa meni je gladko vseeno, če mi ti verjameš ali ne. Očitno si trdno prepričan, da veš kaj jaz delam ali ne, čeprav me niti ne poznaš.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 minutami:

Zakaj 5 ur in 25% kampanje? Dovolj je dobra ura. Mogoče max 2, če si res skeptičen. Sicer pa raje grem od začetka špil igrat kot pa fuknit čez okno 60-70€, ker nasedeš hajpu in po pov ure vidiš, da špil ni zate.

EU study finds piracy doesn’t hurt game sales, may actually help

Study Again Shows 'Pirates' Tend to Be The Biggest Buyers of Legal Content

 

Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega. Zdaj pa meni je gladko vseeno, če mi ti verjameš ali ne. Očitno si trdno prepričan, da veš kaj jaz delam ali ne, čeprav me niti ne poznaš.

 

A ni bil refund implementiran v ta namen?

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 minutami:

Zakaj 5 ur in 25% kampanje? Dovolj je dobra ura. Mogoče max 2, če si res skeptičen. Sicer pa raje grem od začetka špil igrat kot pa fuknit čez okno 60-70€, ker nasedeš hajpu in po pov ure vidiš, da špil ni zate.

EU study finds piracy doesn’t hurt game sales, may actually help

Study Again Shows 'Pirates' Tend to Be The Biggest Buyers of Legal Content

 

Sicer pa s tem, da je CDPR dal day one špil na GOG.com se je vedlo kaj bo iz tega. Zdaj pa meni je gladko vseeno, če mi ti verjameš ali ne. Očitno si trdno prepričan, da veš kaj jaz delam ali ne, sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 4 minutami:

Močno dvomim

Sploh kar se tiče rt-ja

Kolko sem poslušal df ima cyberpunk polno implementacijo, ki pa (glede na desktop AMD kartice), zabije performance u poden na AMD gpujih

 

tudi na nvidii pade v poden brez DLSS. kljub temu da majo second gen RT jedra.

 

AMD bo tle totalno izvisel zaradi obojega.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 minutami:

pri refundu se vedno ne dobis nazaj denarja, ampak ti ostane na racunu trgovine, tko da ga mors tam zapravit 

 

Točno to. Plus tega, da če kupiš digitalno majo konzole vedno neke fore, da ne gre refundat, če se igra že downloada.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Kaj sem edini, ki imam težave tam ko greš v trainer? Najprej streljaš, hekaš, potem stealth in na koncu, ko te uči hand to hand combat pa me v zadnji fazi kjer bi moral blokirati 2 heavy attacka sploh noče udariti in samo hodi okrog mene. Tu sem že včeraj prekinil in danes loadam na istem mestu... pa je isti problem. Sploh ne morem zaključiti tega "tutoriala". Tolčem in skačem okrog njega že celo večnost pa nič.

 

@Janša pobrisal sem staro igro komplet ven in mi je na Codex kljub temu zaznalo sejv od včeraj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...