Skoči na vsebino

Trenutno igram [08/2021]


Priporočeni prispevki

Ravno končal Resi 8,.. Mislim saj je čist simpatičen špil,.. Mislim da je Resi 7 boljši,.. Z in brez psvrja,.. Vsekakor je 7 bolj grozljiv. Ene stvari sploh ne morem razumet,.. Kako nož sploh nima decalov vreznin na texturah,.. Pa da ne govorim da je 4/5 stvari čisto nelogično neuničljivih (steklenice pa to) Mislim da so kati dejalj še kako pomembni za imerzivnost,.. Pa kak dialog je tudi mal cringe,..  '' Why does everybody keep dying on me'' ,.. Ethan je sicer ok,.. Heisenberg je neprepričljiv,..Mercenaries,.. Tole je kr neki,.. moram pogledat kje za vraga je cilj,..nevem včasih se neaktivira,.. tudi ko spucaš vse,.. 2 minute laufam okoli kot en dripec

 Je Ok ,.. ampak kaka igra leta,.. ?? A se je vam čist vtrgal,.. LOL ,.. Celo Ratchet je boljši špil od Resi8 ,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

The Abbey (Director's Cut) 
Zgodba vleče in v prenovljeni verziji so nekaj zadev malenkost izboljšali, ampak celokupno se še vedno strinjam z recenzijo originala iz Jokerja:
Revija Joker - The Abbey (muzej.si)

Ajde, "prenovljeni verziji" bi osebno dal par pik višjo oceno, recimo vsaj 70. To je pa to, čeprav je solidna avantura, ki se komplet naslanja na roman/film Ime Rože. Pa risankasti grafični stil mi je OK.  :)  

Nisem pa čisto prepričan, če je vredna teh 10 € na Steam-u, glede na to, da gre za dokaj staro zadevo:
The Abbey - Director's cut on Steam (steampowered.com)

;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ta teden prešpilal A plague tale (ok, dost navadna), Heavy rain (zakon, a tehnolosko slabo postarana in dokaj lesena), Inside (huda k pes, thnx za tip v tej temi), Limbo (še enkrat), Little nightmares 2, Little nightmares 1. Je še kaj podobnega na plejcu tem zadnjim štirim omenjenim, da bi bilo vredno? Thnx

uredilo bitje Perza
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Natolkel vesoljskega kamenja za zacetnih 13 ur v Starbase za novo ladjo. Verjetno bi porabil pol manj ur, ce nebi learning curve bil tako strm :D

 

Spil je naenkrat za polovico bolj uzivaski in manj grind based, ko lahk gres tistih 50 km stran od OG stationa ter zacnes farmat bolj redek space ore izven safe zonea. Pridruzu sem se se enmu companyju tak da mamo tut svoj lasten station za skupni ore inventory

 

Svinjsko hud spil vbistvu. Je buggast, granted, easy build mode je smotan ko drek. Logoff-login vbistvu odpravi vecino tezav. Graficni pogon se mal lovi z rahlo arhaicnim izgledom in loading-in teksturami, a ko se ob prvi povezavi s serverjem vse nalovda, spil deluje popolnoma brez zatikanja, 70+ FPSjev skos, pa je na enem celem serverju vedno prisotnih cca 1000 igralcev, give or take, kar je dost mesmerizing za spil v beta fazi. Brez pinga, random lag spikeov, tut ce je vec igralcev na kupu. Milina. Plus loading time je vreden poklona. Dobesedno v sekundi dvajset te poveze na server

 

Ekonomija je carsko speljana, trading sistem dost pobira iz Escape from Tarkov. Ceprav je okol 20 zacetnih stationov, ni nikjer NPCjev, katerim bi za masten profit dumpnal vse space smeti, ki se ti naberejo v cargo holdu poleg mrtvih prostitutk, ma kje. Kesh moneyz se dobi izkljucno s player tradingom. Na postaji na drazbo zmeces vse stackse kamenja ki ga ne rabis, dolocis ceno in cakas da jih nekdo zagrabi. Dost je odvisno od casa prodaje, cene ful padajo in se visajo, tako da ce recimo dolocis neko ceno ob nekem casu se cist zna zgodit, da bo taista cena cez dve minuti padla in bo tvoj ore ostal na drazbi, ker je tvoja cena za 200 creditsov visja od najnizje in mors bit dost pozorn. Na sreco je lazyass folka na postajah, ki se jim ne ljubi mineat ogromno in ne mine dolgo ko se prakticno valjas v stacksih creditsov

 

Je pa spil dalec od handholding experienca. Kako furat ladjo je cela zmesnjava, predvsem zaradi avtisticnega nadzora. Keybindingsi se hvala kurcu dajo zamenjat, ampak default binding zahteva, da mas obe roki naenkrat na tipkovnici za furanje ladje, lol. Se da nastimat na WASD brez problema, sam vseen, zakaj je pitching in yawing na jebenih arrow keysih, tolk zajeban originalni Elite iz 1984 ni bil. Tutorial je cist barebones. Tule je kramp, idi tolct asteroide za dnar tamle na stationu, tole je sraufarca za sraufat, tole je blowtorch za rezanje ladij... Cel tutorial section te vbistvu ne pripravi niti malo in si je treba mal pomagat z YTjem. Ship building je pa razvejan bolj kot v Avorionu in Empyrionu skupaj, se nisem uspel priti cez celoten ingame editor, ker je tako masiven

 

Vglavnem, Frontier Shitvelopments, spizdite meni pa mojmu robotu po cike in se ucite od ostalih razvijalcev, jebem vam ED: Odyssey da vam u dupe jebem

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

pogooglaj "Dark Pictures Anthology". Serija horror igric (mislim da je planiranih 7 špilov), isti avtorji kot Until Dawn.

 

Ampak na precej nižjem nivoju, žal.

 

tomazek reče pred 1 uro:

 

The Dark Pictures Anthology sta podobni igri.

 

P.S.: Me Galko prehitel...

 

 

Zakon tnx, bom pregledal. A je se kaka, k ni nujn da je horror, ampak da je na podoben nacin? Pac tko da ne rabis neki ful pobirat stvari pa met nekih interakcij z okoljem, ampak tko k kle pr Until Dawn, k je ubistvu kot interaktivni film

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Zakon tnx, bom pregledal. A je se kaka, k ni nujn da je horror, ampak da je na podoben nacin? Pac tko da ne rabis neki ful pobirat stvari pa met nekih interakcij z okoljem, ampak tko k kle pr Until Dawn, k je ubistvu kot interaktivni film

 

Te so praktično enak sistem vse (prej omenjene). Kaj druga pa ne vem... razen še serije: Heavy Rain, Beyond: Two Souls in Detorit: Become Human.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Perza reče pred 12 urami:

Ta teden prešpilal A plague tale (ok, dost navadna), Heavy rain (zakon, a tehnolosko slabo postarana in dokaj lesena), Inside (huda k pes, thnx za tip v tej temi), Limbo (še enkrat), Little nightmares 2, Little nightmares 1. Je še kaj podobnega na plejcu tem zadnjim štirim omenjenim, da bi bilo vredno? Thnx

Men je bila 'The Swapper' zelo kul. Res carsko vzdušje. Zelo Limbo/Inside like zadeva. Toplo priporočam.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Metal Gear Rising Revengance - holy shit! Tretjič sem igro začel od začetka, tokrat z namenom, da končam. Kaka pošast je ta igra na hard težavnosti. Načeloma je vse šlo ok do Monsoon bossa. Pri tem prascu sem crkoval dobrih 15 minut, prepričan, da ni šanse, da grem mimo. V nobenem poskusu ga nisem spravil niti na 2/3 health bara. No, Marija se je prikazala, Jezus me blagoslovil, in po 20min parry parry parry udari, po vseh sranjih in napadih, mi je uspelo. Zadovoljstvo na nivoju borbe z Isshinom. Končno spet igra, ki me je čist not potegnila. Carsko!

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 urami:

Zakon tnx, bom pregledal. A je se kaka, k ni nujn da je horror, ampak da je na podoben nacin? Pac tko da ne rabis neki ful pobirat stvari pa met nekih interakcij z okoljem, ampak tko k kle pr Until Dawn, k je ubistvu kot interaktivni film

 

 

Men je bla res carska. Priporočam !

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Kaj je res samo cca. 2 uri gameplay-a? Mene je tudi najprej potegnilo, da bi sprobal, ta podatek pa me je kar odvrnil...

 

Bi reku, da je daljša tam okoli 4-5 ur. Približno tako dolga je kot posamezne igre iz Dark Pictures Anthology.

Je večkat znižana na PSN. Mislim da je okoli 10$ ? 

Povezava do prispevka

Jaz sem imel pa letos spet obup, drisko in satans evil betrayal od dopusta. 1 teden Lošinja z delom iz apartmaja, 1 teden Cresa z delom iz hotela, to je to za celo jebeno leto. Življenje podjetnika je težko, grenko ter polno bolečin in izdaje.

 

Aja ravno sem obrnil DeS z Luck buildom, zdej pa čakam, če mi bo en biznis kontakt uspel zrihtati kej cenej Returnal :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...